» »

www.agt.si

www.agt.si

1
2
»

bleh ::

Hehe, jaz sem čakal približno mesec na en noctua ventilator, vmes se mi ni dal več, naročil prek ebaya, cena s poštnino ista kot pri agt, dobil pa v roku enega tedna. So mi pa denar vrnili v roku 24ur, ker sem preko avansa plačal.

alf__ ::

samo kritizirat znate... sam se ukvarjam s podobno prodajo preko neta... morm rečt da pomojem vas je 90% pokovcev, ki ne znate uporabljat slovnice in težite prodajalcu po msnju v smislu: JO! RABM KULR COSMO 1000W takoj!!! EJ OGLAS SE... in take... itak da vas blacklistajo al pa ne poslusajo k majo dost dela z resnimi fermami....

Meizu ::

samo kritizirat znate... sam se ukvarjam s podobno prodajo preko neta... morm rečt da pomojem vas je 90% pokovcev, ki ne znate uporabljat slovnice in težite prodajalcu po msnju v smislu: JO! RABM KULR COSMO 1000W takoj!!! EJ OGLAS SE... in take... itak da vas blacklistajo al pa ne poslusajo k majo dost dela z resnimi fermami....


In ti si...?

Osebno vem sam za elektroniko oz. "dInO kOmP" da ima MSN. No, pa Ivo...

Večinoma se dogaja, da lepo vljudno prosiš za informacijo, ali dve in ne dobiš odgovora nikoli. Tako sm hotel enkrat dat v odkup nekaj GPUjev v Dinokomp. Če se že hvalijo da odkupujejo opremo, potem naj vsaj kupcu sporočijo nazaj če jo mislijo odkupit al ne. Zadnji njegov mejl na mojo poizvedbo je bil - "Bom vprašal šefa, ker on to rihta, jaz nimam nič pri tem."

Nekaj v tem smislu. Pisal sem še parkrat nazaj, a odgovora pa ni bilo nikjer.

Sedaj je mimo že skoraj leto dni in nič.

sixone ::

Meni bodo sedaj poslali sele v ponedeljek ali danes ker CPU-ja ni ter Maticne, samo nevem zakaj so mi potem rekli da jim samo se graficna manjka :|

Juwe ::

Saj bo, imajo menda 40 naročenih računalnikov za sestavo, pa še dobavitelj jih je za j***, ker naj bi danes ostal na Dunaju!

sixone ::

Saj bo, imajo menda 40 naročenih računalnikov za sestavo, pa še dobavitelj jih je za j***, ker naj bi danes ostal na Dunaju!


Sepravi bodo komponenti prislepi sele v ponedeljek ?8-O

Juwe ::

Saj bo, imajo menda 40 naročenih računalnikov za sestavo, pa še dobavitelj jih je za j***, ker naj bi danes ostal na Dunaju!


Sepravi bodo komponenti prislepi sele v ponedeljek ?8-O


Ja najbrž bodo danes prišle, tako da naj bi v ponedeljek dobili, če bodo še pravi čas poslali!

Leks ::

Pri nas smo v stalnem kontaktu prek MSNja z Insert, ker tako najhitreje izvemo za ceno za določen toner, rač in ostalo.

sixone ::

Info: Vsi, ki ste narocili artikle ter cakate ze en tedn ali vec jih dobite nasledni teden ker jih bodo odposlali sele v torek. Tko so mi rekli zato ker jim ga je dobavitelj posral. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sixone ()

TOP ::

Ne razumem,kako nekateri mate težave ali ste vi tisti,ki ne znate komunicirat ali so res prodajalci krivi.Nekdo pač je.Kot prvo ,kar klišeč uprašaj s kom se pogovarjaš,ker nekatere trgovine imajo več trgovcev.Če misliš nekaj kupiti,uprašaj kdaj boš dobil,oziroma kdaj oni dobijo.Jaz sem enkrat naroču prek mimovrste router in so mi obljubili naslednji teden,ker ga ni bilo sem ga naroču na ENAA in ga naslednji dan dobil.Ko sem čez 1 mesec dobil od mimovrste router,sem ga pač zavrnil.Od takrat tam ne kupujem več.Jaz sem imel posla z veliko SLO internetnimi trgovinami.Ko nekaj rabim naročam sam še z ENAA,SESTAVI.SI in NAKUPI.NET.ZAdnja 2 meseca pa sam še preko NAKUPI.NET,ker so najcenejši in dobim vse v roku 3 dneh.Tako da vse pohvale NAKUPI.NET in obema prodajalcema in serviser ki ga majo.Enkrat sem mel težavo z eno grafo in me je serviser poklical nazaj in mi svetoval,kaj naj probam,takih v SLO jih ni.Ko smo ugotovili,da je graf fuč sem dobil novo v roku 3 dneh.VSE POHVALE.In tudi pokvarjeno,ko sem poslal dol k njim sem na njihove stroške.Tako da vsi ki kupujete in nimate izkušenj z Internetnimi trgovinami,potle s temi dvema nimate kaj zgrešiti,ker dobite robo,kot se zmenite.Sedaj da ne boste razumeli,narobe da delam reklamo.Jo ne sam napisal sem s katerimi se posluje kot je treba.Z vsemi ostalimi sem pa že mel neprijetne izkušnje.

TOP ::

In še to.Nerazumem kako ste nekateri cepci in prej plačaste kot dobite robo.Navadite se plačilo ob prevzemu paketa.Ker tako vas potle nategujejo kakor hočejo in vi porabiste še kar nekaj denarja za telefon,ko klicariste kdaj bo roba prišla.Za Slovenski narod je prav značilno.da jih je veliko naivnih,ki dajajo dnar unaprej pa naj se gre za zidarstvo ali trgovine,potle pa klicat policijo,kaj sedaj.Dnar so pobrali,robe pa ni.In nakoncu pa še mediji služjo z raznimi zgodbami.

sixone ::

@TOP: Oni so mene klicali jaz sem njih le enkrat stem da ce placas preden dobis blago si res butec, no enkrat sem to naredil ker je blo res v sili

Juwe ::

In še to.Nerazumem kako ste nekateri cepci in prej plačaste kot dobite robo.Navadite se plačilo ob prevzemu paketa.Ker tako vas potle nategujejo kakor hočejo in vi porabiste še kar nekaj denarja za telefon,ko klicariste kdaj bo roba prišla.Za Slovenski narod je prav značilno.da jih je veliko naivnih,ki dajajo dnar unaprej pa naj se gre za zidarstvo ali trgovine,potle pa klicat policijo,kaj sedaj.Dnar so pobrali,robe pa ni.In nakoncu pa še mediji služjo z raznimi zgodbami.


Točno to, js sm dal plačilo po povzetju in me je tudi sam poklico da nebi gainwardowe grafe, če mi lahko pošlje gigabytovo dokler tiste ne dobijo in jo potem lahko zamenjam. Če bi pa že v naprej plačal bi pa čakal točno tiste komponente, ker nebi mogel spremeniti cene, to je še sam prodajalec reko, da je najbolje po povzetju plačati!

TehDucky ::

@TOP: Drugače si tudi ti zajebu tole z mimovrste, pač en ruter nimajo oz. ga niso mogli dobiti v nekem realnem času. Lahko bi rekli je samo vseeno niso oni skoraj nič krivi, ponavadi so kar dobavitelji. Zajebu si to, da si pozabu stonirat nakup. Tebe boli kurac po domače povedano in si reku, ma nej se jebejo v glavo z tem rutarjom.

TOP ::

Duck 3 nisi razumel.Jaz sem naroču tuter,sam sem ga preko telefona in ne preko neta.Ta gospod mi je pa obljubu,da bo drugi teden pri meni 100% po besedah seveda.Jaz sem ga pa rabu nujno in ker ga tud v naslednjem tednu ni bilo,sem ga drugje naroču (ENAA),dobil sem ga čet 3 dni.A z Mimovrste je pa prišel še čez en teden kasneje ,se pravi v resnici še čez 14 dni več kot je gospod obljubu.Lih takoh grdih besed pa nisem nikjer omenu.

TehDucky ::

Okai :P

bleh ::

Plačal sem preko avansa ker druge variante da naročiš prek neta in prideš sam prevzet ni bilo. Če plačam za produkt 20€ ne mislm plačevat še 4,3€ poštnine ker se ne splača. Ceneje je da se sam tja zapeljem. Ker pa se mi ni dalo vsak dan tja klicarit pa spraševat kdaj bodo dobil ventilatorje sem vzel prek neta pa čakal da me obvestijo ko jih dobijo, oziroma da je naročilo pripravljeno za prevzem. Vmes sem še malo klicaril vmes, pa je bil odgovor vsakič ali naslednji teden ali pa do konca tega tedna. Sem se odločil da jim dam mir pa da pridno počakam kot pa vsak teden klicarim. Seveda je bilo pa enkrat to dovolj.

Toxic ::

Evo danes zjutraj so me pozvali da so dobili robo in odposlali komponente.

sixone ::

Evo danes zjutraj so me pozvali da so dobili robo in odposlali komponente.


A res ? Aj lov ju :D

Planetarium ::

Upam da to za vse velja, ker jaz nisem prejel nobenega klica / mejla še zaenkrat.

sixone ::

CPU ter os. plošča manjkata še. Pričakujemo da bodo danes tukaj ali v Ponedeljek.


Tole je men reku u petek.

Planetarium ::

Aha, ja upajmo da je res tako. Meni je reku pred skoraj tremi tedni da jim manjkajo disk, CPU ter matična. Zgleda da so CPU ter disk do prejšnjega tedna dobil saj naj bi čakali sam še matično. Zdej upam da jo res dobijo danes/jutri ker zdej mam pa počas vsega dovolj.

TOP ::

Ej fantje tle je očitno,da vas nateguje,ker ni varjante,da bi čakal na te komponente 3 tedne.Pa dobro kaj mislijo,da vozijo robo s kolesi,po svetu.Pa dajte fantje zresnite se mal.To je zato,ker ste prej plačali.

sixone ::

Aha, ja upajmo da je res tako. Meni je reku pred skoraj tremi tedni da jim manjkajo disk, CPU ter matična. Zgleda da so CPU ter disk do prejšnjega tedna dobil saj naj bi čakali sam še matično. Zdej upam da jo res dobijo danes/jutri ker zdej mam pa počas vsega dovolj.


Ce mene prasas prov lazejo pedri samo da nebi prekinil nakupa ce je meni reku da manka samo se Graficna nato mi je pa se govoru da jim manka CPU ter Maticna, stem da so mel strasne probleme z dobaviteljem ki naj bi danes 100% pripeljal ubistvu ze ta vikend.

edit: TOP nismo prej placal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sixone ()

Planetarium ::

Tudi sam nisem prej plačal. Nakupa nism prekinu zaradi tega, ker sem biv teden odsoten in sem pač mislu, da zdej bi pa počas moglo bit. Druga stvar je v tem, da je komp za sestrično, ki pač lahko čaka malo dlje. Če bi biu zame ga defenitivno ne bi čakal in bi po dveh tednih preklical naročilo in pač naročil iz funtecha (nevem zakaj nisem že na začetku naredil tako :S).

Resno nevem kaj majo za ene čudne probleme. Sej po eni strani sm res tut sam idiot ker nism lepo skenslau in drugje naroču.

Zgodovina sprememb…

sixone ::

Ce ta tedn ne bo odjavim narocilo ;(

Juwe ::

Js sm pa dobo :)

sixone ::

Js sm pa dobo :)


Najberz si iz LJ ali okolice kajne, rekli so mi da bo jutri v sredo ali cetrtek :P

Juwe ::

Sem iz Prevalj (Koroška) :P
Sem pa sam sestavil samo mi ga sploh noče zagnati, niti v biose ne pridem :(
Mam pa UD5 plato tk da ne vem ka je narobe, če bi lahko kdo pomagal prosim!

bluefish ::

Še enkrat preveri vezavo kablov.

Juwe ::

Vezava je prav probo sem tudi ATX 8 pinski na plati, kjer piše da bi naj blo priklopleno za extreme procesorje.
Lučke tut vse svetijo normalno. Edino kar me moti je ATX 10x2 potem ma pa še posebi 2x2 in je bol slabo naret ker ga ne moreš zataknit.

sixone ::

Super zate kako pa glede poste pri njih dostavlja nek TNT Exprese, isto pusti listek al kako ?!

Juwe ::

Ej ne mene je prej poklico pa me še vprašo kam more zavit :P
Tk da super to, za listek pa ne vem!

sixone ::

Ej ne mene je prej poklico pa me še vprašo kam more zavit :P
Tk da super to, za listek pa ne vem!


Ja GG k jest nism narocu ampak je frend in je negova cifra not napisana -.-''

Toxic ::

evo meni so tudi pripelali...zaj že pišem z novega:D>:D

sixone ::

Pujs :D Meni so rekl da so mi danes poslali kdaj bi moglo pridt zjutri al bol popoldne upam da ze ta teden

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sixone ()

tomzzi ::

Tudi sam imam precej deljeno mnenje glede AGT trgovine. Po eni strani imajo zelo pregledno in lepo urejeno spletno trgovino. Dajejo občutek profesionalnosti in resnosti. Predvsem je pa roba katero prodajajo kvalitetna.
Bolj šepa rok dobave oziroma na splošno informiranje kupca. Recimo pri konkurenci dobiš vsaj obvestilo kdaj je bil izdelek odposlan. Pri njih pa tega ni. Oziroma vsaj jaz tega še nisem doživel. Plus tega so počasni. Naročiš plato in čakaš teden dni. Včasih celo več. Kljub temu, da naj bi bila roba na zalogi. Še iz tujine dobim stvar hitreje! Res, da je kot sem rekel spletna stran lepo urejena in ti da vtis kvalitetne trgovine... No to mnenje hitro spremeniš ko večkrat kaj naročiš pri njih.
Da ne omenim včasih katastrofalnega pakiranja. Enkrat sem naročil plato Abit in je bila škatla (original) samo v folijo zavita! Plus original cd-ja od plate NI bilo zraven. Škatla pa očitno že odprta. Neprofesionalnost.
No to so moje izkušnje z AGT. Pa foter je imel isto situacijo ko je čakal na plato. Krepko predolgo. Pa sem mu rekel, da naj ne vzame tukaj.

Skratka verjamem, da so fantje pri AGT ok a se bodo morali krepko bolj potruditi. Mene so že odvrnili od nadaljnih nakupov pri njih ravno zaradi zgoraj omenjenih zadev. Žal tako je. Kupec le ima končno besedo dandanes. In če vidim, da to ni to "zavijem" raje drugam. Čisto preprosto. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomzzi ()

Toxic ::

Pujs :D Meni so rekl da so mi danes poslali kdaj bi moglo pridt zjutri al bol popoldne upam da ze ta teden


jaz sem zjutraj dobil tak okoli 10

sixone ::

Pujs :D Meni so rekl da so mi danes poslali kdaj bi moglo pridt zjutri al bol popoldne upam da ze ta teden


jaz sem zjutraj dobil tak okoli 10


Ok pol bodo mene budil ker me je klicu dons da dobim jutr.

Toxic ::

Pujs :D Meni so rekl da so mi danes poslali kdaj bi moglo pridt zjutri al bol popoldne upam da ze ta teden


jaz sem zjutraj dobil tak okoli 10


Ok pol bodo mene budil ker me je klicu dons da dobim jutr.

hehe mene so tudi budili :D

sixone ::

Dubu :P

st0jko ::

menda so dobili nekaj wd640 black diskov. krepko premalo od naročenih, tako da tisti ki že več kot mesec čakamo dobimo, odstali čakat naprej :)
keks?

Planetarium ::

Pr men še zmeraj nič. Bom kr preklicau naročilo pol nej si pa utaknejo tisto plato kamr hočejo.

Shakurmamur ::

Jaz v AGT ne kopujem več. Naročil sem računalnik po komponentah, plačal sem že isti dan, ko sem naročil preko avansa. že tretji dan sem opoklical gdaj pride naročilo in so mi cel mesec govorili, da prihaja iz Nemčije in res moram priznat, da nisem nestrpen, ker sem bil zelo potrpežljiv, ker večina jih nebi niti en teden čakala, jaz pa sem čakal več kot en mesec in že ko jih spet po enem mesecu pokličem mi rečejo, da so šele zdaj naročilo oddali v tujino, za moje komponente in potem sem spet en teden čakal, ker sem mislil, da mogoče zdaj bo pa res in spet ni bilo nič, zato sem naročilo preklical in zahteval vračilo denarja. Svetujem vam trgovino "sestavi.si" ali "mimovrste" in "ceneje.si", če pa ste toliko potrpežljivi, da čakate skoraj 2 meseca na računalnik potem pa kar kopujte v AGT. Res da majo cenejše par evrov ampak raje dam 30€ več za comp v drugi trgovini pa dobim comp v enem tednu. Ko sem pa potem poslal naročilo za enake komponente v sestavi.si sem pa v treh dneh dobil računalnik domol sestavljen.

Shakurmamur ::

tomzzi je izjavil:

Tudi sam imam precej deljeno mnenje glede AGT trgovine. Po eni strani imajo zelo pregledno in lepo urejeno spletno trgovino. Dajejo občutek profesionalnosti in resnosti. Predvsem je pa roba katero prodajajo kvalitetna.
Bolj šepa rok dobave oziroma na splošno informiranje kupca. Recimo pri konkurenci dobiš vsaj obvestilo kdaj je bil izdelek odposlan. Pri njih pa tega ni. Oziroma vsaj jaz tega še nisem doživel. Plus tega so počasni. Naročiš plato in čakaš teden dni. Včasih celo več. Kljub temu, da naj bi bila roba na zalogi. Še iz tujine dobim stvar hitreje! Res, da je kot sem rekel spletna stran lepo urejena in ti da vtis kvalitetne trgovine... No to mnenje hitro spremeniš ko večkrat kaj naročiš pri njih.
Da ne omenim včasih katastrofalnega pakiranja. Enkrat sem naročil plato Abit in je bila škatla (original) samo v folijo zavita! Plus original cd-ja od plate NI bilo zraven. Škatla pa očitno že odprta. Neprofesionalnost.
No to so moje izkušnje z AGT. Pa foter je imel isto situacijo ko je čakal na plato. Krepko predolgo. Pa sem mu rekel, da naj ne vzame tukaj.

Skratka verjamem, da so fantje pri AGT ok a se bodo morali krepko bolj potruditi. Mene so že odvrnili od nadaljnih nakupov pri njih ravno zaradi zgoraj omenjenih zadev. Žal tako je. Kupec le ima končno besedo dandanes. In če vidim, da to ni to "zavijem" raje drugam. Čisto preprosto. ;)


Enako. Se strinjam s tabo. Profesionalnost in dobava na psu. Skorej 2 mesca sem čakal na comp. ampak imam tudi jaz mejo zato sem naročilo preklical in to je bil moj zadnji nakup v AGT. beda od bede...sploh pa ne obveščajo popolnoma nič, še ko jih pokličeš nič ne vejo kaj je z naročenimi komponentami POUDARJAM! po enem mesecu nič ne vejo kaj je z mojim naročilom. Višek nesramnosti

dxx ::

tomzzi je 4. avg 2009 ob 15:31 izjavil:
Nebi bil rad offtopic, ampak bump več kot 2 leti stare teme?!?
Da o domol in kopuvanju ne govorim, mislim da ti malo ur slovenskega jezika manjka, pa ne težim, samo težko je brat.

Kar se pa AGT tiče, se pa strinjam da so popolnoma neresni.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavi.si Izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8821185 (5450) neocodexx

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132824 (72364) kuglvinkl
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531628 (20470) cholt45
»

Katero grafično za 1680x1050? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
605566 (3764) matej_jack
»

! **Nakup računalnika** ! =) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1266784 (4941) __Devil__

Več podobnih tem