Forum » Loža » Slovenske železnice
Slovenske železnice

krepelce ::
Kaj naj zrihta?
Saj ste vedno proti za vsak predlog in drek.
Ja, ker so desničarski predlogi za en drek in samo delajo usluge premožnim.
Tukaj pa gre za vsakega normalnega Slovenca, s tem, da osebno medmestnega potniškega prometa niti ne potrebujem, ajde, do Brnika mogoče.
Naj torej reši za navadne ljudi. Ki potrebujejo medmestni potniški promet, zato, da vsak dan pridejo na delo.
Greš stavit, da v 4 letih ne bodo nič naredili v to smer? Za korist butcev, ki so jih izvolili?
Ampak seveda ne bodo storil nič, ker ima desnica preveč polne roke krasti iz proračuna.
Edini način, da se ta trend preseka je, da se začne zaračunavati uvoz v Ljubljano z avtomobilom (in to preveč, da bi bila opcija, za vsak dan), v kolikor nisi prebivalec Ljubljane.
To bo prisililo državo, da uredi medmestni promet, LPP pa bo dobil dovolj potnikov, da bo lahko razširil linije in, zaradi praznih cest, dejansko postal učinkovit. Dokler so avtobusi
ujeti v dolge kolone dnevnih ekonomskih migrantov, ne morejo delovati s polnimi zmogljivostmi.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Kockar ::
Si ga spet preveč pokadil... država ne zmore zrihtat enega drugega tira, pa se bo lotila železnic okrog ljubljane. Vse kar znajo je gradit nove postaje, to zna vsak bosanc postavit pa še žepe si vmes nafilajo z denarjem. No ja, mogoče bi šlo, če se spuca vse vodstvo kjer se po jajcih čohajo odsluženi politični kadri.

krepelce ::
Si ga spet preveč pokadil... država ne zmore zrihtat enega drugega tira, pa se bo lotila železnic okrog ljubljane. Vse kar znajo je gradit nove postaje, to zna vsak bosanc postavit pa še žepe si vmes nafilajo z denarjem. No ja, mogoče bi šlo, če se spuca vse vodstvo kjer se po jajcih čohajo odsluženi politični kadri.
Lahko, takoj, ko boste ekonomski migranti dovolj pritisnili nanjo in na naslednjih volitvah volili tistega, ki se bo tega dejansko lotil, ne pa širjenja AC.
In tega ne boste naredili, dokler imate opcijo, da delate kolone po Ljubljani, sicer se mi zdi noro, da ste pripravljeni 2 uri na dan biti taxisti samemu sebi,
kot je nekdo že omenil (in se mi zdi presenetljivo trezno razmišljanje, ki ga v Sloveniastanu nisem navajen), na vlaku vsaj lahko vmes počneš kaj pametnega, ne pa da šofiraš.
In enako velja tudi za avtobus, ne rabi biti samo železnica.
Takoj, ko opcije gužvanja po Ljubljani, z osebnim avtomobilom, ne boste več imeli, ker bo predraga, se bodo vaše prioritete spremenile in ne boste več brain dead volili ljudi,
ki nekaj nakladajo po TVju o množičnih grobiščih, ampak boste iskali točno določeno temo - medmestni potniški promet. Do takrat pa boste pač žrtve stockholmskega sindroma.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
fikus_ ::
Zaradi mene kar imej LJ zase, se izogibam gneči.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!

krepelce ::
Zaradi mene kar imej LJ zase, se izogibam gneči.
Torej se izogibaj tudi tej temi, ker s takimi pripombami negiraš samega sebe. Sicer boš ravno to dobil. Ne bo gneče, ne bo se ti več treba izogibati Ljubljane,
lepo se boš usedel na avtobus in se kot človek odpeljal do cilja, vmes pa igral kakšno abotno igro na telefonu (knjige se niti ne upam predlagati).
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()

krepelce ::
Tema je Slovenske železnice. Ne pa Blodnje človeka, ki ga prevažajo med Lj in Idrijo.
Utk, saj vemo, da nič ne razumeš. Ne rabiš tega še dokazovati. No daj, zamenjaj nick, pa pridi še z drugim agromentirati, ker potem boš bolj kredibilen.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
fikus_ ::
Zaradi mene kar imej LJ zase, se izogibam gneči.
Torej se izogibaj tudi tej temi, ker s takimi pripombami negiraš samega sebe. Sicer boš ravno to dobil. Ne bo gneče, ne bo se ti več treba izogibati Ljubljane,
lepo se boš usedel na avtobus in se kot človek odpeljal do cilja, vmes pa igral kakšno abotno igro na telefonu (knjige se niti ne upam predlagati).
Ne mislim zabijati časa na javnem prevozu....
Kako pa ti, uporabljas javni orevoz, al8 samo tukaj navijaš zanj, da bi z avtom imel manjso gnečo?!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!

krepelce ::
Zaradi mene kar imej LJ zase, se izogibam gneči.
Torej se izogibaj tudi tej temi, ker s takimi pripombami negiraš samega sebe. Sicer boš ravno to dobil. Ne bo gneče, ne bo se ti več treba izogibati Ljubljane,
lepo se boš usedel na avtobus in se kot človek odpeljal do cilja, vmes pa igral kakšno abotno igro na telefonu (knjige se niti ne upam predlagati).
Ne mislim zabijati časa na javnem prevozu....
Kako pa ti, uporabljas javni orevoz, al8 samo tukaj navijaš zanj, da bi z avtom imel manjso gnečo?!
Brez veze govoriti človeku, ki je closed minded. Pridi v nedeljo, usedi se na eno od linij, ki takrat vozijo, pa boš razumel, kaj blokada osebnih avtomobilov,
150.000 dnevnih migrantov, pomeni za premikanje po Ljubljani z avtobusom. Dokler tega ne boš storil, nima smisla sploh diskutirati, ker ne razumeš, kaj govoriš.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
fikus_ ::
Gneca je ob delavnkih zjutraj in popoldne, tako da v nedeljo je brez veze testirat.
PS nisi odgovoril na vprašanje!
PS nisi odgovoril na vprašanje!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: fikus_ ()

krepelce ::
Gneca je ob delavnkih zjutraj in popoldne, tako da v nedeljo je brez veze testirat.
Nisi najbolj pameten, mar ne? Stanje v nedeljo je stanje med tednom, po cestninjenju 150.000 avtomobilov dnevnih migrantov za 20 eurov in več, ko delanje
gužve po Ljubljani, z osebnimi avtomobili, postane predrago, da bi se ga slehernik spravil početi vsak dan.
Utk, si to ti? Redkodko ima take idiotske izjave in se 91% ujema po stilu pisanja. Pa brez zamere, še peglam algoritem...
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Alexius Heristalski ::
Si ga spet preveč pokadil... država ne zmore zrihtat enega drugega tira, pa se bo lotila železnic okrog ljubljane. Vse kar znajo je gradit nove postaje, to zna vsak bosanc postavit pa še žepe si vmes nafilajo z denarjem. No ja, mogoče bi šlo, če se spuca vse vodstvo kjer se po jajcih čohajo odsluženi politični kadri.
Postaje prenavljajo, ker:
- so potrebne prenove in nadgradnje opreme (vozna mreža, signalno-varnostne naprave, peroni, dvigala, podhodi), uvede se daljinsko vodenje prometa,
- je lažje spraviti projekt skozi, saj je že umeščen v prostor, ni potrebno sprejeti novega državnega prostorskega načrta, ni potrebno odkupiti zemljišč;
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

krepelce ::
Alexius Heristalski je izjavil:
Si ga spet preveč pokadil... država ne zmore zrihtat enega drugega tira, pa se bo lotila železnic okrog ljubljane. Vse kar znajo je gradit nove postaje, to zna vsak bosanc postavit pa še žepe si vmes nafilajo z denarjem. No ja, mogoče bi šlo, če se spuca vse vodstvo kjer se po jajcih čohajo odsluženi politični kadri.
Postaje prenavljajo, ker:
- so potrebne prenove in nadgradnje opreme (vozna mreža, signalno-varnostne naprave, peroni, dvigala, podhodi), uvede se daljinsko vodenje prometa,
- je lažje spraviti projekt skozi, saj je že umeščen v prostor, ni potrebno sprejeti novega državnega prostorskega načrta, ni potrebno odkupiti zemljišč;
- se da dobiti EU sredstva, ki jih sicer v večini pokradejo, vseeno pa morajo EU nekaj pokazati
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Alexius Heristalski ::
Sredstva EU se dobijo za koridorje TEN-T, drugače pa verjetno ne.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

krepelce ::
Alexius Heristalski je izjavil:
Sredstva EU se dobijo za koridorje TEN-T, drugače pa verjetno ne.
Ne, sredstva izvirajo iz:
- EU Kohezijskega sklada
- Mehanizem za okrevanje in odpornost (NextGenerationEU)
- Instrument za povezovanje Evrope (Connecting Europe Facility)
Če se ne bi šlo za krajo EU sredstev, se nihče železnice niti lotil ne bi in bi raje prodajali staro AC mantro.
Napačna je miselnost, da se v Slovenijastanu, karkoli zgodi zaradi koristnosti za ljudi in ne zaradi korupcije.
Prasci od politikov imajo samo 4 leta (no ja, prasci od SDS, SD in katolibanov imajo 30 let in več, zaradi mentalno bolnih volilcev), da nakradejo, vse kar se da in
absolutno ne bodo tratili svojega časa, z nečem, od česar nimajo nič. Ker korist države in državljanov, je nič.
Drobtinice, ki padejo v korist nam, so samo coletaral damage, ker so prisiljeni EU prikazati neke rezultate.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Kockar ::
Si ga spet preveč pokadil... država ne zmore zrihtat enega drugega tira, pa se bo lotila železnic okrog ljubljane. Vse kar znajo je gradit nove postaje, to zna vsak bosanc postavit pa še žepe si vmes nafilajo z denarjem. No ja, mogoče bi šlo, če se spuca vse vodstvo kjer se po jajcih čohajo odsluženi politični kadri.
Lahko, takoj, ko boste ekonomski migranti dovolj pritisnili nanjo in na naslednjih volitvah volili tistega, ki se bo tega dejansko lotil, ne pa širjenja AC.
In tega ne boste naredili, dokler imate opcijo, da delate kolone po Ljubljani, sicer se mi zdi noro, da ste pripravljeni 2 uri na dan biti taxisti samemu sebi,
kot je nekdo že omenil (in se mi zdi presenetljivo trezno razmišljanje, ki ga v Sloveniastanu nisem navajen), na vlaku vsaj lahko vmes počneš kaj pametnega, ne pa da šofiraš.
In enako velja tudi za avtobus, ne rabi biti samo železnica.
Takoj, ko opcije gužvanja po Ljubljani, z osebnim avtomobilom, ne boste več imeli, ker bo predraga, se bodo vaše prioritete spremenile in ne boste več brain dead volili ljudi,
ki nekaj nakladajo po TVju o množičnih grobiščih, ampak boste iskali točno določeno temo - medmestni potniški promet. Do takrat pa boste pač žrtve stockholmskega sindroma.
In koga naj bi volili za to po tvojem mnenju? Smo meli zdej 4 leta vlade ki ni govorila o nobenih grobiščih, pa tudi niso zrihtali železnic. Ajde - en furo so šli po drugem tiru, po tem ko so jim nastavili leseno pručko.
Zgodovina sprememb…
- spremenila: Kockar ()

krepelce ::
Si ga spet preveč pokadil... država ne zmore zrihtat enega drugega tira, pa se bo lotila železnic okrog ljubljane. Vse kar znajo je gradit nove postaje, to zna vsak bosanc postavit pa še žepe si vmes nafilajo z denarjem. No ja, mogoče bi šlo, če se spuca vse vodstvo kjer se po jajcih čohajo odsluženi politični kadri.
Lahko, takoj, ko boste ekonomski migranti dovolj pritisnili nanjo in na naslednjih volitvah volili tistega, ki se bo tega dejansko lotil, ne pa širjenja AC.
In tega ne boste naredili, dokler imate opcijo, da delate kolone po Ljubljani, sicer se mi zdi noro, da ste pripravljeni 2 uri na dan biti taxisti samemu sebi,
kot je nekdo že omenil (in se mi zdi presenetljivo trezno razmišljanje, ki ga v Sloveniastanu nisem navajen), na vlaku vsaj lahko vmes počneš kaj pametnega, ne pa da šofiraš.
In enako velja tudi za avtobus, ne rabi biti samo železnica.
Takoj, ko opcije gužvanja po Ljubljani, z osebnim avtomobilom, ne boste več imeli, ker bo predraga, se bodo vaše prioritete spremenile in ne boste več brain dead volili ljudi,
ki nekaj nakladajo po TVju o množičnih grobiščih, ampak boste iskali točno določeno temo - medmestni potniški promet. Do takrat pa boste pač žrtve stockholmskega sindroma.
In koga naj bi volili za to po tvojem mnenju? Smo meli zdej 4 leta vlade ki ni govorila o nobenih grobiščih, pa tudi niso zrihtali železnic. Ajde - en furo so šli po drugem tiru, po tem ko so jim nastavili leseno pručko.
Poglej volilne programe in voli kar ti je v interesu. Kar je ideja demokracije. Voliti na podlagi nekega brezveznega nakladanja tipa "povojna grobišča", za nekoga, katerih
prastari starši niso bili ravno domobranci, pa res nima nobenega smisla. Pač slovenceljni ne razumejo, kaj je ideja demokracije.
Bolj plastičen primer, če zagledaš v volilnem programu SDS in Demokratov uvajanje obveznega vojaškega služenja, moraš biti kot mlad človek konkretno degeneriran, da jih voliš. Dobesedno kreten.
Skratka preuči kaj naj bi neke dotične stranke predstavljali in koliko se ujemajo s tvojimi interesi. Potem jih pa imej za odgovorne, če tega niso uresničile.
Dokler tega ne bomo vsi počeli, demokracije v Sloveniji ni. Je samo en kup nakladanja, na podlagi katerega, prasci kot je SDS, katolibani in SD že 30+ let prosperirajo.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Kockar ::
Ja in katera stranka ima v programu velike investicije v SŽ? Nobena. Politikom dol visi za SŽ ker se vozijo z limuzinami, železnice so samo za reveže. Pravzaprav je ironija, da socialno usmerjene stranke niso nič naredile na tem že 30 let, ti pa za to kriviš temo o domobrancih.

krepelce ::
Ja in katera stranka ima v programu velike investicije v SŽ? Nobena. Politikom dol visi za SŽ ker se vozijo z limuzinami, železnice so samo za reveže. Pravzaprav je ironija, da socialno usmerjene stranke niso nič naredile na tem že 30 let, ti pa za to kriviš temo o domobrancih.
Ne zato. Zato, ker gre za velike vsote, če ne bodo črpali iz EU sredstev, jim bo opozicija jebala mater, če pa bodo črpali iz EU sredstev, jim bo EU jebala mater, če bodo samo kradli in ne izkazali rezultatov.
Zato je črpanje EU sredstev tako nizko v Sloveniji - ker zahteva več truda, kot vse druge oblike kraje državnih sredstev. In se je bolj profitabilno skoncentrirati na projekte, kjer EU ni zraven, ker EU pa preveri
porabo in rezultate, tipično pa sosedov Tinček ni v komisiji, ki to preverja, ampak je tam zajeban Bruseljski birokrat, na katerega, z malo upanja, prasci nimajo vpliva.
No in to so pizde (pardon, po slovenceljsko se jim reče in klanja, "podjetniki"), ki jim SDS in katolibani namenjajo olajšave, kaj pa njihovim volilcem tukaj ni jasno, pa mi je uganka že 30 let.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Kockar ::
Mislim da previsoko ceniš EU birokrate, EU denar se na veliko baše v žepe, poglej recimo kanal c0 - župankovič razpolaga z eu denarjem kot svinja z mehom pa nikome ništa.
Sicer pa proti-sds stranke tudi niso sposobne rihtat javnega prevoza, tako da lahko zaljučiš svoj rant o janši.
Sicer pa proti-sds stranke tudi niso sposobne rihtat javnega prevoza, tako da lahko zaljučiš svoj rant o janši.

krepelce ::
Mislim da previsoko ceniš EU birokrate, EU denar se na veliko baše v žepe, poglej recimo kanal c0 - župankovič razpolaga z eu denarjem kot svinja z mehom pa nikome ništa.
Sicer pa proti-sds stranke tudi niso sposobne rihtat javnega prevoza, tako da lahko zaljučiš svoj rant o janši.
Ne zanimajo me tvoji anekdotalni dokazi, dejstva izkazujejo točno to kar sem povedal. In ne, ni nobenega ranta o Janši, je rant o vseh strankah, ki živijo že 30 let,
že 30 let kradejo na veliko in jih volilci še vedno podpirajo, ker so preveč zabiti, da bi dojeli.
SDS.
SD.
Katolibani (SKD/NSi).
SDS spinoff Demokrati.
Dajva, za vsak slučaj, še ponoviti kar sem povedal, da ne izgubi pomena:
Ne zato. Zato, ker gre za velike vsote, če ne bodo črpali iz EU sredstev, jim bo opozicija jebala mater, če pa bodo črpali iz EU sredstev, jim bo EU jebala mater, če bodo samo kradli in ne izkazali rezultatov.
Zato je črpanje EU sredstev tako nizko v Sloveniji - ker zahteva več truda, kot vse druge oblike kraje državnih sredstev. In se je bolj profitabilno skoncentrirati na projekte, kjer EU ni zraven, ker EU pa preveri
porabo in rezultate, tipično pa sosedov Tinček ni v komisiji, ki to preverja, ampak je tam zajeban Bruseljski birokrat, na katerega, z malo upanja, prasci nimajo vpliva.
No in to so pizde (pardon, po slovenceljsko se jim reče in klanja, "podjetniki"), ki jim SDS in katolibani namenjajo olajšave, kaj pa njihovim volilcem tukaj ni jasno, pa mi je uganka že 30 let.
Greš stavit, da sedanja vlada ne bo ukrenila absolutno nič, glede medmestnega potniškega prometa?
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Kockar ::
Grem stavit, da ne bo. Tako kot ni prejšnja, pred-pred prejšnja ipd. Šimfaj sds kolikor hočeš, kriv je ravno tako kot vsi ostali, vključno z levico ki se raje svaljka po gej paradah in maha s palestinsko zastavo, kot dela karkoli resnega.
Zgodovina sprememb…
- spremenila: Kockar ()
jernejl ::
Ko naredimo pogoje predrage, da bi se z avtomobilom vozil znotraj obvoznice, bo potniški promet super laufal.Ja, recimo prebivalec znotraj obvoznice ne more registrirati avta, če nima zagotovljenega parkirnega prostora. Ne pa, da imajo toliko avtomobilov, da jih morajo parkirati na zelenicah, pa čeprav imajo vse pri riti in bi lahko šli peš, z bicikljem ali trolo.
Pojdi se enkrat vozit z LPP po Ljubljani v nedeljo. In si predstavljaj, da se veliko bolj pogosto in vse linije premikajo s takšno hitrostjo čez teden.Hja, če gredo lokalci z vsemi svojimi neštetimi avtomobili v nedeljo delat gužvo na obalo ali na Bled ali v druge občine, potem je logično, da je LJ prazna.
Ko se v nedeljo zvečer vrnejo domov, pa moramo vsi državljani na TV gledati njihovo stokanje, kako nimajo kje parkirati.
Vsa težava se skriva v dejstvu, da vsak dan, 150.000 avtomobilov dnevnih migrantov zabije vse ceste, da se niti avtobus ne more premikat.Ravno nasprotno. Težava je v tem, da je mesto zabito s preštevilnimi avtomobili lokalcev, ki bi zlahka uporabili drug način transporta ali šli peš, ker imajo vse v bližini, namesto da delajo gnečo. Potem se pa najdejo še bedaki, ki bi ta njihov problem, da gredo na kratke relacije z avtom in zato obtičijo v kolonah, reševali tako, da bi jim dali še dodatno motivacijo, da se vozijo z avtomobili.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: jernejl ()

krepelce ::
Ko naredimo pogoje predrage, da bi se z avtomobilom vozil znotraj obvoznice, bo potniški promet super laufal.Ja, recimo prebivalec znotraj obvoznice ne more registrirati avta, če nima zagotovljenega parkirnega prostora. Ne pa, da imajo toliko avtomobilov, da jih morajo parkirati na zelenicah, pa čeprav imajo vse pri riti in bi lahko šli peš, z bicikljem ali trolo.
Sicer se strinjam, sem takoj za uvedbo Japonskega sistema, če nimaš lastniškega parkirišča, ne moreš registrirati avtomobila, vse kar pa se najde parkiranega na javnih parkiriščih
in površinah po 1:00 se odpelje s pajkom.
Za ostalo pa glej spodnji odgovor.
Pojdi se enkrat vozit z LPP po Ljubljani v nedeljo. In si predstavljaj, da se veliko bolj pogosto in vse linije premikajo s takšno hitrostjo čez teden.Hja, če gredo lokalci z vsemi svojimi neštetimi avtomobili v nedeljo delat gužvo na obalo ali na Bled ali v druge občine, potem je logično, da je LJ prazna.
Ko se v nedeljo zvečer vrnejo domov, pa moramo vsi državljani na TV gledati njihovo stokanje, kako nimajo kje parkirati.
Bled in vse druge občine imajo enako pravico, da zaprejo občinske ceste in to tudi počnejo. Tudi tukaj ne vidim nobenega problema.
Vsa težava se skriva v dejstvu, da vsak dan, 150.000 avtomobilov dnevnih migrantov zabije vse ceste, da se niti avtobus ne more premikat.Ravno nasprotno. Težava je v tem, da je mesto zabito s preštevilnimi avtomobili lokalcev, ki bi zlahka uporabili drug način transporta ali šli peš, ker imajo vse v bližini, namesto da delajo gnečo. Potem se pa najdejo še bedaki, ki bi ta njihov problem, da gredo na kratke relacije z avtom in zato obtičijo v kolonah, reševali tako, da bi jim dali še dodatno motivacijo, da se vozijo z avtomobili.
Prebivalci Ljubljane so nemarno plačali za to, da živijo tukaj in tudi plačujejo svoje davke občini, s tem denarjem pa se renovira ceste, ki jih dnevni mibranti uničujejo.
Zato nek dnevni migrant zagotovo ne bo pametoval o njihovih avtomobilih, kaj šele sanjal, da ima enake pravice kot oni. Najprej se bo uredilo, da ne boste več delali
gužve, potem pa se bo pokazalo, kaj je še treba optimizirati znotraj občine. Zagotovo pa ne bo v obratnem vrstnem redu.
Celotna zadeva bi se lahko preprosto rešila, če bi se vsi omejili na en avto na gospodinjstvo, po celi državi, ampak to se seveda ne bo zgodilo.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()

krepelce ::
Grem stavit, da ne bo. Tako kot ni prejšnja, pred-pred prejšnja ipd. Šimfaj sds kolikor hočeš, kriv je ravno tako kot vsi ostali, vključno z levico ki se raje svaljka po gej paradah in maha s palestinsko zastavo, kot dela karkoli resnega.
Ne bo držalo, vse ostale stranke so praktično od včeraj. SDS pa je že 30 let na sceni, imajo že četrto vlado in niso naredili ničesar.
Primerjati to, s katerokoli drugo stranko razen SD je čista neumnst. SD so pa tako ali tako enaki škodljivci.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
fikus_ ::
Krepelce je en LJ trol, drugim pametuje, naj se prestavijo na javni prevoz, sam se pa z avtom vozi okrog. V nos mu gre, da se ljudje vozijo v Lj v službo in mu delajo gnečo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!

krepelce ::
Krepelce je en LJ trol, drugim pametuje, naj se prestavijo na javni prevoz, sam se pa z avtom vozi okrog. V nos mu gre, da se ljudje vozijo v Lj v službo in mu delajo gnečo.
Ja, Utk, zagotovo, boš ti govoril kdo je trol.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
blay44 ::
Včeraj sem šel z vlakom iz Zagreba. Majke mi, da so bili kolesarji hitrejši od nas. Tam okoli
Sevnice so nas gladko prehitevali? Konec je z železnicami. Dotolkli so ji.
Sevnice so nas gladko prehitevali? Konec je z železnicami. Dotolkli so ji.
feryz ::
Rezultati najbolj nesposobnega vodstva v Sloveniji dajejo rezultate.
Ok, tukaj je še vodstvo Darsa.
Težko je presoditi, katero je bolj nesposobno.
Ok, tukaj je še vodstvo Darsa.
Težko je presoditi, katero je bolj nesposobno.

krepelce ::
Včeraj sem šel z vlakom iz Zagreba. Majke mi, da so bili kolesarji hitrejši od nas. Tam okoli
Sevnice so nas gladko prehitevali? Konec je z železnicami. Dotolkli so ji.
Naah, samo namesto, da se denar pumpa v autoceste, naj se namesto tega porihta železniške proge.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
pegasus ::
Evo, jutri sem hotel na vlak, pa mi je dojče ban rekel da naj raje ne tvegam in si najdem drug transport, ker pričakujejo meltdown
Jebiga, bomo pa leteli ...
Jebiga, bomo pa leteli ...
Zgodovina sprememb…
- spremenil: pegasus ()
Zvezdica27 ::
sem na Japonskem. Dnevni uporabnik SŽ.
Mati moja... kaj sem storil, da moram trpeti SŽ?
zz
Mati moja... kaj sem storil, da moram trpeti SŽ?
zz
enavlaka ::
Nekateri imajo še idejo, da bi vlagali v nekrotično truplo kakor so SŽ
Zadeva je preživeta, tako kakor ideje, da v živinskih vagonih pelješ ljudi. Edin dober vlak je hitri iz MB, ostalo pa se kotali z isto hitrostjo kakor parne lokomotive.
Zadeva je preživeta, tako kakor ideje, da v živinskih vagonih pelješ ljudi. Edin dober vlak je hitri iz MB, ostalo pa se kotali z isto hitrostjo kakor parne lokomotive.
Kurzweil ::
Nekateri imajo še idejo, da bi vlagali v nekrotično truplo kakor so SŽ
Zadeva je preživeta, tako kakor ideje, da v živinskih vagonih pelješ ljudi. Edin dober vlak je hitri iz MB, ostalo pa se kotali z isto hitrostjo kakor parne lokomotive.
Se sicer strinjam, da je stanje obupno in da je vodstvo SŽ nesposobno in zrelo za zamenjavo...
Ampak kaj je potem rešitev, torej vsi na ceste?
Srednješolce, študente, babice, dedke in tiste brez avta/izpita boš ti vozil vsak dan?
feryz ::
Pa saj smo vsi na cesti.
Koliko migrantov je dnevno na železnici? 1 procent? Manj? Ker več jih ni.
Koliko migrantov je dnevno na železnici? 1 procent? Manj? Ker več jih ni.
jernejl ::
Ravno nasprotno, glavni problem je, da so znotraj LJ državne institucije in se državljanom ne more zaračunavati vstopnine, da pridejo do tja, dokler za te institucije plačujejo davke.Pojdi se enkrat vozit z LPP po Ljubljani v nedeljo. In si predstavljaj, da se veliko bolj pogosto in vse linije premikajo s takšno hitrostjo čez teden.Hja, če gredo lokalci z vsemi svojimi neštetimi avtomobili v nedeljo delat gužvo na obalo ali na Bled ali v druge občine, potem je logično, da je LJ prazna.
Ko se v nedeljo zvečer vrnejo domov, pa moramo vsi državljani na TV gledati njihovo stokanje, kako nimajo kje parkirati.
Bled in vse druge občine imajo enako pravico, da zaprejo občinske ceste in to tudi počnejo. Tudi tukaj ne vidim nobenega problema.
Prebivalci Ljubljane so nemarno plačali za to, da živijo tukaj in tudi plačujejo svoje davke občini, s tem denarjem pa se renovira ceste, ki jih dnevni mibranti uničujejo.Prebivalci celotne Slovenije nemarno plačujejo previsoke davke zato, da v LJ občini obratujejo državne institucije, ki plačujejo ogromno delovnih mest, ki posledično dvigujejo tudi povprečne plače in vrednosti premoženja Ljubljančanov, slednji bi pa radi v zahvalo za to ostalim davkoplačevalcem zdaj zaračunavali še vstopnino.
Lahko, ampak prej naj se LJ občina odcepi od Slovenije, potem naj pa Slovenija Ljubljančanom ob prehodu meje zaračuna dnevno vstopnino. Sem za.
Zato nek dnevni migrant zagotovo ne bo pametoval o njihovih avtomobilih, kaj šele sanjal, da ima enake pravice kot oni.Dnevni migrant ima popolnoma enake pravice za dostop do državnih institucij kot Ljubljančan. Nima pa možnosti dobiti toliko javnih služb v bližini svojega doma kot Ljubljančan. Posledično bi Ljubljančani morali plačevati višje davčne stopnje, oziroma plače za javna delovna mesta v LJ občini bi morale bremeniti občinski proračun. Nobene potrebe ni, da mora en Korošec za RTV plačevati enak prispevek kot en Ljubljančan, ki ima tisoče RTV služb pri riti in bi tja lahko šel peš ali z biciklom/bicikljem, medtem ko se mora prvi tja voziti pol dneva.
Najprej se bo uredilo, da ne boste več delali gužve, potem pa se bo pokazalo, kaj je še treba optimizirati znotraj občine. Zagotovo pa ne bo v obratnem vrstnem redu.Ravno nasprotno. Najprej se bo od tam odstranilo vse državne institucije, ali pa naj si jih Ljubljančani financirajo sami, potem pa se lahko optimizira tudi omejevanje prometa do tja. Zagotovo pa ne bo v obratnem vrstnem redu.
Gužva je pa zato, ker imajo občani preveč avtov, ampak za to niso krivi vsi drugi.
Krepelce je en LJ trol, drugim pametuje, naj se prestavijo na javni prevoz, sam se pa z avtom vozi okrog. V nos mu gre, da se ljudje vozijo v Lj v službo in mu delajo gnečo.Seveda, ker se mora en Korošec peljati čez pol slovenije do tja, da lahko tam dela v državni službi, za katero plačuje davke, mora en lokalec, da z avtom opravi eno 1km dolgo pot, ki bi jo zlahka opravil peš, porabiti eno minuto več časa. Res groza, kakšna krivica se jim godi. Če bi lokalci za kratke poti znotraj obroča uporabljali druge metode prevoza kot je avto, sploh ne bi zaznali problema, ki ga imajo dnevni migranti.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: jernejl ()
blay44 ::
Ne serite. Ljublajna ima pol milijarde proračuna. Za vzdrževanje cest gre 10 do 15 milijonov. 100 milijonov za plače. Ostalo v krožišča, umetniške inštalacije, ....okoli nakupovalnih centrov. 300 metrov od njih pa se nadaljujejo realsocialistične ceste.
jernejl ::
Nekateri imajo še idejo, da bi vlagali v nekrotično truplo kakor so SŽ
Zadeva je preživeta, tako kakor ideje, da v živinskih vagonih pelješ ljudi. Edin dober vlak je hitri iz MB, ostalo pa se kotali z isto hitrostjo kakor parne lokomotive.
Se sicer strinjam, da je stanje obupno in da je vodstvo SŽ nesposobno in zrelo za zamenjavo...
Ampak kaj je potem rešitev, torej vsi na ceste?
Srednješolce, študente, babice, dedke in tiste brez avta/izpita boš ti vozil vsak dan?
Po moje bi lahko bilo bolj učinkovito, če bi potniški javni promet bolj usmerili na ceste, tovorni pa na železnice. Ker za tovor ni toliko pomembno, če traja prevoz (z vlakom, zaradi zastarele infrastrukture) dve uri dlje. Za potnike pa je obstoječa železniška infrastruktura preslaba (prepočasna), če bi šli delat hitro železnico pa se finančni in okoljski vložek najbrž nikdar ne bo povrnil, hkrati pa je tudi poseljenost pri nas relativno razpršena in samo vlak itak skoraj nikoli ni dovolj, ker ga je treba kombinirati s cestnim prevozom.
Še okoljski vidik: tudi avtobusi bodo prej ali slej vozili na elektriko. Morda celo prej kot vlaki, kjer na SŽ še danes kupujejo dizelske potniške garniture.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: jernejl ()
Kurzweil ::
Srednješolcev je 84.000... študentov je 82.000...
655.000 je upokojencev, od tega je recimo 327.500 žensk, ki jih večina nima izpitov... ima kakšen njen mož, ampak imamo pa tudi može, ki nimajo avta/izpita... tako da lahko mirno rečem po mojem, da je še tu vsaj 100.000 ljudi v javnem prometu... za vse te seveda ni samo vlak, ampak je tudi bus...
Potem so tu še turisti... ki jih seveda ni malo...
Ali drugače, v Sloveniji ima izpit 1.300.000 ljudi... torej 700.000 ljudi nima izpita, se torej vozi z javnim prevozom... seveda po celi Sloveniji, ne vsak dan... pustimo podrobnosti... ampak to je dejansko več kot 1/3 ljudi v Sloveniji redno ali občasno uporablja javni prevoz... nekateri imajo seveda partnerje z izpitom, po drugi strani pa sedaj ko imajo upokojenci free, tudi mnogi z izpiti hodijo na vlak...
Kaj bi se zgodilo, če bi vse te ljudi dal tako ali drugače na ceste... naj vsak uporabi domišljijo... jaz mislim, da bi se vsaj tistem delu okrog Ljubljane zmešalo... pa še kakšen odsek drugje...
655.000 je upokojencev, od tega je recimo 327.500 žensk, ki jih večina nima izpitov... ima kakšen njen mož, ampak imamo pa tudi može, ki nimajo avta/izpita... tako da lahko mirno rečem po mojem, da je še tu vsaj 100.000 ljudi v javnem prometu... za vse te seveda ni samo vlak, ampak je tudi bus...
Potem so tu še turisti... ki jih seveda ni malo...
Ali drugače, v Sloveniji ima izpit 1.300.000 ljudi... torej 700.000 ljudi nima izpita, se torej vozi z javnim prevozom... seveda po celi Sloveniji, ne vsak dan... pustimo podrobnosti... ampak to je dejansko več kot 1/3 ljudi v Sloveniji redno ali občasno uporablja javni prevoz... nekateri imajo seveda partnerje z izpitom, po drugi strani pa sedaj ko imajo upokojenci free, tudi mnogi z izpiti hodijo na vlak...
Kaj bi se zgodilo, če bi vse te ljudi dal tako ali drugače na ceste... naj vsak uporabi domišljijo... jaz mislim, da bi se vsaj tistem delu okrog Ljubljane zmešalo... pa še kakšen odsek drugje...
Zgodovina sprememb…
- spremenil: Kurzweil ()
jernejl ::

krepelce ::
Ravno nasprotno, glavni problem je, da so znotraj LJ državne institucije in se državljanom ne more zaračunavati vstopnine, da pridejo do tja, dokler za te institucije plačujejo davke.Pojdi se enkrat vozit z LPP po Ljubljani v nedeljo. In si predstavljaj, da se veliko bolj pogosto in vse linije premikajo s takšno hitrostjo čez teden.Hja, če gredo lokalci z vsemi svojimi neštetimi avtomobili v nedeljo delat gužvo na obalo ali na Bled ali v druge občine, potem je logično, da je LJ prazna.
Ko se v nedeljo zvečer vrnejo domov, pa moramo vsi državljani na TV gledati njihovo stokanje, kako nimajo kje parkirati.
Bled in vse druge občine imajo enako pravico, da zaprejo občinske ceste in to tudi počnejo. Tudi tukaj ne vidim nobenega problema.
Ti si poln nekih čudnih problemov, ki to niso in so ekstremno preprosto rešljivi, včasih se mi zazdi, da si preneumen in te je potem vsega strah.
Lepo ti bodo preko interneta potrdili, da si bil pri njih od in do, + pol ure do njih in pol ure od njih. Če boš v tem času izven obroča, dobiš denar povrnjen.
Enako kot za zdravstvene ustanove, sodišča,... Mala malica, nekateri še vedno živite, kot leta 1910 in mislite, da so to danes neki hudi nerešljvi problemi,
dejansko pa rabiš samo dovolj kamer.
Prebivalci Ljubljane so nemarno plačali za to, da živijo tukaj in tudi plačujejo svoje davke občini, s tem denarjem pa se renovira ceste, ki jih dnevni mibranti uničujejo.Prebivalci celotne Slovenije nemarno plačujejo previsoke davke zato, da v LJ občini obratujejo državne institucije, ki plačujejo ogromno delovnih mest, ki posledično dvigujejo tudi povprečne plače in vrednosti premoženja Ljubljančanov, slednji bi pa radi v zahvalo za to ostalim davkoplačevalcem zdaj zaračunavali še vstopnino.
To je še en primer, kjer izkazuješ svojo globok omejenost (pa še v parih točkah, ne bom na vsako omejeno pripombo odgovorajal).
Preprosto si preneumen, da bi pogledal na zemljid in ugotovil, da se nočeš vozit v Koper. Ali v Mursko Soboto.
Ljubljana je pač na sredi, cry me a river.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()

krepelce ::
Dnevni migrant ima popolnoma enake pravice za dostop do državnih institucij kot Ljubljančan.
Absolutno, in to sva zgoraj rešila z nekaj kamerami, po drugi strani, pa nima dnevni migrant enakih pravic do vožnje po občinskih cestah, ki jih plačujemo Ljubljančani.
Pokliči svojega Janšato in mu povej naj zrihta javno upravo preko interneta in to takoj. Ker je imel 30 let časa za to.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()

krepelce ::
Ker vem, da taka pamet ne seže kaj dosti dlje boš zdaj začel nabijati s trgovskimi centri.
Ne boš verjel, kamere drugam prestaviš in je problem rešen.
Druga butasta izjava bo, da bodo podjetja šla iz Ljubljane, ko pa so tukaj ravno zaradi koncentracije prebivalstva in so sem prišli zaradi možnosti za večji zaslužek, zaradi lastnega pohlepa.
Ni nobenega, praktičnega, zakonodajnega, ali kakršnegakoli zadržka, da se ne bi začelo prodajati enodnevne dovolilnice znotraj ljubljanske obvoznice, ki bi bila deklarirana kot
zaprto območje MOL. Z dovolilnicami za prebivalce. Enako kot je že danes mestno jedro.
Samo Jankoviču se lahko zahvališ, da vas tolerira, ampak baje, samo do postavitve Emonike.
Ne boš verjel, kamere drugam prestaviš in je problem rešen.
Druga butasta izjava bo, da bodo podjetja šla iz Ljubljane, ko pa so tukaj ravno zaradi koncentracije prebivalstva in so sem prišli zaradi možnosti za večji zaslužek, zaradi lastnega pohlepa.
Ni nobenega, praktičnega, zakonodajnega, ali kakršnegakoli zadržka, da se ne bi začelo prodajati enodnevne dovolilnice znotraj ljubljanske obvoznice, ki bi bila deklarirana kot
zaprto območje MOL. Z dovolilnicami za prebivalce. Enako kot je že danes mestno jedro.
Samo Jankoviču se lahko zahvališ, da vas tolerira, ampak baje, samo do postavitve Emonike.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
kamiKaZaA ::
Ni nobenega, praktičnega, zakonodajnega, ali kakršnegakoli zadržka, da se ne bi začelo prodajati enodnevne dovolilnice znotraj ljubljanske obvoznice, ki bi bila deklarirana kot
zaprto območje MOL. Z dovolilnicami za prebivalce. Enako kot je že danes mestno jedro.
To bi padlo na ustavnem sodišču, ker protiustaven in diskriminatoren do preostalih prebivalcev Slovenije. Lahko pa uvedejo dovolilnice za vse, ki se želijo peljati po centru ali pa znotraj ringa Ljubljane. Torej vsak, ki se dnevno zapelje po centru ali pa znotraj ringa bo plačal. Mariskatera prestolnica to že ima. Mislim pa, da je London to prvi uvedel. Torej dovolilnice lahko uvedeš za vse in ne za poljubne prebivalce Slovenije.

krepelce ::
Ni nobenega, praktičnega, zakonodajnega, ali kakršnegakoli zadržka, da se ne bi začelo prodajati enodnevne dovolilnice znotraj ljubljanske obvoznice, ki bi bila deklarirana kot
zaprto območje MOL. Z dovolilnicami za prebivalce. Enako kot je že danes mestno jedro.
To bi padlo na ustavnem sodišču, ker protiustaven in diskriminatoren do preostalih prebivalcev Slovenije. Lahko pa uvedejo dovolilnice za vse, ki se želijo peljati po centru ali pa znotraj ringa Ljubljane. Torej vsak, ki se dnevno zapelje po centru ali pa znotraj ringa bo plačal. Mariskatera prestolnica to že ima. Mislim pa, da je London to prvi uvedel. Torej dovolilnice lahko uvedeš za vse in ne za poljubne prebivalce Slovenije.
Do nikogar ni diskriminatoren. Vsakdo se lahko sam odloči, ali bo šel z avtomobilom ali drugim transportnim sredstvom.
Saj dovolilnice bodo za vse, samo prebivalci jih bodo dobili zastonj, ker je to njihova pravica. In, to je že v uporabi danes in funkcionira, samo na manjšem območju centra Ljubljane.
In čisto lepo deluje vse od storitev, do dostave, že več kot 10 let.
Ko bo enkrat uvedeno, bo tudi dnevnim migrantom mnogo hitreje priti do službe, samo zarukani trmasti slovenceljski avtomobilski balkanci, tega ne bodo dojeli, dokler se jih v to ne prisili,
potem bodo pa še hvaležni, ko bodo ugotovili, da so prihranili uro sedenja za volanom na dan.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
jernejl ::
Ravno nasprotno, tebe je strah, da bi moral en Ljubljančan za pot z avtom v 500m oddaljeno banko ali šolo porabiti eno minuto več, zato, ker se mora tja voziti ogromno ljudi iz periferije, ker je država v Ljubljano postavila ogromno delovnih mest in državnih institucij. Probleme povzročajo lokalci, ki delajo gnečo zaradi kratkih poti, ki bi jih zlahka opravili kako drugače. In imajo preveč avtov, da morajo parkirat na zelenicah. Ampak kljub temu se najdejo idioti, ki pravijo, da probleme povzročajo oni, ki se morajo voziti v LJ, pa čeprav je vsakomur z vsaj eno delujočo možgansko celico jasno, da so oni žrtve, ne pa problem.Ravno nasprotno, glavni problem je, da so znotraj LJ državne institucije in se državljanom ne more zaračunavati vstopnine, da pridejo do tja, dokler za te institucije plačujejo davke.Pojdi se enkrat vozit z LPP po Ljubljani v nedeljo. In si predstavljaj, da se veliko bolj pogosto in vse linije premikajo s takšno hitrostjo čez teden.Hja, če gredo lokalci z vsemi svojimi neštetimi avtomobili v nedeljo delat gužvo na obalo ali na Bled ali v druge občine, potem je logično, da je LJ prazna.
Ko se v nedeljo zvečer vrnejo domov, pa moramo vsi državljani na TV gledati njihovo stokanje, kako nimajo kje parkirati.
Bled in vse druge občine imajo enako pravico, da zaprejo občinske ceste in to tudi počnejo. Tudi tukaj ne vidim nobenega problema.
Ti si poln nekih čudnih problemov, ki to niso in so ekstremno preprosto rešljivi, včasih se mi zazdi, da si preneumen in te je potem vsega strah.
To je še en primer, kjer izkazuješ svojo globok omejenost (pa še v parih točkah, ne bom na vsako omejeno pripombo odgovorajal).Če se moj realen pogled ne sklada s tvojimi debilizmi, si to že posebej štejem v čast. Seveda to ne pomeni, da sem jaz omejen, vsekakor pa je jasno, da eden od naju je. Ugotavljanje kdo je to, če to nisem jaz, pa prepuščam tebi.
Preprosto si preneumen, da bi pogledal na zemljid in ugotovil, da se nočeš vozit v Koper. Ali v Mursko Soboto.Koprčani se nimajo problema voziti v Koper. Ljubljančani se bodo pač morali navaditi, ali pa sprejeti gnečo in biti srečni, da jo imajo.
Ljubljana je pač na sredi, cry me a river.
Ti si pač preneumen, da bi razumel, da ne moreš vsem državljanom zaračunati predragega RTV prispevka, s katerim se financira ogromno javnih služb, potem pa tistim, ki niso iz LJ, zaračunati vstopnino, če želijo priti do teh služb, ki so seveda skoncentrirane v LJ. Potem si naj pač Ljubljančani te institucije financirajo sami iz občinskega proračuna. To pa ne bi, a ne, ker ste ti in tebi podobni že vse življenje navajeni krasti denar drugim za lastno korist in lastne privilegije, hkrati pa se še upate pritoževati, kako so problem tisti, ki jim denar kradete.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: jernejl ()

krepelce ::
Ravno nasprotno, tebe je strah, da bi moral en Ljubljančan za pot z avtom v 500m oddaljeno banko ali šolo porabiti eno minuto več, zato, ker se mora tja voziti ogromno ljudi iz periferije, ker je država v Ljubljano postavila ogromno delovnih mest in državnih institucij. Probleme povzročajo lokalci, ki delajo gnečo zaradi kratkih poti, ki bi jih zlahka opravili kako drugače. In imajo preveč avtov, da morajo parkirat na zelenicah. Ampak kljub temu se najdejo idioti, ki pravijo, da probleme povzročajo oni, ki se morajo voziti v LJ, pa čeprav je vsakomur z vsaj eno delujočo možgansko celico jasno, da so oni žrtve, ne pa problem.Ravno nasprotno, glavni problem je, da so znotraj LJ državne institucije in se državljanom ne more zaračunavati vstopnine, da pridejo do tja, dokler za te institucije plačujejo davke.Pojdi se enkrat vozit z LPP po Ljubljani v nedeljo. In si predstavljaj, da se veliko bolj pogosto in vse linije premikajo s takšno hitrostjo čez teden.Hja, če gredo lokalci z vsemi svojimi neštetimi avtomobili v nedeljo delat gužvo na obalo ali na Bled ali v druge občine, potem je logično, da je LJ prazna.
Ko se v nedeljo zvečer vrnejo domov, pa moramo vsi državljani na TV gledati njihovo stokanje, kako nimajo kje parkirati.
Bled in vse druge občine imajo enako pravico, da zaprejo občinske ceste in to tudi počnejo. Tudi tukaj ne vidim nobenega problema.
Ti si poln nekih čudnih problemov, ki to niso in so ekstremno preprosto rešljivi, včasih se mi zazdi, da si preneumen in te je potem vsega strah.
To je še en primer, kjer izkazuješ svojo globok omejenost (pa še v parih točkah, ne bom na vsako omejeno pripombo odgovorajal).Če se moj realen pogled ne sklada s tvojimi debilizmi, si to že posebej štejem v čast. Seveda to ne pomeni, da sem jaz omejen, vsekakor pa je jasno, da eden od naju je. Ugotavljanje kdo je to, če to nisem jaz, pa prepuščam tebi.
Preprosto si preneumen, da bi pogledal na zemljid in ugotovil, da se nočeš vozit v Koper. Ali v Mursko Soboto.Koprčani se nimajo problema voziti v Koper. Ljubljančani se bodo pač morali navaditi, ali pa sprejeti gnečo in biti srečni, da jo imajo.
Ljubljana je pač na sredi, cry me a river.
Ti si pač preneumen, da bi razumel, da ne moreš vsem državljanom zaračunati predragega RTV prispevka, s katerim se financira ogromno javnih služb, potem pa tistim, ki niso iz LJ, zaračunati vstopnino, če želijo priti do teh služb, ki so seveda skoncentrirane v LJ. Potem si naj pač Ljubljančani te institucije financirajo sami iz občinskega proračuna. To pa ne bi, a ne, ker ste ti in tebi podobni že vse življenje navajeni krasti denar drugim za lastno korist in lastne privilegije, hkrati pa se še upate pritoževati, kako so problem tisti, ki jim denar kradete.
Meni je vseeno ali se ti počutiš, da si lahko lastiš ceste, ki ti ne pripadajo, ampak dejstva sem povedal, vključno z zakonodajno popolnoma združljivimi
možnostmi.
Za vse javne službe in nujne obiske, se zlahka naredi izjemo. Vse ostalo pa naj se odloči ali bo plačevalo za vzdrževanje cest in odškodnino ljudem, ki jim
s svojimi prihodi zabašejo mesto, ki ni in ne more biti narejeno za avtomobile ampak je narejeno za bivanje, ali pa se bo prestavilo na javni potniški promet.
To je to, vse zgoraj so samo hecni izgovori, ko si že ugotovil, da nimaš argumentov, še vedno pa ti refleksno prsti delujejo.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()

krepelce ::
Dejansko pa vsi izgovori sploh niso pomembni, ker ne naslavljajo temeljnega problema - vozil je preveč.
Prepustnost cest znotraj Ljubljane pa se še namensko krči z raznimi ukrepi, od con 30, plačljivih parkirišč do rumenih pasov in kmalu boste stali namesto pol ure do službe, 1 uro, 2 uri.
In nato boste šli na LPP in se odlično počutili, ker vam ni nihče nič prepovedal ali zaračunal, čeprav bo rezultat enak, samo trpeli boste dalj časa in stran metali svoj čas.
Vmes pa se boste, če boste seveda pametni, v kar dvomim, zelo zavzemali, da država uredi medmestni promet. Ker je dobro za vas, ne danes, čez nekaj let.
Če se ne boste, boste pa imeli dvojni zajeb... iskanje parkirnega prostora, da boste lahko prestopili na LPP.
Prepustnost cest znotraj Ljubljane pa se še namensko krči z raznimi ukrepi, od con 30, plačljivih parkirišč do rumenih pasov in kmalu boste stali namesto pol ure do službe, 1 uro, 2 uri.
In nato boste šli na LPP in se odlično počutili, ker vam ni nihče nič prepovedal ali zaračunal, čeprav bo rezultat enak, samo trpeli boste dalj časa in stran metali svoj čas.
Vmes pa se boste, če boste seveda pametni, v kar dvomim, zelo zavzemali, da država uredi medmestni promet. Ker je dobro za vas, ne danes, čez nekaj let.
Če se ne boste, boste pa imeli dvojni zajeb... iskanje parkirnega prostora, da boste lahko prestopili na LPP.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
enavlaka ::
Gužva v Lj je zaradi študentov in drugih zaposlenih, ki se vozijo vsak dan.
Pravtako so bifejčki in gostilnice poceni zaradi študentskega dela.
Saj nobenega ne moti, da boste zaprli, samo potem ne boste mogli kafetkati cel dan, na servis avta se bo čakalo pol leta, vodovodarji, električarji pa bodo 500€/h
Pravtako so bifejčki in gostilnice poceni zaradi študentskega dela.
Saj nobenega ne moti, da boste zaprli, samo potem ne boste mogli kafetkati cel dan, na servis avta se bo čakalo pol leta, vodovodarji, električarji pa bodo 500€/h
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Posodobitev železniškega prometa (strani: 1 2 3 4 )Oddelek: Loža | 31934 (23492) | Lonsarg |
| » | Spletna prodaja vozovnic za vlak leto dni pozneje (strani: 1 2 3 )Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija | 36227 (30724) | 111111111111 |
| » | SŽ omogočil nakup vozovnic po spletu (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 18338 (16035) | aborko |
| » | Japonski brzovlak presegel 600 kilometrov na uro (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija | 26812 (23058) | Okapi |
| » | SŽ - 5 ur na vlaku od MB do KP? (strani: 1 2 3 )Oddelek: Loža | 44420 (38493) | DuleKrtola |