» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
14 / 43
»»

IvoJan ::

vceraj sem dobil mail da bojo kmalu zaceli posiljati invite za beta evente.

Tr0n ::

Prvi beta za tiste, ki bodo pred-nakupili bo konec aprila, in potem vsak mesec do releasa. Beta "invite" beta pa konec tega mesca.

http://www.guildwars2guru.com/forum/sho...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

tt2 ::

Huh, sem že upal na marec. xD

Freaxx ::

Vsak mesec do izida...prej vsak vikend. Izid pa upam nekje konec maja, sredina junija?

Guzzy ::

Aha torej moraš prepurchasat pri nas da boš lahko v beti... to pa nemoreš nardit npr. z Igabibo, saj lahko tam samo prednaročiš?Al boš na tak način tudi lahko prišel v beto

Tr0n ::

Freaxx je izjavil:

Vsak mesec do izida...prej vsak vikend. Izid pa upam nekje konec maja, sredina junija?

Vsak mesec. :)

When do Beta Weekend Events (BWEs) start, and how many will there be?

The first BWE is currently planned for late April, and we expect to have one every month or so. The schedule is subject to change and will be confirmed at a later date. Currently, we do not know how many of these events we will have.

Guzzy je izjavil:

Aha torej moraš prepurchasat pri nas da boš lahko v beti... to pa nemoreš nardit npr. z Igabibo, saj lahko tam samo prednaročiš?Al boš na tak način tudi lahko prišel v beto

Ce hoces v beto, moras kupit na uradni strani oz. preko NCsoft stora. Ce kupis pri Igabibi, nimas bete in samo en dan headstarta (namesto treh).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

tt2 ::

A z paysafecard bo možno kupiti?

Boobiz ::

tt2 je izjavil:

A z paysafecard bo možno kupiti?


Doubtful. ANet mislm, da ne bojo izjeme tukaj.
I'm drunk, what's your excuse?

Truga ::

Boobiz je izjavil:

tt2 je izjavil:

A z paysafecard bo možno kupiti?


Doubtful. ANet mislm, da ne bojo izjeme tukaj.

NCSoft trgovina ima paysafe card opcijo sicer. Ce se bo dal tud pri njih kupit (kot se je dalo GW1), potem bo paysafe delala.

tt2 ::

Ja saj to upam, da te bo pol ko boš hotel kupiti preusmerilo na NCsoft stran.

Pesimist ::

Torej, ce sem prav razumel bos lahko server jumpal za PVE kdajkoli, tudi na US, za wvsw pa bos lockan na home server?

Jaz si deluxa digitalus nabavim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

katastrofa so toti na swtor supportu. Eni vejo kak fixati stvar drugi ne. Kot da siol support klices. Neda se mi vsak mesec z tem jebati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Freaxx ::

Ma kaj, vse boš dobu če boš na igabibi naroču :)

Igabiba "Cena je 54,99€, Pre-Purchase pa vsebuje naslednje:
- Access to all Guild Wars 2 Beta Weekend Events
- Three days of headstart access
- Heroe's Band"

Tr0n ::

Jup, Igabiba zrihtala retail pre-purchase. Velja samo za standardno izdajo.

IvoJan ::



aa zato ze tok cajta cakamo na oba spila :D

Tr0n ::

Hehe, jup.

Boobiz ::

Na igabibi sm oddal prednaročilo, ki pa še ni zavezujoče, right? Potem šele 10.4. začnejo pošiljat pre-purchase invajte za beto al kako bo s tem?
I'm drunk, what's your excuse?

Tr0n ::

Spodaj imas vec infota o Igabibi in GW2.

http://guildwars2.si/2012/03/prednakupi...

Pesimist ::

kaj te nena vsak vikend naredijo. Sej pa smo tak ze placali, tak da se nimajo bati da se navelicamo. Kot Tero :=)

Pesimist ::

yoco ::

Pesimist je izjavil:

7ur beta coveranja.

http://www.youtube.com/playlist?list=PL...

Pr teh dveh umiras od smeha! Res sta dobra! :))

Guzzy ::

Jap :) Pa Totalbiscuit je tud dober.
http://www.youtube.com/show?p=VB1pLPfcJ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Tr0n ::

TB je malce razocaral. Tak hype zganjal, zdaj pa nic od njega. Sicer res, da ni sam igral.

Pesimist ::

Sem bil preprican da nebo vec PVP karakterov, zato sem začuden nad njimi. Predvsem zaradi tega level upscejla. Verjetno bodo lokani iz WvsWvsW?

Tr0n ::

Saj ni vec PvP characterjev. Ko prides v Mists si avtomatsko max level, z vsemi skilli in PvP armorjem. V WvW pa ti ostane lik iz PvEja.

Freaxx ::

Ta upscale so si ubistvu dober zmislili...Ne rabiš bit max lvl da sploh kej lahka narediš, a kljub temu ne narediš veliko če si dosti nizek lvl.

Pesimist ::

Hm, ce sme pa lih gledal od biskvita video 3 PVP. Pa tam pravi da je PVP caracter kreacija.

Freaxx ::

Narobe si razumel. Preden te vrze v WvWvW ali battleground, se imaš čas pripravit (t.j. ta kostumizacija, or kreacija?) Zaradi weapon skillov, ipd. ker te upscejla. To je lobby neke vrste.
(Ne dobiš pa utility skillov ter nekaterih stvari, odvisno ker PvP gledaš.)
lp

Tr0n ::

Cash shop items leaked. Pripravite denarnice. ;)

http://guildwars2.si/2012/03/mikrotrans...

ahac ::

Torej se bo prodajal XP boost, kar niti vsi F2P špili nimajo? Pa še plačat moraš za špil... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Boobiz ::

Ta je imo dost zgrešena, glede na to da je flat krivulja lvlanja. Že tako bojo vsi 80 v dveh tednih... ;((
I'm drunk, what's your excuse?

Truga ::

ahac je izjavil:

Torej se bo prodajal XP boost, kar niti vsi F2P špili nimajo? Pa še plačat moraš za špil... :))

Kaj je narobe z xp boostom? Itak so zdej spili tko narjeni da se "zacnejo" ko si max level...

ahac ::

Ni fer. Tukaj očitno tud ne gre samo za xp boost, ampak izgleda, da si boš lahko kupu tudi torbe, bank slote, gear, gold, ... in moral kupit character slote, itd...

Torej to ni več MMO brez naročnine, ampak F2P špil, ki ni zastonj. P2P torej. Pay to pay.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Truga ::

Zakaj ni fer? Sej ti tud lohk xp boost kupis. Bos kupu un gem in si zrihtal xp boost. Z ingame goldom ali pa z RL goldom. V vsakem primeru pa placas samo kolikor hoces, ali pa noces. Ce noces extra character slotov ti jih ne bo treba kupit.

ahac ::

Tudi, če grem z rolerji na tekaški maraton ni fer.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

One use, eno urni boost itemi so stran vrzen denar, ce mene vprasas. Niti z in-game goldom se jih ne splaca kupovat. :)

Truga ::

ahac je izjavil:

Tudi, če grem z rolerji na tekaški maraton ni fer.
V pravilih pise da lahko prineses rolerje. Ce se odlocis da bos sel brez je to tvoja odlocitev. Kaj tocno kle ni fer?

ahac ::

Ni fer, da se stvar oglašuje kot tekaški maraton, ko prideš tja, ti pa ponudijo možnost, da greš z rolerji... če ekstra plačaš glede na čas uporabe! Ni fer, da na stopničkah potem ne stoji najboljši tekač, ampak tisti, ki je največ plačal.

Pa 1 urne xp booste bi že spregledal... ampak poglej kaj vse bodo še prodajal: bag slote, bank slote, gold, ...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

Nic takega, kar ne mores kupit z in-game denarjem. Cas je vse, kar kupujes. :)

Truga ::

ahac je izjavil:

Pa 1 urne xp booste bi že spregledal... ampak poglej kaj vse bodo še prodajal: bag slote, bank slote, gold, ...

Convenience prodajajo. Poleg cosmetic in convenience itemov ne vem kaj bi raje videl? Ob enem pa precej otezijo biznis RMT folku, ker mora konkurirat poceni goldu iz in-game shopa.

EVE ma tocno identicen sistem. Ti lahko kupis GTC, in ga skonvertas v ingame iteme, ki podaljsajo account, ali pa kupijo MT iteme. Ljudje ki imajo denar in se jim ne da igrat prodajajo te iteme, jaz imam pa zaradi njih 3 accounte od 4ih "zastonj". Pa smo vsi veseli.

HighBane ::

Upam, da mi bo uspelo priti v kako beto, da sporabam, preden dam denar (ali celo preorder). Ker GW1 zelo rad igram že 5 let, vse razne F2P MMO (Aion, DC online, Forsaken World...), ki sem jih sprobal, me niso pritegnile oz. sem odnehal, ko nisem ugotovil, da je pravzaprav zelo dolgočasno / ponavljajoče.

GW2 mi izgleda tako, srčno upam, da bo povsem drugačen. Za geme upam, da ne bodo imeli prevelike vpliva na igro. V smislu "Ne dam 5$, zato bom moral farmat 2 uri."

tt2 ::

Glejte. Namesto, da bi sedel za PC-jem več ur na dan in to več tednov, da bi si lahko potem vse te dobre stvari nabavil, greš nekam za ene 2-3 dni delat in si pol vse to kupiš ter je stvar rešena in ne rabiš gankat kot norc. Vsaj jaz premišljujem na ta način. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

Truga ::

No, to ni cist res. Pogosteje je v igri (ko enkrat ves kaj pocnes, in imas zaceten kapital) lazje sluzit denar kot v RL. Pa v RL ne sluzim malo...

Pesimist ::

Verjetno misli, ce se spravi miljonar spilat bo zgledal cool in hitro lvl 500 bil. :)

ahac ::

tt2 je izjavil:

Glejte. Namesto, da bi sedel za PC-jem več ur na dan in to več tednov, da bi si lahko potem vse te dobre stvari nabavil, greš nekam za ene 2-3 dni delat in si pol vse to kupiš ter je stvar rešena in ne rabiš gankat kot norc. Vsaj jaz premišljujem na ta način. :D


MMOje naj bi se igral za zabavo in ne zato, da si prigrindaš ali nabaviš nek status.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Truga ::

Eni se zabavajo pri max levelu. Zakaj bi morali grindat skoz levele da se lahko zabavajo? Jaz naprimer uzivam v levelanju razlicnih buildov (d&d stil igre), in mi zato xp boost nic ne pomaga, ker vse kar nardi je da je char hitreje level 20...

Itak so leveli v MMOjih zgreseni. Ali so samo nek brezvezen buffer preden prides v pravo igro "end-game", ali pa imas XP grind epskih proporcij pri zadnjih ~10 levelih. Zanimivo, kako je prvi MMO ever (UO) to pogruntal, in igro gradil na interakciji med igralci (MMO, halo?) vecina naslednjikov pa faila po celi crti, te vodi do max levela za rokico, in se potem te omeji na grupe max par ljudi.

Kot zgleda bo GW koncno malo premesal to vodo v kateri se je nabralo en kup wow klonov. Vprasanje samo ce jo bo premesal dovolj... Ce bo se en 1-max solo then do raids game ga verjetno ne bom kupil. SWTOR ima vsaj voice acting, ko hocem igrat tako igro... :P

Freaxx ::

To so se lotili nekaj novega, in prav je tako. Zdaj se malo flejma čez mikrotransakcije, ampak sem pripričan da bodo to uštimal da bo že prav. Glede max lvla in xp boosta je pa tako...Če vzamem nek, kaj pa vem, neprimeren primer: Wow private server z recimo x5 xp rateom in ostale rate višje od normalnega, dobimo hitrejši max level ampak spustimo ogromno con za levelanje in posledično tudi veliko zgodbe. Za private server je to sprejemljivo, ampak za špil ki ga bom plačal in ga z veseljem tudi igral to ne gre, vsaj po mojem mnenju ne. So pa playerji ki so in bodo hoteli biti elita in najbolši/najbogatejši v igri, ti pa so razred zase in me prav malo birga če zmečejo mesečne plače za geme in ostalo. Naloga AreneNet pa je samo, da te stvari implentirajo tako da igralci, ki želijo samo normalno uživati v špilu brez tako imenovanih dodatkov, tega ne bodo opazili kot prevlado tistih z gearom kupljenim z gemi.

kratos ::

za 60€ sm 3 dni u enu pijn.

Truga ::

Freaxx je izjavil:

So pa playerji ki so in bodo hoteli biti elita in najbolši/najbogatejši v igri, ti pa so razred zase in me prav malo birga če zmečejo mesečne plače za geme in ostalo.

No, mene kar brigajo taki playerji. Oni mi placujejo future content, ki ga bom jaz dobil precej ceneje kot bi ga drugace :D

Freaxx ::

kratos, ja tudi za manj gre...sam tega ne moreš primerjat, pitje ima več negativnih posledic kot igranje igre, ki pa zahteva vsaj nekaj možganske aktivnosti.
««
14 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254584 (3181) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713705 (7015) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151653 (1367) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634000 (13029) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313088 (1828) Tilen

Več podobnih tem