» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
16 / 43
»»

Tr0n ::

Pre-purchase je sedaj mozen.

https://buy.guildwars2.com/

Boobiz ::

Važn da mam svojo kopijo naročeno pri igabiba in dobim škatlo :P
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Bolf3nk ::

Koliko karakterjev lahko narediš? Je omejeno?

Pesimist ::

standard bomo vzeli ali?

ahac ::

Bolf3nk je izjavil:

Koliko karakterjev lahko narediš? Je omejeno?


Glede na to, da bodo prodajal dodatne character slote... bi rekel, da je fajn omejeno... verjetno spet manj slotov kot classov. Čeprav, če se res lahko vse to kupi tudi z ingame goldom, potem lahko rečejo, da ni omejeno. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

V CBT je bilo 5 character slotov.

Guzzy ::

Hmm je kje zapisano za koliko golda bi lahko kupil character slot?(seveda najprej v geme)

Boobiz ::

5 slotov še v lajfu nisem zafilal pri MMOju ampak sem si rajši dokupil še en acc za box. Nič ni slabše kot met X ;(X>5) charov na accountu, igraš pa lahko samo enega at any give time. My opinion.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Freaxx ::

Ka sem munjen al na igabibi ne najdem igre? Link ki sem ga na mail dobil pa me vrže na prvo stran :)?

ahac ::

Boobiz je izjavil:

5 slotov še v lajfu nisem zafilal pri MMOju ampak sem si rajši dokupil še en acc za box. Nič ni slabše kot met X ;(X>5) charov na accountu, igraš pa lahko samo enega at any give time. My opinion.


Jaz jih imam v WoW 16, od tega bi 3 ali 4 lahko zbrisal. Včasih pač paše lvlat drug class, raso, whatever...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Freaxx ::

AAAAAAAAAAA omejena zaloga, še iz šole nism mogu prit pa je zmankal...

Tr0n ::

Guzzy je izjavil:

Hmm je kje zapisano za koliko golda bi lahko kupil character slot?(seveda najprej v geme)

Se ne vemo kaksen bo menjalniski tecaj za gold -> gem in koliko gemov bo stal character slot.

Boobiz ::

ahac je izjavil:

Boobiz je izjavil:

5 slotov še v lajfu nisem zafilal pri MMOju ampak sem si rajši dokupil še en acc za box. Nič ni slabše kot met X ;(X>5) charov na accountu, igraš pa lahko samo enega at any give time. My opinion.


Jaz jih imam v WoW 16, od tega bi 3 ali 4 lahko zbrisal. Včasih pač paše lvlat drug class, raso, whatever...


Ampak da si pršu do take cifre si rabu skor celo dekado.
Če še mal potrollam, je WoW tak lep primer ko nagrindaš epice in se naveličaš enih in istih runov, da rollaš nov char drugače lahko zaključiš oz. tako si jst to predstavljam, če bi jst igral WoW, thank god mi je bolj všeč L2 like kot pa WoW like.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Truga ::

L2 so itak unicil. Zdej so bossi v instancah. WTF, kaksen je to l2, ce nemores gankat folka k caka boss respawn.

@ahac, GW1 je imel v startu 5 classov in 4 slote. Vsak expansion je dodal se 2 classa in 2 slota. Uglavnem toliko da si moral kupt en char slot expansion (kar je blo 2 slota) da si lahko mel vse classe.

Kle bo verjetno dost podobno.. Pac ista firma.

ahac ::

No sej v bistvu sem večino časa v WoW igral enga characterja (pa do Cataclysma sem mal več igral samo enga alta), ampak včasih je pa fajn kakšnega drugega. Pač, da probaš še drug class... pa pride nova rasa z expansionom in še to narediš (tud še samo zarad starting zone) al pa prijatelj začne igrat in narediš low lvl char, da mal z njim skupaj igraš, itd. Kr fajn je, če nisi omejen s sloti.
Pri GW(1) pa itak ni šanse, da bi tolk let igral.

GW1 je imel v startu 5 classov in 4 slote.

Ja. Glih tko, da ne moreš vseh imet brez plačila... da te navadijo na plačevanje in da vpišeš št. kreditne... in ti potem ni problem še kaj drugega nabavit. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

stražar ::

spet smetite z WOW v GW2 temi....

Koliko slotov bo v startu pri GW2 točno še ne vemo, govori pa se o 4, ali 5 slotih-ostalo pa po željiverjetno dokupiš.

Tr0n ::

stražar je izjavil:

Koliko slotov bo v startu pri GW2 točno še ne vemo, govori pa se o 4, ali 5 slotih-ostalo pa po željiverjetno dokupiš.

Ceprav, zadnji build, ki so ga igrali na EU FanDayu je imel 7 slotov. :)

Pesimist ::

An error occurred finalizing your purchase.

Kaj bi mogo dobit kako kodo ali kaj podobnega namesto errora? Ker paypal je poslal email da sem jih autoriziro da cufnejo dnar.

The seller canceled this payment, and the money has been returned to your account.

Naja tolko o temu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

No GW2 for you. :))

Pesimist ::

Ma ja. Ceprav nevem ker na paypalu zdaj zgleda kot da so pobrali denar.
-€54.99 EUR.
Ce je cargeback bi moglo pistat +54€ naknadno. WTF so me oropali!

Meizu ::

Prijavi na policijo. Ne sej hec.

Pošlji jim screenshot paypala, kjer piše, da si opravil plačilo na ta in ta TRR, ter naj ti ali omogočijo download/purchase GW2, ali pa nazaj nakažejo denar, da ponovno opraviš nakup. Saj drugega ti ne preostane.

P.S.: Verjetno se je zgodil kak error v njihovi podatkovni bazi, zaradi česar si dobil denial of purchase. Paypal pa verjetno nima tovrstnih varovalnih mehanizmov, zato se je transakcija vseeno zgodila. Sem precej prepričan, da je tovrstnih problemov v svetu veliko, zato ne bi smeli komplicirat v primeru da jim pošlješ dokaze.

Pesimist ::

Sem jim pisal ja z ID transakcije, ker je nakoncu vrglo link do supporta. Ampak se sam nevem ali je slo skoz ali ne, in tudi nebom zvedo do izpiska. Ampak ce bi bil chargeback izveden nazaj bi moralo tudi pisati.

Eh sej za denar se ne bojim. V najslabsem primeru disput naredim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Meizu ::

Hja, sej chargeback se ne dela avtomatsko. IMO se to dela manual, če že boš dobil nazaj, boš dobil v roku naslednjih delovnih dni.

Če se pa zgodi, da ne dobiš jim pa piši support ticket. Mislim, v vsakem primeru to naredi, just to make sure. :)

Pesimist ::

No v glavnem za payment status pise da je canceled.
type pa Authorization To.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

McGregorSL ::

a hall of monuments še ne deluje?

Tr0n ::

Kje? V GW2? Saj se ni release. :)

stražar ::

tako pa je na Pay pal-dnar kar izgine včasih :)

Ne bi vedel da je GW2 že prišla na police , zato tudi hom za gw2 ni vključen :).
Hom v eotn pa deluje povsem normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Pesimist ::

se zaj niso odgovorili na support. Omg.

Freaxx ::

Kje bi blo najbolj pametno nabavit prepurchase (škatelco), zdaj ko je pri nas retailer vse razprodal...? Al pa samo kodo z maestro/paysafe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freaxx ()

Boobiz ::

Sj v škatli tud dobiš samo kodo. Škatla je prazna, noter je samo list z navodili za reg in serijsko. :))
I'm drunk, what's your excuse?

Pesimist ::

da bi jim jebo mamico. Sploh se jim nezdi vredno odgovoriti. Ce se prav spomnim gw1 support tudi ni nikdar blestel.

Tr0n ::

Kot vidis na twitterju, so zabasani. Bos moral se malo cakat. :)

Freaxx ::

no pa samo kodo, kje bi se dalo z maestro oz paysafe

Boobiz ::

Direktno na gw2.com? Ob nakupu te preusmeri na NCSoftovo stran, kjer majo baje tud psc možnost.
I'm drunk, what's your excuse?

Freaxx ::

Mene ne, mam samo možnost paypal in kreditna...? V bistvu me sploh ne redirecta na NCsoftovo stran...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freaxx ()

Tr0n ::

Ja, pre-purchase je na uradni strani in ne preko NCsoft trgovine. Samo PayPal in kreditne kartice.

Mogoce ima se kak GameFly (ex Direct2Drive) ali kak retailer v UK, DE, AT.

Freaxx ::

Gledam http://www.gameware.at/info/space/Guild... a je kaj drugače če je nemška verzija, razen tega da piše drugač na škatelci? Pa če zna kdo dosti nemško če mi pove če ta stran pošilja v slovenijo ter kaka je poštnina :)

p.s. Iščem nekoga ki bi mi na uradni strani z kreditno/paypalom nabavu igro. Se lahka dobiva pa se zmenimo ne 8-)

Tr0n ::

Outsajder ::

A potem dobiš beta weekendse samo če pre orderaš na njihovi strani?

Freaxx ::

Tudi če naročiš pri retailerjih, oziroma vsak "pre-purschase" ti da ta dostop. To še ni pre-order :)

Boobiz ::

Freaxx je izjavil:

Tudi če naročiš pri retailerjih, oziroma vsak "pre-purschase" ti da ta dostop. To še ni pre-order :)


V bistvu je, ker ti da dostop do vseh bet in 3 dni headstarta ob launchdayu.
I'm drunk, what's your excuse?

stražar ::

mah ni še pravi preorder, to je bolj možnost za beta testiranja;)

Freaxx ::

V bistvu je nekaj več, lahko že igraš in igro imaš praktično že doma...:) Čakaš samo še na izid

Pesimist ::

Zaj sem seenkrat probo pa sem dobo kodo brez da garantirano vem da tudi prvic niso dnara cufnili. No ce verjamem paypalu ga niso.

Pesimist ::

ko sem si gw2 account z kodo naredo in neki .xxxx cifro zadi. Ki tocno loginam v ta account?

Tr0n ::

Zaenkrat se nikjer. :)

Pesimist ::

fak spet so me ripnili te.

Guzzy ::

Loginaš se lahko, samo zaenkrat še ni nič tam.

Tr0n ::

stražar ::

zaenkrat ne deluje,ker je beta.... igra uradno še ni izšla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()
««
16 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254606 (3203) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713756 (7066) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151664 (1378) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634147 (13176) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen

Več podobnih tem