» »

Nokia 6220 Classic problem

Nokia 6220 Classic problem

Shagrath ::

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem kupil ta telefon in sem naletel na prvo težavo, saj mi real player noče več predvajati posnetkov. Ko zaženem poljuben posnetek se lepo zažene real player a ta obstane - posnetek se ne predvaja. Po določenem času se izpiše sporočilo, da je pomnilnik telefona najbrž poln in da naj zaprem vse aplikacije da se sprosti pomnilnik. Drugih aplikacij sploh nimam zagnanih zato je to še toliko bolj čudno. Prostora na spominu telefona in pomnilniški kartici je dovolj! Kaj je za storiti?

LP!

hojnikb ::

Včasih pr tem telefonu pomaga hard reset.
Če ne pa prvo posodob firmware pa za filme nalož gor kak coreplayer al pa powermovie.
#brezpodpisa

Shagrath ::

Hvala za nasvet! Pri nokiah sem nov, zato me zanima kaj dosežeš, če opraviš hard reset? Verjetno gre vse kar je naloženo v nič ne? A coreplayer in powermovie lahko določiš kot default programa za gledanje posnetkov, torej ko zaženeš nek posnetek, se ti avtomatično odpre eden izmed teh dveh programov, tako kot real player, ki je že po defaultu integriran v telefon?

LP

microera ::

najprej naredi sw reset: orodja...nastavitve....factory reset.....
ne zgubiš nič, samo nastavitve!
A imaš res dovolj prostora v telefonu? Ponavadi je to problem!
p.s.
Čeprav imaš veliko spominsko kartico to nič ne pomeni!!
LP

www.microera.si

hojnikb ::

A coreplayer in powermovie lahko določiš kot default programa za gledanje posnetkov, torej ko zaženeš nek posnetek, se ti avtomatično odpre eden izmed teh dveh programov, tako kot real player, ki je že po defaultu integriran v telefon?

LP

Ja lahko.
#brezpodpisa

Shagrath ::

Že pred časom sem opravil soft reset in zadeva ponovno deluje :) Hvala za nasvete!!

tomos ::

Kako se naredi hard reset na tej Nokii?

Shagrath ::

No, da nadaljujem v tej temi. Pred dvema tednoma sem dobil mobitel iz garancije, kjer so mi menjali celotno ohišje, razen zadnje ploščice(baterija). Prejle sem prijel mobitel v roke in sem opazil, da se je polomil stranski okvir(tisti tasivi, desno od lojtre:
). Nevem kako se je to lahko zgodilo, saj lepo delam z mobitelom, je pa res, da ta telefon slovi po zelo nekvalitetnem ohišju. Sedaj me zanima, če lahko uveljavim garancijo na poškodovano ohišje, še bolje pa, če lahko kupim novo ohišje(ki je relativno poceni), in ga lastnoročno zamenjam, hkrati pa ne izgubim garancije? Prosim za nasvete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alcatel one touch idol - factory reset ne dela

Oddelek: Mobilne tehnologije
71680 (1607) laguna1
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358863 (99519) WaterBoy
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122032 (30858) Kunte
»

Servis telefona 3 krat se je že sesul software

Oddelek: Mobilne tehnologije
132226 (1671) kmetek
»

nov mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
171762 (1553) ZaOstali

Več podobnih tem