» »

Prenos pošte iz enega v drug Gmail račun ?

Prenos pošte iz enega v drug Gmail račun ?

Suly ::

Rad bi da se mi nova pošta (arhiv ni tako pomemben), v realnem času prenaša iz starega gmail računa, v novega.

Skratka, da ne rabim preverjat obeh računov bi rad vse imel v enem, ker pa dobim še vedno določena obvestila v star gmail, bi jih bilo potrebno v realnem času prenesti v novega.

Preizkusil sem po teh navodilih:
http://www.mydigitallife.info/2009/05/1...

ampak, stvar ne deluje.

Pomoč, hvala !

5er--> ::

gmail -> settings -> Forwarding and POP/IMAP -> Forward a copy of incoming mail to: napiši svoj nov mail

dfajt ::

Ali to, ali pa gmail -> Nastavitve -> Računi in Uvoz -> Uporabite POP3 in preglejte pošto, ter dodaš drug naslov. Tako lahko na istem mestu pregleduješ vse svoje račune in po potrebi pustiš email na originalnem strežniku.

Suly ::

5er-->, testiral in naredil to v starem in ni poslalo iz starega na novega.

dfajt, tudi ta način sem probal (v novem računu), vpisal geslo starega in vse ostalo in znova ni poslalo.

Več kot očitno so nekatere nastavitve napačne.

dfajt ::

Ne vem, če sva se razumela. To, kar sem ti napisal, moraš narediti na novem računu, tako da preko pop3 uvoziš emaile iz starega. Meni deluje za 4 račune.
Gre pa, mislim da vsake 15 minut pogledat, ali je prispelo kakšno novo sporočilo - nisi takoj obveščen o novem sporočilu, kar je do neke mere slabost.

Suly ::

Naredil točno to. Vendar tudi ko je mail, ga prenes (mali okvirček to piše), vendar ga nikjer v novem računu ne vidim.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273639 (18570) Matko
»

Gmail za 15. rojstni dan dobiva štoparico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5018888 (15276) MrStein
»

sinhronizacija gmail stikov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
2317934 (4643) Malcolm_Y
»

Gmail pomoč (export/import)

Oddelek: Pomoč in nasveti
81321 (1191) @nny
»

Prehod na Google apps

Oddelek: Omrežja in internet
202552 (1892) bastadu

Več podobnih tem