» »

Driverji Windows7 za Razer Copperhead

Driverji Windows7 za Razer Copperhead

Jst ::

Hey!

Ko je izšel SP2 za Visto, nisem mogel nastaviti USB Pooling rate na 500/1000Hz za Logitech miš. Zato sem kupil Razer Copperhead, ki ima to opcijo v samih gonilnikih. Pa čeprav mi miš ni bila všeč, ampak na 125Hz se nisem mogel navaditi.

Sedaj imam pa enako težavo. Na razerjevi strani ni gonilnikov za W7 in sem spet omejen na 125Hz.

Ima kdo kakšno idejo, kako zadevo rešiti? Obstajajo gonilniki za W7? Obstaja kakšen hack, da bi uporabil 1000Hz USB pooling rate z 2000dpi?

Ali bom moral spet kupiti novo miš?

Vsakršnakoli pomoč dobrodošla...


--
Hvala!

lp,
./m
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

OnFire ::

Lahko da drugem računalniku z XP/visto priklopiš gor miš naložiš driverje in pol nastaviš saj copperhead shranjuje nastavitve v pomnilnik (ki je v miši).

beta1 ::

Kolega je za Copperheda dal gonilnike za Visto 32/64 in mu vse dela. Ima pa Win 7 64bit.

Jst ::

Meni pa napiše "FAIL" ob inštalaciji Vista driverjev.

Sicer pod Windows Update zazna miš in ponudi, da mi inštalira driverje, a kaj ko po inštalaciji vseeno nič ne dela.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

beta1 ::

Jaz imam 7ko rc 2127 in tudi Razerja Copperhead. Imam pa kar inštalirane win update drajverje za miš in miška normalno deluje z in brez teh driverjev. Res pa je, da ni ultrapoolinga in ostalih bonbončkov. Zamene je dovolj, saj iger ne igram več. Zlata doba mojih FPSjev je bila 2005-2007.

Tako, da miška bi mogla 100% delat. Probaj inštaler zagnati z kompatibilnostjo Vista ali XP.

win64 ::

Profil: dpi in pooling je shranjen na miški. Na desni(če si desničar) strani maš 2 gumba, s temi gumbi spreminjaš profile. To je neodvisno od gonilnikov in računalnika v katerega je miška priključena(no vsaj teoretično).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138905 (54848) BorutO
»

Razer Copperhead

Oddelek: Strojna oprema
302796 (1407) Lawler_
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586186 (5302) mihajlo carr
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172093 (1639) tec
»

Mogočni mišek na pohodu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10910592 (8140) Jaka83

Več podobnih tem