» »

Slovenske železnice

Slovenske železnice

««
18 / 19
»»

krepelce ::

enavlaka je izjavil:

Gužva v Lj je zaradi študentov in drugih zaposlenih, ki se vozijo vsak dan.
Pravtako so bifejčki in gostilnice poceni zaradi študentskega dela.
Saj nobenega ne moti, da boste zaprli, samo potem ne boste mogli kafetkati cel dan, na servis avta se bo čakalo pol leta, vodovodarji, električarji pa bodo 500€/h


Gužva je v Ljubljani zaradi 150.000 avtomobilov, ki se vsak dan pripeljejo v Ljubljano. In mi je vseeno ali kafetkate cel dan,
glavno je, da se pripeljete od obvoznice v notranjost z LPP.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

enavlaka ::

57% zaposlenih v Lj živi izven ljubljane. Saj boste propadli, če se to neha.
V Koper pa Izolo boste tudi šli z vlakom? Ko bodo vsi na busih boste pa jamrali, da so polni. Nikoli vam ni prav.

krepelce ::

enavlaka je izjavil:

57% zaposlenih v Lj živi izven ljubljane. Saj boste propadli, če se to neha.
V Koper pa Izolo boste tudi šli z vlakom? Ko bodo vsi na busih boste pa jamrali, da so polni. Nikoli vam ni prav.


Saj se nič ne bo nehalo, samo LPP se bo začel uporabljati, pa še veseli boste, da hitreje pridete v službo.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

krepelce ::

Aja, do obale bomo pa kar po državni cesti prišli, in se odpeljali na enega od 8000 km jadranske obale. Ne vem zakaj si ravno Koper in Izolo izpostavil.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

feryz ::

Naredite test, pa boste videli, kdo je problem. Jaz ga ne rabim delati, ker vem kako Ljubljana funkcionira.
Zaradi narave službe sem skoraj dnevno v Ljubljani. Seveda nisem tako nor, da bi šel tja pred deveto zjutraj, ali da bi ostal po štirinajsti.
Je pa zelo opazen vzorec v Ljubljani. Dopoldne, ko jo okupirajo migranti, promet sploh ni problematičen. Ceste so praktično prazne. Enako velja za parkirne prostore. Okrog blokov placa kolikor hočeš, na ulicah tudi veliko. Celo v centru lahko parkiraš dopoldne.
Zgodba se spremeni popoldan, ko migranti odidejo. Ceste so še nekako, parkirni prostori se zabijejo do konca. Povsod.
Ja, zato ker so migranti problem in jih popoldan ni.

krepelce ::

feryz je izjavil:

Naredite test, pa boste videli, kdo je problem. Jaz ga ne rabim delati, ker vem kako Ljubljana funkcionira.
Zaradi narave službe sem skoraj dnevno v Ljubljani. Seveda nisem tako nor, da bi šel tja pred deveto zjutraj, ali da bi ostal po štirinajsti.
Je pa zelo opazen vzorec v Ljubljani. Dopoldne, ko jo okupirajo migranti, promet sploh ni problematičen. Ceste so praktično prazne. Enako velja za parkirne prostore. Okrog blokov placa kolikor hočeš, na ulicah tudi veliko. Celo v centru lahko parkiraš dopoldne.
Zgodba se spremeni popoldan, ko migranti odidejo. Ceste so še nekako, parkirni prostori se zabijejo do konca. Povsod.
Ja, zato ker so migranti problem in jih popoldan ni.


Saj takrat, ko se ti voziš okrog konec koncev niti ni pomembno, je lahko uporaba cest tudi zastonj, pomembno je, da se cestnini od 6:00 do 10:00 in od 13:30 do 17:30.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

kow ::

Kaj sploh hoces povedati? Da avtomobili zasedajo parkirna mesta? Ti pa si genijalec.

krepelce ::

kow je izjavil:

Kaj sploh hoces povedati? Da avtomobili zasedajo parkirna mesta? Ti pa si genijalec.

Ne on bi rad povedal, da se 150.000 dnevnih avtomobilov razblini v zrak.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

kamiKaZaA ::

krepelce je izjavil:

Saj se nič ne bo nehalo, samo LPP se bo začel uporabljati, pa še veseli boste, da hitreje pridete v službo.

Hitreje? :)):)):))

Z avtom imaš od ringa do lokacije 20-30 minut, medtem ti trdiš da bo hitreje, če boš na ringu parkiral, odšel peš do postaje, počakal avtobus, zmes enkrat prestopil, spet čakal avtobus in potem, ko boš na željeni postaji izstopil še boš preš hodil do službe najmanj 5 minut. In to je za tebe hitreje kot če se z avtom pripelješ direkt v službo. :))

Daj si v to tvojo tumasto redkvo enkart dopovedati, da če bi iz MB v LJ z vlakom in potem busom naprej prišel hitreje kot z avtom bi vsi uporabljali vlak + bus. Ker temu ni tako se uporabljajo avtomobili. Ker v avto se usedež in že pelješ, medtem ko do vlaka/busa pešačiš in čakaš in zmes parkat stojiš, tudi verjetno prestopiš, spet čakaš na novi prevoz preden prideš na končni cilj.

In zadnjih 5 let pišeš o teh dovolilnicah samo za migrante (s profilom one-half si začel) pa jih ne bo. Sem ti napisal zakaj je temu tako. Ali bo za vse ali pa za nobenega. In če se uvedejo za vse, je to politični samomor tistega, kateri bo uvedel in zmaga na volitvah za tistega, kateri bo potem to ukinil. ;)

feryz ::

Preberi še enkrat.
Migracija je problem, seveda, migranti v Ljubljani pa niso problem. Kar se prometa in parkiranja tiče.
Kam se razblinijo ni moja stvar, vem pa da je mnogo večji problem s parkiranjem takrat, ko jih ni.

krepelce ::

feryz je izjavil:

Preberi še enkrat.
Migracija je problem, seveda, migranti v Ljubljani pa niso problem. Kar se prometa in parkiranja tiče.
Kam se razblinijo ni moja stvar, vem pa da je mnogo večji problem s parkiranjem takrat, ko jih ni.


Seveda, celotna stroka pravi, da so dnevne migracije problem, celotna Ljubljana se duši v plehu in celo obvoznica
je zabasana, samo ti tega ne opaziš. :))

kamiKaZaA je izjavil:

krepelce je izjavil:

Saj se nič ne bo nehalo, samo LPP se bo začel uporabljati, pa še veseli boste, da hitreje pridete v službo.

Hitreje? :)):)):))

Z avtom imaš od ringa do lokacije 20-30 minut


Bo kar več kot pol ure, za večino, kar je v povprečju ena ura gnitja za volanom vsak dan, s tem, da pride potem tu še periferijska vožnja.

Pojdi se enkrat v nedeljo peljat z LPP, seveda boš se boš prilagodil prihodom in odhodom avtobusov, pa boš videl, da v pol ure narediš diagonalo
čez Ljubljano. Seveda ob predpogoju, da ni migracijskega pleha na cestah. In, ko ga enkrat ni, je pa potrebe, lahko dodaš še hitre linije, ki
preskakujejo postaje, lahko optimiziraš semaforje, da ob prihodu avtobusa pripravijo zeleno, dodaš proge, ki povezujejo druge.

Marsikaj se da, ko se enkrat znebiš gneče in se ljudje dejansko začnejo voziti z avtobusi. Tudi medmestni promet se da vzpostaviti nazaj, po tem,
ko ste ga uničili z avtomobili.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

kamiKaZaA ::

krepelce je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

krepelce je izjavil:

Saj se nič ne bo nehalo, samo LPP se bo začel uporabljati, pa še veseli boste, da hitreje pridete v službo.

Hitreje? :)):)):))

Z avtom imaš od ringa do lokacije 20-30 minut


Bo kar več kot pol ure, za večino, kar je v povprečju ena ura gnitja za volanom vsak dan, s tem, da pride potem tu še periferijska vožnja.

Vso srečo pri prepričevanju 100.000+ dnevnih voznikov v LJ, da je P+R hitrješi in cenejši od same vožnje z avtom. Ker na koncu, če uvedejo dnevne dovolilnice bo vseeno ali boš dnevno plačal 5€ za vstop ali pa 5€ dnevno za parking + bus ali pa 10€ vstop vs. 5€ za P+R, kjer boš izgubil več kot 1 uro dodatnega časa kot če bi šel z avtom znotraj ringa. Mene nisi prepričal in ne bi poskušal sreče z javnim prevozom, ampak če bi že obiskal LJ bi se zapeljal na lokacijo z avtom. Mogoče pa boš katerega? Vso srečo!

Se slišimo leta 2036 z tvojim novim, novim, novim nickom, kjer se boš še vedno kot žaba napihoval, da je potrebno uvesti dnevne dovolilnice za LJ, katerih pa tudi takrat še ne bo. :P

starfotr ::

na koncu to vse padlo na tiste, ki koristijo javni prevoz...


Bilo bi normalno, da bi tisti, ki storitve koristijo tudi plačali realno ceno za te storitve.

Ker pa imamo subvencije, davke, zavarovalnice, banke in ostale stvari v življenju, je pa vse zamegljeno in čudno. Zato tudi ni realnih cen in realnega občutka koliko kaj stane.

Vsaj v tem oziru se mi zdi da je korak v pravo smer. Uporabniki naj plačajo.

enavlaka ::

krepelce je izjavil:

enavlaka je izjavil:

57% zaposlenih v Lj živi izven ljubljane. Saj boste propadli, če se to neha.
V Koper pa Izolo boste tudi šli z vlakom? Ko bodo vsi na busih boste pa jamrali, da so polni. Nikoli vam ni prav.

Saj se nič ne bo nehalo, samo LPP se bo začel uporabljati, pa še veseli boste, da hitreje pridete v službo.

Noben pri zdravi pameti ne uporablja LPP. To je za študente, reveže in alkoholike
Imaš parkirni prostor na firmi ali pa ima firma najeto garažno hišo.
Dnevnih migrantov za vikende ni, pa je takrat v Lj čisti kaos. Iz enega miniaturnega mesta se dela obsesijo, da so vsi drugi krivi, samo domači ne.
Ljubljano se prevozi v 5 minutah AC hitrosti. To je mesto, ki ima komaj 8km čez. Vsa gneča je čisto umetno ustvarjena.
Do vsakega šihta iz obvoznice je par minut vožnje. Po sredi ljubljane bi morali poradirat koridor in potegnit AC.

krepelce ::

enavlaka je izjavil:

krepelce je izjavil:

enavlaka je izjavil:

57% zaposlenih v Lj živi izven ljubljane. Saj boste propadli, če se to neha.
V Koper pa Izolo boste tudi šli z vlakom? Ko bodo vsi na busih boste pa jamrali, da so polni. Nikoli vam ni prav.

Saj se nič ne bo nehalo, samo LPP se bo začel uporabljati, pa še veseli boste, da hitreje pridete v službo.

Noben pri zdravi pameti ne uporablja LPP. To je za študente, reveže in alkoholike
Imaš parkirni prostor na firmi ali pa ima firma najeto garažno hišo.
Dnevnih migrantov za vikende ni, pa je takrat v Lj čisti kaos. Iz enega miniaturnega mesta se dela obsesijo, da so vsi drugi krivi, samo domači ne.
Ljubljano se prevozi v 5 minutah AC hitrosti. To je mesto, ki ima komaj 8km čez. Vsa gneča je čisto umetno ustvarjena.
Do vsakega šihta iz obvoznice je par minut vožnje. Po sredi ljubljane bi morali poradirat koridor in potegnit AC.


Mentaliteta balkanca... Čao Mujo, več si se vratio, več si uvezao onu mečku od 30 godina? Šta kažeš, upropastili su ti tešku industriju u Totilandu??!

Ostalo pa pač bullshit Mujota, ki že 20 let ni bil v Ljubljani in malo naklada in misli, da je pa veliko boljše, če pride cela okolica po nakupih.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

krepelce ::

"Razvita država ni tista, kjer revni imajo avtomobile, ampak tista, kjer bogati uporabljajo javni prevoz."
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

karafeka ::

Potemtakem je cel svet nerazvit, ker se elita raje fijaka okrog s privatnimi jeti.

krepelce ::

karafeka je izjavil:

Potemtakem je cel svet nerazvit, ker se elita raje fijaka okrog s privatnimi jeti.

Obišči Tokio pa ti bo jasno. Sicer, če bi probal pristati sredi Tokia z zasebnim letalom bi hitro ugotovil, zakaj mogoče to ni najbolj brihtna pripomba.

Tudi sicer citat govori o urbanem načrtovanju, ti pa o oligarhih. To je tako, kot bi rekel, da so šolska kosila zgrešena, ker kraljeva družina je kaviar.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

enavlaka ::

Mentaliteta balkanca... Čao Mujo, več si se vratio, več si uvezao onu mečku od 30 godina? Šta kažeš, upropastili su ti tešku industriju u Totilandu??!

Ostalo pa pač bullshit Mujota, ki že 20 let ni bil v Ljubljani in malo naklada in misli, da je pa veliko boljše, če pride cela okolica po nakupih.

Ljubljana je balkan, kjer je gužva večja kakor v Tokiju ali Berlinu.
To, da tiščijo vsi v rdečo je še najmanjši problem.

krepelce ::

enavlaka je izjavil:

Mentaliteta balkanca... Čao Mujo, več si se vratio, več si uvezao onu mečku od 30 godina? Šta kažeš, upropastili su ti tešku industriju u Totilandu??!

Ostalo pa pač bullshit Mujota, ki že 20 let ni bil v Ljubljani in malo naklada in misli, da je pa veliko boljše, če pride cela okolica po nakupih.

Ljubljana je balkan, kjer je gužva večja kakor v Tokiju ali Berlinu.
To, da tiščijo vsi v rdečo je še najmanjši problem.


Ja, veliko ljudi se je priselilo iz vaših koncev.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

nejc_nejc ::

krepelce je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

Brez ~ 100.000+ dnevnih migrantiv bankrotirate.

Saj ne bo brez. Bo brez 150.000 avtomobilo.

Za koliko se bodo storitve podražile z novonastalimi stroški?
Takrat bo cviljenje ohoho..

Kockar ::


Potniki vlaka EC 71 so danes več kot uro čakali na progi le dober kilometer od Železniške postaje Ljubljana. Ob tem so opozorili tudi na slabe razmere v vagonih, kjer naj bi klima "delovala le občasno". Na Slovenskih železnicah pojasnjujejo, da je zaradi visokih temperatur prišlo do okvare kretnic, a da so napako po 74 minutah odpravili. Prav tako zagotavljajo, da je klima v vagonih delovala.

https://n1info.si/novice/slovenija/potn...

35 stopinj (normalna poletna temperatura) je dovolj, da se pokvarijo kretnice :))
krepelce bo reku da so krivi antomobili in janša

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Kockar ()

enavlaka ::

krepelce je izjavil:

enavlaka je izjavil:

Mentaliteta balkanca... Čao Mujo, več si se vratio, več si uvezao onu mečku od 30 godina? Šta kažeš, upropastili su ti tešku industriju u Totilandu??!Ostalo pa pač bullshit Mujota, ki že 20 let ni bil v Ljubljani in malo naklada in misli, da je pa veliko boljše, če pride cela okolica po nakupih.

Ljubljana je balkan, kjer je gužva večja kakor v Tokiju ali Berlinu.
To, da tiščijo vsi v rdečo je še najmanjši problem.

Ja, veliko ljudi se je priselilo iz vaših koncev.

Brez tega Ljčani nebi spoznali civilizacije
Kaj se zgodi, ko bi Sž in LPP lavfali na polno in prometa ne bo nič manj ?

Zvezdica27 ::

sem v tokiu (no zdaj že v nagoyi). nobenega prometa nikjer. prav zanimivo.

no, sž je povezano z zgodbo o lj parkplacih... balkanec gre raje na referendum in v vojno kot pa da razume promet...

ni nam pomoči, sam sž so pa pe zmeri disaster. po obnobljeni progi se dnevno vozim 40 kmh, shinkansen danes pa ni šel polnih 300 kmh, ker je proga slaba. šli smo samo 285 kmh

ne hecam se. med tajfunom in po 7.2, 5.8 in 5.6 potresih v cca 3 dneh

zz

krepelce ::

Zvezdica27 je izjavil:

sem v tokiu (no zdaj že v nagoyi). nobenega prometa nikjer. prav zanimivo.

no, sž je povezano z zgodbo o lj parkplacih... balkanec gre raje na referendum in v vojno kot pa da razume promet...

ni nam pomoči, sam sž so pa pe zmeri disaster. po obnobljeni progi se dnevno vozim 40 kmh, shinkansen danes pa ni šel polnih 300 kmh, ker je proga slaba. šli smo samo 285 kmh

ne hecam se. med tajfunom in po 7.2, 5.8 in 5.6 potresih v cca 3 dneh

zz


Ja, za SŽ ni bilo nobenega interesenta, da bi kradel državni proračun, za autoceste pa jih je bilo precej. In so vlade 30 let vlagale v avtoceste, pa še rezultati so prej
vidni in lažje prikazljivi na naslednjih volitvah.

Zdaj bo pa treba 30 let vlagati v SŽ, da bodo pribljižno na nivoju. Krive so pa vse vlade od prve do zadnje, AMPAK, od tistih strank obstajata samo še SDS in SD.

Zato sta tako SD in SDS edina krivca, ki še lahko kažemo na njiju.

enavlaka je izjavil:

krepelce je izjavil:

enavlaka je izjavil:

Mentaliteta balkanca... Čao Mujo, več si se vratio, več si uvezao onu mečku od 30 godina? Šta kažeš, upropastili su ti tešku industriju u Totilandu??!Ostalo pa pač bullshit Mujota, ki že 20 let ni bil v Ljubljani in malo naklada in misli, da je pa veliko boljše, če pride cela okolica po nakupih.

Ljubljana je balkan, kjer je gužva večja kakor v Tokiju ali Berlinu.
To, da tiščijo vsi v rdečo je še najmanjši problem.

Ja, veliko ljudi se je priselilo iz vaših koncev.

Brez tega Ljčani nebi spoznali civilizacije
Kaj se zgodi, ko bi Sž in LPP lavfali na polno in prometa ne bo nič manj ?


Mislim, da neka bosanska sela, kjer pridete delati za drobiž na gradnjah, niso ravno civilizacija.

Med vašo vojno, smo dobili v Ljubljano enega Sarajevčana, tak spodoben metalec, inteligenten, razgledan... smo se takoj poštekali.

Ko je videl, kaj tisti iz vašega konca počnejo po Ljubljani je rekel, zakaj vas ne prefukamo, da taki seljaki ne bi v Sarajevi zdržali
enega tedna, da ne bi bili plavi.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

Utk ::

In, si mu potem razložil, da se gejčki ne tepete radi?

krepelce ::

Utk je izjavil:

In, si mu potem razložil...

Razložil sem mu, da bodo že odrasli in padli v tak družbeni poden, da jih bodo pozaprli ali pa bodo delali 16 ur na
dan in ne bodo več imeli časa za neumnosti, ker se bodo borili za preživetje.

In točno to se je zgodilo, z majhno podrobnostjo, takrat smo internet uporabljali samo tehnični in nismo pričakovali,
da bo ta seljački poden od družbe, dobil priložnost ventati svoje projekcije in frustracije na internetu.

In tukaj sva zdaj, kjer se z 10 nicki trudiš izpasti pameten s svojimi projekcijami in frustracijami. Jaz pa čakam, da boš službo dobil.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

kamiKaZaA ::

@krepelce zelo dobro si se opisal.

krepelce je izjavil:

In tukaj sem zdaj, kjer se z 10 nicki trudim izpasti pameten s svojimi projekcijami in frustracijami. Plus da čakam, da bom službo dobil.


V nulo si se opisal.

krepelce ::

kamiKaZaA je izjavil:

krepelce je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

krepelce je izjavil:

Saj se nič ne bo nehalo, samo LPP se bo začel uporabljati, pa še veseli boste, da hitreje pridete v službo.

Hitreje? :)):)):))

Z avtom imaš od ringa do lokacije 20-30 minut


Bo kar več kot pol ure, za večino, kar je v povprečju ena ura gnitja za volanom vsak dan, s tem, da pride potem tu še periferijska vožnja.

Vso srečo pri prepričevanju 100.000+ dnevnih voznikov v LJ, da je P+R hitrješi in cenejši od same vožnje z avtom. Ker na koncu, če uvedejo dnevne dovolilnice bo vseeno ali boš dnevno plačal 5EUR za vstop ali pa 5EUR dnevno za parking + bus ali pa 10EUR vstop vs. 5EUR za P+R, kjer boš izgubil več kot 1 uro dodatnega časa kot če bi šel z avtom znotraj ringa. Mene nisi prepričal in ne bi poskušal sreče z javnim prevozom, ampak tudi za avtomobil nimam, kaj šele denar za bencin. Gnil bom v svojem predmestju Maribora in, če se me bo kdo usmilil, bom dobil za sladoled.

Se slišimo leta 2036 z tvojim novim, novim, novim nickom, kjer se boš še vedno kot žaba napihoval, da je potrebno uvesti dnevne dovolilnice za LJ, katerih pa tudi takrat še ne bo. :P


Absolutno ne bom nikogar prepričeval. Zgodilo se bo zaprtje cest znotraj obvoznice in plačljive mestne dovolilnice. Pa se bo potem vsak sam odločil kaj želi.

Vem, da Mariborski "predmestni" tega ne more vedeti ampak trenutno so parkirišča P+R cenejša od avtobusa za dve vožnji + celodnevno parkiranje kjerkoli.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

kamiKaZaA ::

krepelce je izjavil:

Absolutno ne bom nikogar prepričeval. Zgodilo se bo zaprtje cest znotraj obvoznice in plačljive mestne dovolilnice. Pa se bo potem vsak sam odločil kaj želi.

Komaj čakam kaj takega, ko ga več ne bodo izvolili in bo zmagal tisti kandidat, kateri bo to ukinil. ;)

krepelce ::

kamiKaZaA je izjavil:

krepelce je izjavil:

Absolutno ne bom nikogar prepričeval. Zgodilo se bo zaprtje cest znotraj obvoznice in plačljive mestne dovolilnice. Pa se bo potem vsak sam odločil kaj želi.

Komaj čakam kaj takega, ko ga več ne bodo izvolili in bo zmagal tisti kandidat, kateri bo to ukinil. ;)

No jaz pa upam, da boš dobil službo, da se ti ne bo treba opirati na miloščino za sladoled.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

kamiKaZaA ::

krepelce je izjavil:

Vem, da Mariborski "predmestni" tega ne more vedeti ampak trenutno so parkirišča P+R cenejša od avtobusa za dve vožnji + celodnevno parkiranje kjerkoli.

Sem preveril cenik. P+R v Ljubljani stane na dan od 5€ do 15€. Če LJ uvede dovolilnice in da ceno 5€ za vstop se bo večina še vedno vozila direkt v službo na službeni parking, ker bo P+R stal isto in boš izgubljal dodatni čas na avtobusu in čakanju na avtobus...

nejc_nejc ::

kamiKaZaA je izjavil:

krepelce je izjavil:

Vem, da Mariborski "predmestni" tega ne more vedeti ampak trenutno so parkirišča P+R cenejša od avtobusa za dve vožnji + celodnevno parkiranje kjerkoli.

Sem preveril cenik. P+R v Ljubljani stane na dan od 5€ do 15€. Če LJ uvede dovolilnice in da ceno 5€ za vstop se bo večina še vedno vozila direkt v službo na službeni parking, ker bo P+R stal isto in boš izgubljal dodatni čas na avtobusu in čakanju na avtobus...

Še enkrat preveri cene ter za povrh loči parkirišča na obrobju ter izven.

Dovolilnic ne bodo uvedli, ker se jim bo vse podražilo, tega si pa noben politično ne želi.

fikus_ ::

Krepelce, pojma nimaš.
Od železnic ni nikoli sel denar za ceste od goriva pa ze kar nekaj let gre denar za železnice.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!

krepelce ::

kamiKaZaA je izjavil:

krepelce je izjavil:

Vem, da Mariborski "predmestni" tega ne more vedeti ampak trenutno so parkirišča P+R cenejša od avtobusa za dve vožnji + celodnevno parkiranje kjerkoli.

Sem preveril cenik. P+R v Ljubljani stane na dan od 5EUR do 15EUR. Če LJ uvede dovolilnice in da ceno 5EUR za vstop se bo večina še vedno vozila direkt v službo na službeni parking, ker bo P+R stal isto in boš izgubljal dodatni čas na avtobusu in čakanju na avtobus...


Zakaj lažeš še pri zadevah, ki so tako preprosto preverljive?
https://parkinlj.si/cene-parkiranja#pr-...

Patološko? Ampak saj to je vseeno, itak nimaš ne za avto ne za bencin, kot si sam povedal, živiš od miloščine.

nejc_nejc je izjavil:

Dovolilnic ne bodo uvedli, ker se jim bo vse podražilo, tega si pa noben politično ne želi.

Nič se ne bo podražilo, pocenilo se bo, ker prevoz do cilja ne bo tako dolgo trajal.

fikus_ je izjavil:

Krepelce, pojma nimaš.
Od železnic ni nikoli sel denar za ceste od goriva pa ze kar nekaj let gre denar za železnice.


Neumnost, država ima določen denar za financiranje prometa. Če financira bolj AC promet, je manj za železnice in obratno.

Spet, ne razumem, zakaj se direktno zlažete, če pa rabi človek dva nevrona, da razume. Jih nimate? Prepričan sem, da je res tako.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

fikus_ ::

Ja vem ti se ne lažeš, ker dejansko ne poznaš zadev.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!

krepelce ::

fikus_ je izjavil:

Ja vem ti se ne lažeš, ker dejansko ne poznaš zadev.

Floskarjenje ti ne bo pomagalo, samo še bolj butast izpadeš, Utk.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

fikus_ ::

Še 2x si se zmotil!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!

krepelce ::

fikus_ je izjavil:

Še 2x si se zmotil!

Lol Utk, trolaj koga drugega.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

feryz ::

Država ne financira AC, ampak ostale ceste. Če misliš tiste milijone, ki gredo iz proračuna.
Seveda jih v proračun pride mnogo več, iz naslova vseh davkov v zvezi z avtomobili.
AC financira kar DARS, s svojim denarjem.

Financira pa država železnice iz proračuna. In to ogromno.
Ker z izgubo niti ne moreš kaj dosti financirati.

krepelce ::

feryz je izjavil:

Država ne financira AC, ampak ostale ceste. Če misliš tiste milijone, ki gredo iz proračuna.
Seveda jih v proračun pride mnogo več, iz naslova vseh davkov v zvezi z avtomobili.
AC financira kar DARS, s svojim denarjem.

Financira pa država železnice iz proračuna. In to ogromno.
Ker z izgubo niti ne moreš kaj dosti financirati.

Se razume, zato pa je DARS tako profitabilen. In zato vsaka vlada vtakne vanj kakšnega pokvarjenca. In tudi zdaj bo tako.

Daj razloži mi nekaj. DARS je v državni lasti, kako točno si mislil, da se državno podjetje ne financira iz države?
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepelce ()

nejc_nejc ::

Krepelce, ali si res teslo ali se le delaš da ne štekaš?

feryz ::

Itak da ne šteka.
Kateri politični podrepnik pa ima kaj v glavi? Če bi imel, ne bi navijal za njih.

Kockar ::

Ampak v tehničnih temah včasih pove kaj smiselnega, idiot torej ni. No mogoče je, pa tam odgovarja z AI da bi izpadel pameten.
Moja psihoanaliza: upokojen tech bro ki ima čas pisat cel dan, politične teme so pa zgolj iskanje pozornosti ki je drugje ne dobi dovolj, zato je tako provokativen.

Zvezdica27 ::

no no... sam kreg.

Dal sem čez ogromno mest in razlika med Houstonom (v bistvu sploh ni javnega prevoza, mesto se duši v avtih, neke 7 ali več pasovnice povsod) in tokiem ta teden (na tokio expressway je edino promet, v mestu skoraj ni avtov) je ogromna. V Nagoyi je kanček več avtov, sam v soboto zvečer recimo ni več kot 5 avtov na križišču... V Washingtonu prometa ni, NY čisto normalno. Berlin laufa. Hej, tudi LJ ni tako slabo v mestu, samo vpadnice so res štala...

Strinjam pa se, da smo to kot narod ali družba ali kakorkoli bomo to rekli, gladko zajebali pred ne 30 leti, pač pa pred 50 leti. Zdaj tega ne moremo več rešiti oz. bo to 20-letni projekt. Saj poglejte samo komedijo okoli drugega tira. Mi smo zgradili en tir. EN TIR. in nihče ne visi za jajca iz kakega drevesa???

Važno, da vedno volimo iste idiote. NI težava ne ena ne drua stranka, težava je volilni sistem, da imamo od osamosvojitve vedno iste politike, ki jih nastalvja stranka, volivci pa nimamo vpliva. In smo, kjer smo. Ne samo pri prometu. Ampak zdaj pa je prvorazredna tema - jebena palestinska zastava in sta in JJ in Golobček pogumna... Ma jebeta naj se obadva, mamu jima nabijem...

Zakaj je slo edino letališče, ki ga poznam, morda še ZG, sam tam ne vem ali vozi mestni bus, ki nikakor ni povezano z mestom? Zakaj do vrhnike ob avtocesti SPET ni plana železnice (AC se bo širil, brez železnice). Domžale istzo - širili bodo - spet brez železnice. Grosuplje in železnica je komedija...

Ni nam pomoči, a bebčki iz Štepanjca dobijo pozornost zato, ker nimajo 3 možganskih celic... da je Zoki simbolk napredka je skor neverjetno...

V glavnem, fantje, ni nam pomoči, vsaj še 30 let, ker pa ne fukamo in ne rojevamo, je zgodba zaključena. Albanci in Filipinci pa tudi ne bodo.

Zadnji naj ugasne luč.

zz

krepelce ::

Kockar je izjavil:

Ampak v tehničnih temah včasih pove kaj smiselnega, idiot torej ni. No mogoče je, pa tam odgovarja z AI da bi izpadel pameten.
Moja psihoanaliza: upokojen tech bro ki ima čas pisat cel dan, politične teme so pa zgolj iskanje pozornosti ki je drugje ne dobi dovolj, zato je tako provokativen.


Moja psihoanaliza: ste preveč vase zaverovani in imate premajhne penise, zato morate kompenzirati z avtomobili. Ker pride zraven še balkanska mentaliteta, postane
avto predmet oboževanja, ko pa damo skupaj s tem še pregovorno slovensko kmečko trmo, dobimo iskanje izgovorov, obtoževanje dejansko edinih izvedljivih načinov
za zmanjšanje prometa, ki je že davno presegel vse meje, pa se tega noben politik na državnem nivoju ne upa lotit, ker si bo nakopal jezo točno tega profila ljudi. In kljub temu, da sami vidite, da takšna prometna ureditev ne pelje nikamor, boste še vedno trmasto vztrajali.

K sreči pa se je Ljubljana s prepisom vpadnic iz DARSa na občino izognila kakršnikoli moči vplivanja takih na prometno ureditev. Zato bomo to lahko začeli
urejati, sami, brez kompenzatorjev.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

krepelce ::

Zvezdica27 je izjavil:

V glavnem, fantje, ni nam pomoči, vsaj še 30 let, ker pa ne fukamo in ne rojevamo, je zgodba zaključena.


Z ostalim se več ali manj strinjam, samo ni res, da ne fukamo. Fuka se veliko, samo auspuhe, nekdo slovenceljnom ni razložil koncepta...
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

nejc_nejc ::

K sreči pa se je Ljubljana s prepisom vpadnic iz DARSa na občino izognila kakršnikoli moči vplivanja takih na prometno ureditev. Zato bomo to lahko začeli
urejati, sami, brez kompenzatorjev.

S tem stavkom, si pa dokazal, da pojma nimaš, kako so stvari v drzavi urejene. Blebetaš ter nekaj na pamet zaključuješ.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Itak da blebeta u tri pm.
Jasno mu ni popolnoma nič.

V Sloveniji je vlak uporaben samo in le za tovor.
Vse ostalo, v kakršnikoli obliki, je treba ločiti od teh tirov in tega sistema. Na raznih prograh za Kočevje, Kamnik... bi morale voziti samovozne zadeve, čim manjše in čim bolj pogosto.

krepelce ::

nejc_nejc je izjavil:

K sreči pa se je Ljubljana s prepisom vpadnic iz DARSa na občino izognila kakršnikoli moči vplivanja takih na prometno ureditev. Zato bomo to lahko začeli
urejati, sami, brez kompenzatorjev.

S tem stavkom, si pa dokazal, da pojma nimaš, kako so stvari v drzavi urejene. Blebetaš ter nekaj na pamet zaključuješ.


Ne, ti se ven vlečeš, ker veš da imam prav. To, da smrdljivi desničarji ves čas lažete, je pa tako ali tako jasno.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061

Zgodovina sprememb…

««
18 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posodobitev železniškega prometa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16331935 (23493) Lonsarg
»

Spletna prodaja vozovnic za vlak leto dni pozneje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10936229 (30726) 111111111111
»

Japonski brzovlak presegel 600 kilometrov na uro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6226820 (23066) Okapi
»

SŽ - 5 ur na vlaku od MB do KP? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12644425 (38498) DuleKrtola
»

Hitra železniška povezava LJ - KR (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
37749411 (38789) jest10

Več podobnih tem