» »

Problem z delayom pri HDTV in zvokom na recieverju

Problem z delayom pri HDTV in zvokom na recieverju

rc-car ::

Sicer sem napisal že v temo o WD HD predvajalniku, a bom raje vprašal še tukaj, da ne bom offtopic

Imam Philips 42PFL8404H TV, reciever Yamaha RX-V350 (skupaj s kompletom zvočnikov in DVD predvajalnikom) in pa WD HD predvajalnik.

Sliko iz predvajalnika imam priklopljeno preko HDMI kabla, zvok pa preko optičnega na reciever.

Problem je v tem, da se opazi majhen delay med zvokom in sliko - če pa poslušam zvok preko HDMIja na TVju pa je vse ok. To je najbrž zaradi delaya v TVju pri procesiranju slike..

Reciever pa nima (ali pa jo jaz ne najdem) nastavitve delaya - tako, da me zanima če obstaja še kakšna druga možnost? Ker novega recieverja ravno nebi kupoval...


PS: klical sem tudi v trgovino, kjer nimajo pojma kako lahko pride do česa takega.. A se to res ni še nikomur zgodilo, ali noben ne opazi??
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

damjan1980 ::

meni se to dogaja. dogaja se ko imam stb od kabelske preko hdmi priklopljen na reciever. tako da sliko obdeluje najprej reciever, pol gre na tv.
pc imam recimo priklopljen zvok na reciver, slika pa direkt v tv in tam tega ni, ali pa je tako majhen da ga ne opazim.

hvala bogu ima harman kardon to super porihtano, tak da nastavim delay in rešeno :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Budget surround soundsystem za dnevno

Oddelek: Zvok in slika
475996 (4781) Bearrorist
»

Priklop hišnega kina

Oddelek: Zvok in slika
265570 (3410) ninjaxx
»

Povezava novejšega TV s starejšim ojačevalnikom/zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
194756 (4404) Gapi
»

WD Live in domači kino

Oddelek: Zvok in slika
346582 (5819) lowac
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150891 (33460) king67

Več podobnih tem