» »

Razer Copperhead

Razer Copperhead

RaZeR_GuY ::

Razer fani... A me že kdo copperheda?? Jaz sem ga namreč dobo danes...

Vam sporočim feeling po dobrem testu...še ni blo cajta..

Pakunga je edino bol švoh, kot pri DB plasma, sam glavno je kaj je noter!!!


Drugače pa več o miški na tukaj

"For gamers, by Gamers"

Engineer_SLO ::

lje pa jo je možno nabavi?
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

fahrenGONE ::

Daj povej kako se kaj obnese. Jaz imam DB in zdaj rabim 1600 DPI + 500Hz USB tweak. Me zanima ali se splaca kupit CH zaradi 1000Hz (1ms response) ali pa naredim tweak s to tukaj. se mi full dopade in utezi + spomina ne rabim.

brezdelnez ::

kje si jo pa kupu?

a kdo ve če se jo da kupit v bofu?

Zgodovina sprememb…

fahrenGONE ::

cool-pc.org bo verjetno nabavil, za druge ne vem... Kje si jo kupil? :)

RaZeR_GuY ::

Če si do sedaj uporabljal 1600dpi kot do sedaj jaz (DB Plasma) mislim da ne boš videl tako velike razlike - definitivno se pozna pri odzivnosti.
prodaja pa se že nekaj cajta na www.norastran.comwww.norastran.com, kjer so kao dealerji za Razer&CO...

podbevna ::

Ta norastran ima zanimivo kombinacijo produktov. Rajzer miši in erotično perilo.

RaZeR_GuY ::

Je pa oboje fajn za pogledat:D

DOOM_er ::

to itak itak pa razer pwn logitech -> moje mnenje -> ne me popljuvat :\
Robots will steal your job. But that's OK

fahrenGONE ::

2000 DPI bi morda veckrat dosegalo 1000Hz kot 1600DPI. Sem delal teste in ko dam USB polling rate na 1000Hz je average nekje na 760, ampak so seveda tudi visji, 1000+ brez problema. Morda bi moral se sensitivity kaj stimat. Sem pa dal nazaj na 500Hz, mi je bolj vsec ker na 1000Hz obremeni vec CPU in sensitivity moram povsod vecat. :)

Razer - rabis prste in zapestje -> vecji refleksi
MX - rabis dlan in roko -> manjsi refleksi

Na Razerju so gumbi bolj odzivni in enostavno se mi zdi boljsa miska, ceprav na pogled ne zgleda kot MX. Ko sem par dni bil na Razerju in potem spet rabil MX na drugem PCji sploh nisem vec imel feelinga za MX in mi ni bila vec vsec.

RaZeR_GuY ::

Mogoče zanimiv TEST ..., ki pove malce več...;)

Engineer_SLO ::

a se jo da kje dobiti v prosti prodaji-ne preko interneta?

:\

pa kakšne izkušnje imate z podlogami,ker me zanima koliko so te nove laserske miši izbirčne pri drsališču...:D
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Zgodovina sprememb…

Chronoboy ::

Pravkar sem se odlocil za nakup copperheada in me nekaj zanima o podlagah. Razmisljal sem med Steelpad S&S ter Xtrac Zoom. Bi katera od teh dveh imela kaksen problem z laserjem? Povejte, ce imaste izkusnje s tema podlagama.

||_^_|| ::

Jst sm jo kupu mlajšemu bratu za rojstni dan, nakar je pristala na moji mizi. Zakaj? Ker ma hude težave na icematu2. Jst jo drajsam po fUnc 1030 pa dela super.

Ajnstajn` ::

zanima me, kak se bo obnesla na tej najnovejsi razerjevi podlogi Mantis, ki pride ven naslednji teden.ki bo narejena prav za to misko
//

Grimlord ::

Copperhead me je prav navdušil. Res, miška od miške. Pa tudi brez podloge lepo "leti".

Samo zanima me nekaj, na kolko mate nastavljen dpi med normalnim delom, se pravi web, irc/msn in podobne zadeve, kolko pa v igrah?
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

sid911 ::

nekaj me zanima: odločam se za nakup gamerske miške in se nekako odločam med dvema Razerjema ter MX518..nekako je Razer DB najbolj ugodna..razlike v celi na so nekje tam 5k

kolikšna je opazna razlika med DB in CH ( če bi jo sam po prešaltanju z intellimouse-a sploh opazil) in ali se splača dodat tistih 5k ta CH..nekako se nagibam k DB...svetujte kaj
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

nsane ::

@sid911

Bolši nakup je vsekakor DM. Za tistih 400 dpi več se res ne splača dati 5ksit več. V grobem je tako:

-Če miško premikaš samo s prsti in imaš konec dlani ves čas na podlogi, nabavi Diamondbacka.
-Če mahaš s celo roko vzami MX518.

Jah,eni majo miši za gledat (mx),drugi pa za špilat (razer)>:D.

Razer total ownage>:D

Grimlord ::

Sam sem tudi bil pred odločitvijo ali MX518, ali pa Copperhead. In sem si rekel, pa probajmo nekaj "boljšega". In tako sem s Copperheadom ever since november las year, hehe.

Zadovoljen? Ne menjam ga. 8-)

Drugače pa to kar je Manual povedal. Če miško premikaš z "fingertipi", je DB ali CH prava izbira.

Da ti pomagam pri izbiri Copperheada, Klik! >:D

Edit:
Komaj zdaj sem videl da sem like pol leta prepozen... :8)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grimlord ()

MasterMiG ::

Jap, res najboljša miška. Pomaga pri izboljšanju cilanja>:D
Drgač jo majo pa dost ugodno (12990sit) v BOFu, oziroma zdej je kao BigBangGiga. Tle sm jo js kupu. Fora je bla k sm enmu modelu pred nosom spelu zadnjo TempestBlue, pol je pa pizdil prou na glas:D
There is nothing to fear but the fear itself.

||_^_|| ::

Kot vem nas je nekaj na tem forumu s to miško. Začelo se je dogajati da leva tipka sem pa tja namesto enojnega naredi dvojni klik in to postaja hudo moteče. Je imel kdo podoben problem? Reinštalacija driverjev/firmware upgrade ne pomaga.

Sandman4ever ::

Sam imam tudi Razer misko in sicer copperhead, ter tudi imam tezave z double clickom. Kot sem bral na internetu, naj bi se to tipalo z leti/uporabu zrabilo.
To tezavo opazam ze mogoce kaki pol leta, ampak sn misko spihal(kompresor) in mi je do zdaj nekako vedno pomagalo. Zdaj je pa postalo neznosno, tak da jo bom poslal na servis. Bom pa sporocil, kaj so rekli.

LP

Sandman4ever ::

popravek:

misko sem znova spihal s kompresorom in spet znova lepo dela. Ocitno je res samo higienski problem :D

Planetarium ::

Jest mam pa Deathadderja. Morm najprej pohvalt Razer miške, te z 3G senzorjem ker je edini dobr laser za nas lowsenserje. So pa po treh mescih začel nastajat problemi. Ubistvu imam mal na sumu popravke saj sm mal predno se je use začelo updejtav firmware na novejso verzijo. Kot drugo pa sumim da je nekaj narobe z PCjem saj je to ze tretja miška v zadnjemu letu ki mi povrzoča take probleme. In namreč miška se stalno ugaša, če smo bolj natančni se recimo vsakih 20sec prekine povezava med PCjem. Sliš se pač zvok za unplug pa pol plug nazaj. Isto mi je nardilo z G5 pred kake pou leta, ter še z eno random miško neki cajta nazaj. Sprašujem zato, če je imel slučajno kdo enak problem in je prišel do kakšne razlage ker jaz sem res pregledal vse pa nisem zasledil nič pametnega. Z Razer supportam pa so mi rekli naj miško pošljem nazaj ter uveljavim garancijo. Saj bom pomoje kmalu to tudi storil vendar bi se res rad prepričal če je problem mogoče z mojim PCjem saj na drugih računalnikih miška deluje cca. en teden potem pa na usake toliko časa zgubi stik.

destroyer2k ::

Planetarium

To je problem miške, meni je čisto enako delalo to in sprva sem mislil isto, ampak sem probal na drugih kompih, pa nekaj časa normalno delala, potem pa spet to. Tako da najbolše, da odneseš pod garancijo. Meni pa glih garacija potekla kakšen mesec-dva, ko je začel to delati grrrr, pa sem kr raje novo kupil to logitech g9 in če bo ta imela kaj takšen problem pa samo pod kladivo gre miška.

Planetarium ::

Mal sm preverjau po teh gamerskih straneh pa usi pravjo da je kriv kabl. G5 ma kao nek ojačan kabl pa se mi je scufau, nevem počasi mi gre že na živce use skupi ko morm dat na usake pou leta za 40e+ za novo

destroyer2k ::

Planetarium

Tole je pa res kruta da na vsakih pol leta 40e, sam zakaj pa ne kupiš potem kakšno drugo razen g5?

Planetarium ::

Najprej sm meu Cooltek Hurricane pa je biu res podn od laserja, zatem sm si kupu G5, ko je sla se ta u k**** plus za lowsens je obupn logitechov laser sem si omislu Deathadderja ki je res bestbuy kar se misk tice. Ne mors verjet ampak tut DA ne dela vec po treh mescih.

Saladin ::

Karkoli kupiš - pazi da nimaš Icemat podloge, ker ima veliko laserskih mišk probleme z njo.
Optična MX518 pa deluje fantastično.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Planetarium ::

Podlogo uporabljam Everglide Titan monstermat ze neki casa, predvsem zarat lowsensa saj je cloth podloga ki dobr nese + je ena najvecjih (semizdi da se je edino Steelpad QcK+ vecja od te). Glede podloge me ne skrbi ker je ista fora na Qpadu CT. MX518 je zlo dobra miška sam kot pravm probi res igrat z lowsensom pa bos vidu kolk casa bo dobra. Drugace so pa Logitechove miske res gut kar se tice ergonomicnih lastnosti. Kaj cmo sm pac prsiljen z opticno igrat na 125Hz :P

Lawler_ ::

Imel razer diamondback in zdaj imam razer copperhead. Pr obeh problem z double klikom po zlo kratkem času.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lawler_ ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311491 (7802) Sc0ut
»

Nova gamerska miška. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
596219 (5027) strictom
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586179 (5295) mihajlo carr
»

katero boljšo miško

Oddelek: Kaj kupiti
181667 (1398) tris
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172089 (1635) tec

Več podobnih tem