» »

ps3(tv), k omp, z-5500

ps3(tv), k omp, z-5500

leben007 ::

lp!
jaz bi si pa kupil tele logitech z-5500, pa me zdj zanima če se da tele zvočnike priklopit na ps3(ubistvu tv) pa na računalnik, tako da sta istočasna priklopljena. samo ker imam to vse v eni sobi in če bi računalnik in televizija istočasno delovala kako bi se to slišalo in če je to sploh u redu in izvedljivo. pa še kakšen zvok oddajo če imaš integrirano zvočno pa katere kable mi priporočate pa še katero zvočno če ni integrirana u redu. pa še zanima me če so tile zvočniki primerljivi z bose-vimi? al se bolj slača tiste kupit?:))
hvala za odgovore

Meizu ::

Bolj se splača Bosejeve zvočnike kupit, saj se Z-5500 niti približno ne morejo kosati z Bosejevimi. Imel priložnost sprobat oboje zvočnike, s primerljivo ceno oz. cel nižjo v prid Bosejevim. Sam morš pa vzet v zakup, da potrebuješ za Bosejeve zvočnike še ojačevalnik. Ampak v končnem seštevku se Bosejev setup 100x bolj splača.

leben007 ::

amm a mi lahko poveš še kkšne tele oznake od bose zvočnikov pa še če veš mogoče če jih majo v big bangu

Meizu ::

HMmm, za Big Bang dvomim, jih je pa kr nekaj ponudnikov po Sloveniji, kjer si jih greš lahko ogledat.

http://www.lorex.si/bose/

Sicer maš pa tukaj kar dober vpogled na slovensko ponudbo teh zvočnikov.

Zako ::

jst bi pa rad opticni izhod priklopil na racunalnik in od racunalnika na zvocnike logitech x-530

Kako bi lahko to izpeljal?

lp
Zako je zakon!!!

St235 ::

Človek je vprašal kako priklopit z5500, ne pa nakladat kaj je boljše kot to.

Z5500 ima kakor vem možnost predvajanja zvoka iz več ločenih virov zvoka:
Source Inputs:
Digital optical for DVD or CD players, PlayStation(R)2, Xbox(R)**
Digital coaxial for DVD or CD players or PC sound cards (requires coaxial cable, sold separately)
6 channel direct (3 stereo-mini connectors) for 2, 4, or 6 channel PC sound cards OR
6 channel direct (3 stereo-mini connectors) for 3 stereo analog mini audio sources, like CD and DVD players, Playstation 2, Xbox, or 2 channel PC sound cards (somedevices may require stereo mini to dual RCA adapter, sold separately)
Analog stereo-mini (on side panel of control center) for portable CD, MP3,or MiniDisc(R) players

Tako, da predlagam, da za PS3 uporabiš optičen izhod (edini, ki ga ima), računalnik povežeš preko 6 channel direkt (3x stero connectors) na zadnji strani in televizijo preko ali koksialca (če ima televizija tak izhod) ali podobno kot računalnik (rabil boš samo en kabel ker TV je načeloma samo stereo)

Viri zvoka se ti med seboj ne bodo mešali, ampak boš moral na z5500 sam izbrat ustrezen vir zvoka.

x-530 kakor vem nima optičnega vhoda. Ideja, da uporabiš PC kot most med PS3 in x-530 pa bi teoretično lahko delovala, če računalnik podpira input preko optike. Moja zvočna je naprimer preko SPDIF samo pošiljala zvok in ne tudi sprejemala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33049502 (17996) Matej_K
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627492 (14748) psytoma
»

Pomoč - Logitech Z-5500

Oddelek: Pomoč in nasveti
131928 (1660) Janac
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455314 (3629) jRk0
»

Povezava TV, PS2, prenosnik, zvočniki 5.1

Oddelek: Pomoč in nasveti
62839 (2792) cojss

Več podobnih tem