» »

Davek na nestarševstvo

Davek na nestarševstvo

««
6 / 6
»
»»

Valvoline ::

Valvoline> Sedež pošte je tut v Lj.

Azbukov?

http://www.posta.si/Namizje.aspx?tabid=...

O.
Tega res nisem vedu. Got me there.

WarpedGone ::

Tkole bom reku: Davek na nestarševstvo.
In nič drugega, m'key?
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

> Tega res nisem vedu. Got me there.

za varnost železniškega prometa, strokovnost, učinkovitost, gospodarnost, koordiniranost pri opravljanju nalog znotraj AŽP in s poslovnim okoljem, kakovost izvedenih nalog in transparentnost notranjega nadzora jada jada jada... skratka vse tisto kar manjka SŽ, guess what, to vse delajo v MB.

ampak Valvoline-a to ne bo nič zmotilo. še vedno bo neumorno bedarije razdiral tule...
l'jga

imagodei ::

Pordečeli: brez spuščanja na osebni nivo. Sem brisal liberalno, mogoče je še kaj ostalo. Tega ne jemat za izgovor za nadaljnje provokacije in osebne diskreditacije.

Zahteva se argumentirana debata. Tako da, če ste pozvani k citiranju virov, se prosim tega držite.
- Hoc est qui sumus -

Mipe ::

Vsi argumenti so že bili napisani. Rezultat je pač tak, da nestarši nočejo plačevati več kot starši, ki morajo vzdrževati otroke. Pri tem bo tudi ostalo, dokler nestaršev ne obišče štorklja. Kaj čemo, vsi smo Gorenjci, ko gre za davke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

djordjevic ::

Pa še kar očitno ni bilo dovolj jasno napisano. :) Nestarši nočemo plačevati še več kot več kot starši.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Mipe ::

To bo najbrž davek zaradi obremevanja naslednje generacije ;)

Buggy ::

Saj nestarsi ne placate nic vec in nikoli zaradi tega dejstva ne boste.
Imajo pa otroci, ki zivijo v istem gospodinjstvu s starsi dolocene ugodnosti kar se posredno projecira na starse ne pa na "nestarse" in ce mene vprasas, bi te ugodnosti morale biti se vecje, sploh sedaj ko so nam skinili olajsavo za resevanje stnovanjskega problema.

Pa zaradi mene se lahko na glavo postavite tako je bilo, je in bo.

djordjevic ::

Seveda plačamo več, ampak tega nihče ne problematizira. Ne vem, zakaj se zdaj nekateri pretvarjate, da nismo dorekli osnovnih reči v tej temi. Nestarši (med katere očitno spadam tudi sam) nimamo čisto nič proti olajšavam, ki jih imate starši otrok. Hvalabogu. Do protesta je prišlo v osnovi, ko je zaokrožil podatek, da bi se nabil še 'dodatni davek' v obliki davka ljudi, ki otrok nimajo. Torej bi plačevali več zato, ker pač nimamo otrok. Tista glede stanovanjske olajšava pa je rahlo pritlehna, oprosti. Misliš, da je ukinitev stanovanjske olajšave prizadela (okej, mene ni, ker ob veljavi olajšave še nisem bival na svojem, pa vseeno) samo družine? Poročenih brez otrokov ali koruznikov ali konec koncev samskih pa ne?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Phil ::

Do protesta je prišlo v osnovi, ko je zaokrožil podatek, da bi se nabil še 'dodatni davek' v obliki davka ljudi, ki otrok nimajo


Mene moti tudi dvig olajšav, ker tudi to pomeni 'dodatni davek' na vsakogar ki trenutno ne vzdržuje nobenega družinskega člana.

Buggy ::

Tista glede stanovanjske olajšava pa je rahlo pritlehna, oprosti. Misliš, da je ukinitev stanovanjske olajšave prizadela (okej, mene ni, ker ob veljavi olajšave še nisem bival na svojem, pa vseeno) samo družine? Poročenih brez otrokov ali koruznikov ali konec koncev samskih pa ne?


Seveda je in tega nisem zelel prikazati kot, da je to izkljucno problem starsev. Vendar je procent tistih katere je drzava z olajsavo najprej spodbujala k nakupu stanovanja, potem pa jo vehamentno ukinila, bilo vec mladih druzin. Saj tega dejstva ne izpostavljam zato ker bi se mi delala krivica, zelim le prikazati da drzava nikoli ni igrala fair-playa do malega cloveka.

djordjevic ::

zelim le prikazati da drzava nikoli ni igrala fair-playa do malega cloveka.

No, tole pa lahko samo podpišem.
No grave is deep enough to keep us in chains.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Preseljevanje in moralne dileme (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9911837 (9370) bluefish
»

Da bi delal do 65 leta in plačeval prispevke za pokojnino? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10936347 (34275) Tody
»

180€ na mesec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10210899 (6908) poweroff
»

Nimaš otrok... plačaj davek!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15611609 (8723) CaqKa

Več podobnih tem