» »

10 inch mini prenosnik kateri

10 inch mini prenosnik kateri

1
2
»

whatever ::

Pomoje se ne splača. zato že dobiš normalen prenosnik. Če pa ga rabiš za prenašat veliko in ti kvaliteta ugaja ter imaš dovolj denarja pa se splača ja. :)


+1
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

__Devil__ ::

http://gcomputers.net/product_info.php?... - Se mi zdi skoraj prepoceni. Kupim takoj! Samo ga "še" ne rabim bom vsdeeno počakal na 300€, če je že tako poceni tukaj :P

whatever ::

Se mi zdi, da ti netbooki postajajo vse večji, vse težji in vse dražji...:|
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

kmetek ::

Gcomputers: tace stran, to smrdi spet na prevaro.

__Devil__ ::

kako veš?

kmetek ::

sumljivo nizke cene?

bluefish ::

če pošiljajo po povzetju, potem ni nekega velikega problema. No, razen garancije ipd.

kmetek ::

in pa plačanega davka ala dino? ;)

http://geizhals.at/eu/a435413.html

in zdej bo ena firma za SLO imela enake cene? V pravljice ne verjamemo.

matejcek88 ::

morem rec, da sem ze 2x kupu pr gcomputers.net , se ko niso imeli spletne strani in sem bil zelo zadovoljen, se posebno ker sem placal realno ceno, kot pa ce bi kupu kje drugje..
kar se tice garancije pa je moj kolega tud kupu pr njih en hard-disk, pa mu je na zacetku delal pol pa je zacel neki skripat... in jim je poslal nazaj in so mu v 2 tednih nabavli glanc novega... tako da vse stima, vsaj zame...
tko da ne blatit ce nimate pojma .. kr neki.. res si kmetek...

__Devil__ ::

Zgleda je nekaterim prepoceni :D.

Kaj pa nima nemškega nabora črk tale: http://gcomputers.net/product_info.php?... ?

Zgodovina sprememb…

Leks ::

Tudi po moje gre za sumljivo ali pa dokaj neresno trgovino, če vsaj en morejo zapisati pogojev poslovanja in osnovnih informacij o lastniku trgovine.
Na tem mestu se mi poraja vprašanje, ali je kje z zakonom določeno, da mora biti na spletni trgovini objavljeno, kdo je lastnik oz. upravljalec ?

matejcek88 ::

leks: ja verjetno ce bi pogledal mal bolse jim pise, da je stran se pod izgradnjo lol :)
ja nevem no to je to kar mam za povedat, nebom delal zdaj reklame..

out...

bastadu ::

Iščem en pameten 10" prenosnik ali "transformer" tablico (mini laptop z odstranljivo tipkovnico). Kaj je trenutno best buy za tam okoli 400-500€?

Tomson ::

Pri 10" žal ni neke hude izbire. Jasno, Asus Transformer je najbolj očiten kandidat, strojno sicer nič posebej navdušejočega, je pa od 400€ dalje. Boljša opcija je npr. Lenovo Miix 2 za 360€, cenejši in zmogljivejši ... Potem pa kakšne kitajske alternative tipa Chuwi, ki so tudi izjemno popularne tudi v Sloveniji, dobre specifikacije za nizko ceno, npr. Chuwi Hi10 Pro za 160€, presenetljivo dober deal za ceno - TEST.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

rokp ::

Tudi jaz iscem nekaj priblizno te velikosti (lahko tudi 11", vec pa, ce se le da, ne). Velika zelja je napajanje preko USB-C, procesor kaj vec od Atoma, 4+ GB ram. A sem optimist?

Karen ::

GPD pocket:-), 7palčni, fullhd, 8gb ram, 128ssd. Dela presenetljivo hitro, tipkovnica je bolj za sproti, ostalo je ok. Če prenašaš in vmes potipkaš, pa potem na dock je ok. Pač odvisno za kaj rabiš.

Tomson ::

@rokp

Preveri če se še v kakšni poslovalnici najde tale Medion, precej ok zadeva za 199€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

rokp ::

Hvala za oba, GPD pocket je sicer zanimiv, ampak premajhen za to, cemur bo namenjen. Pri Medionu mi je vsec velikost in zaslon, ostalo pa niti ne toliko (sicer se strinjam, da je za to ceno OK, ampak cena v tem primeru ni tako zelo pomemben faktor - no ja, vec kot kaksnih 600 EUR, ce se le da, ne bi dajal). Bo verjetno treba se malo pocakati, da USB-C postane bolj standarden tudi na manjsih mlinckih, ker se mi res ne ljubi okoli prenasati razlicnih power adapterjev...

Karen ::

Če ne rabiš Touch screena, je mogoče Xiaomi Air 12,5palcev stvar zate. Udobno tipkanje, čisto ok razpored tipk, USB-c, pa vse ostalo po želji, tudi cena, začne se pri 430 EUR, pa navzgor. Rekel bi da ima vse kar imajo veliki, razen touch screena še niso namontirali. Mogoče v nasledniku, ko bo. Ta velikost je meni sicer zakon za prenašat in uporabo.

rokp ::

Ja, ta je zanimiv, to, da ni toucha, pa celo plus v tem primeru. Glede na to, kdo ga bo uporabljal, bo treba verjetno dogravirati slovenske znake, velikost je pa najbrz ravno se na meji (moram se vprasati). Ce prav preracunavam, bi 256GB verzija z vsemi dajatvami in gravuro morala biti pod 600 EUR, kar je sprejemljivo (in bo performancno zadoscalo za kar nekaj let, glede na to, da trenutno shaja z nekim precej starim Asusom T100). Hvala.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri netbook?! (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Kaj kupiti
2230271503 (92061) MrStein
»

Najcenejši računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
746806 (5068) jinzo
»

Asus eee 1005 HA

Oddelek: Strojna oprema
51195 (1065) MKC00
»

Kje hudiča dobiti nettop s SSDjem?

Oddelek: Kaj kupiti
142069 (1825) tony1
»

Asus EEE 1000HE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22819180 (11798) Kleemen

Več podobnih tem