» »

PS2 ?

PS2 ?

loool2 ::

Yo

Sm zagledu zaprašen ps2 pa sm ugotovu da sm ga ful mal igral odkar ga mam. Baje je ogromn dobrih iger pa me zanima če se mu splača vgradit čip oz če to sploh kdo še počne? In ali čem ga zamenjat za slim k ma vgrajen net adaptor če sploh kdo igra prek neta?:O

goranzaric ::

Jaz ti lahko vgradim čip če želiš. Če imaš možnost zamenjat za slima ga zamenji ker je slim verzija ps2 bolj zanesljiva.

LuGi ::

loool2 ::

Bolj zanesljiva kaj misliš s tem?

goranzaric ::

Bolj zanesljiva kaj misliš s tem?


Bolj zanesljiva kar se tiče pogona iger. Vgradnja modchipa v debelo verzijo je kar kritično ker lahko dokaj hitro odpove laser še posebej na verziji 9 (SCPH-50004) kar pa ni dobro ker ponavadi ti poleg laserja še skuri čip LA6508 in potem računaj da laser pride cirka 50€ + čip la6508 20€ pa menjava pa si blizu 100€ stroškov. Pri tenkih verzijah pa se ne kurijo tako lahko laserji razen pri verziji 12 (SCPH-70004) kjer pa tudi obstaja zaščita ki je bolj zanesljiva kot pri verziji 9 (debela verzija) in pa tudi če laser kdaj odpove se da dobiti laser nov na bolhi okoli 25€ in si ga tudi sam zamenjaš. Pa tudi priporočam da konzolo uporabljaš striktno za igre in ne za kakšne divx filme ali mp3-je in tako naprej. Se bolje splača kupiti kakšen kitajski divx player za 30€ kot pa gonit laser dokler ne crkne. Če te še kaj zanima kar vprašaj ali pa pošlji mail na goran.zaric@gmail.com

Trupl0 ::

Oprosti, da ukradem temo ampak me zanima naslednje:

Nabavil PS2 mini...želim dati čip noter...koliko stane ter koliko časa ti vzame? Katera verzija je ti sporočim!

Sem pa vsak dan v Ljubljani ( služba )...

lahko tudi na mail: Trupl0@gmail.com ali mobi 051-344-324

danke ;)
If you are going through Hell, keep going !

goranzaric ::

Oprosti, da ukradem temo ampak me zanima naslednje:

Nabavil PS2 mini...želim dati čip noter...koliko stane ter koliko časa ti vzame? Katera verzija je ti sporočim!

Sem pa vsak dan v Ljubljani ( služba )...

lahko tudi na mail: Trupl0@gmail.com ali mobi 051-344-324

danke ;)


Imaš privat sporočilo

c3p0 ::

V verziji SCPH-50004 se izvede "Romeo mod" in ni problemov z laserjem.

goranzaric ::

V verziji SCPH-50004 se izvede "Romeo mod" in ni problemov z laserjem.

To se strinjam da se zmanjša napetost napajanja LA6508

Smrk33 ::

Yo

Sm zagledu zaprašen ps2 pa sm ugotovu da sm ga ful mal igral odkar ga mam. Baje je ogromn dobrih iger pa me zanima če se mu splača vgradit čip oz če to sploh kdo še počne? In ali čem ga zamenjat za slim k ma vgrajen net adaptor če sploh kdo igra prek neta?:O


Če imaš debelo PS2ko, potem raje vgradi v njo HD (je pa jeba dobit stari net adapter, ki omogoča njegov priklop), ps2 na netu je pa že bolj ko ne pozabljen :)

loool2 ::

Yo

Sm zagledu zaprašen ps2 pa sm ugotovu da sm ga ful mal igral odkar ga mam. Baje je ogromn dobrih iger pa me zanima če se mu splača vgradit čip oz če to sploh kdo še počne? In ali čem ga zamenjat za slim k ma vgrajen net adaptor če sploh kdo igra prek neta?:O


Če imaš debelo PS2ko, potem raje vgradi v njo HD (je pa jeba dobit stari net adapter, ki omogoča njegov priklop), ps2 na netu je pa že bolj ko ne pozabljen :)


Meh nimam kaj hd rabt k mam non hd tv

kixs ::

S HD misli Hard Disk - trdi disk ;)

Na PS2 Slim lahko pa uporabis USB externi disk in gonis igre z USB Advance. Je pa povezava samo USB 1.1 in se nalagajo malo pocasneje - video sekvence pa sploh stekajo. Ampak ne rabis pohat - vsi spili pa ne delujejo preko tega nacina.

lp

loool2 ::

S HD misli Hard Disk - trdi disk ;)

Na PS2 Slim lahko pa uporabis USB externi disk in gonis igre z USB Advance. Je pa povezava samo USB 1.1 in se nalagajo malo pocasneje - video sekvence pa sploh stekajo. Ampak ne rabis pohat - vsi spili pa ne delujejo preko tega nacina.

lp


LOOL sj se mi zdel mal čudn high definition na ps2 hehe. Drugač pa a pozna kdo koga ki vgrajuje ps2 čipe u lj ali okolica lj?

teliban ::

živjo usm skupi mene pa zanima če slučajn kje u lj montirajo in prodajajo čipe za ps2. če ne u lj kje u bližini lj? hvala za odgovor že u naprej

Mentalist ::

playgame.biz recimo.
Lool.

teliban ::

ke pa je ta trgovina playgame.biz

in kok je približno cena čip plus ugradnja???
upam da netežim preveč z temi uprašanjim sam me šaćč zanima

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: teliban ()

goranzaric ::

Novomesto ali pa direkt pripelješ v Brežice

Berserker ::

Imam problem, pred kakšnim letom sem lahko na svojem lcd tv komot igral na ps2 brez problemov ampak do problema pa pride ko je slika zdaj črno bela, baje je rešitev rbg kablu, ampak meni je špil(god of war 2 Orginal igra) delal pred tem normalno. Res je da nisem imel prej dobene konzole priklopljene pred ps2, med tem letom pa sem imel gor priklopljen ps3, xbox360 (oboje HDMI kabel) in wii. Je mogoče krivo ker se je zaradi teh konzol zamenjal kak format slike ali kaj drugega ?

kiFni ::

Bom kr kle napisu, jaz mam PS2 slim - brezhiben. Nima čipa, ima pa freemcboot. A bi kdo zamenjal za fat (staro debelo)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950646 (17163) kiFni
»

Play Station(Slim) 2 problem

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6774 (601) xxlnoob

Nakup Playstationa

Oddelek: Kaj kupiti
121528 (1243) Zheegec
»

Ali se PS2 še splača nabavit?

Oddelek: Konzole
372825 (1844) Gr0unD Zer0
»

Playstation 2?

Oddelek: Konzole
453723 (3185) Johansen

Več podobnih tem