» »

Gostoljubje naših sosedov Hrvatov

Gostoljubje naših sosedov Hrvatov

YaN-cH ::

Ma dej solatko ne nabiji. In če srečaš fašista na smučanju in ti pol tam teži. Bedakov je pol cel svet in imam občutek da se število njih povečuje.

solatko ::

Povej za en primer napada na turiste, samo zato ker so bili Slovenci, še na Avstrijskem koroškem in v severni Italiji (razen Trsta z okolico), kjer tli že večdesetletno sovraštvo do slovenstva ne. Ne nabijaj ti. Že v bivši yugi, smo bili slovenci drugorazredni gostje pa, če prav smo vsako leto pustili minimalno eno plačo/gost. Hitro se je streglo samo kellner bitte in Italiane, nam je pa prej brada zrasla, preden si kelnerja vidu. Malo bolje je bilo v dalmaciji in na otokih. Od osamosvojitve dalje, jih pa njihovi politiki vsakodnevno pumpajo, da smo za njihov slab socialni položaj krivi samo Slovenci in ne njihova nesposobnost.
Pa še to, kar se fašistov tiče, korajžni so samo takrat, ko jih je več, vem iz lastnih izkušenj, ko smo jih sredi Trsta nekaj skozi roke spustil, pa v živjenju še nisem videl takega teka, kot so ga pokazali črnosrajčniki, tako, da če vidiš enega ali dva, jim komot poveš kdo si, pa bo čisto mir. Korajžni in močni fantje se ne skrivajo za organizacijo in uniformo, taki pa tudi ne rinejo v težave in ne izzivajo turistov, na Hrvaškem pa nikjer, nikdar ne veš, kdaj se bo kakšnemu socilnemu problemu strgal, tarča bo pa krivec, za njegove težave, to pa je praviloma Slovenec.

krneki0001 ::

Solatko, časi se spreminjajo. Nismo več v jugi (dejte ljudje že enkrat pozabit na to zgodovino in jo nehajte metat naprej) in ljudje so začeli razmišljat, še posebej tile, ki živijo od turistov. Tudi oni ne marajo uradnega zagreba. Kjerkoli nisem naletel na nobeno šikiniranje ali probleme, povsod so vljudni in se vidi da bi radi zaslužili, pa jih zagreb in ljubljana kr orenk omejujeta s svojo bebasto politiko. Tarča socialnih prioblemov nismo slovenci, oni se spravljajo na zagrebčane. Primitivce imaš pa povsod, poglej si kaj je bilo na koncertu dj tiestota; Kolega iz rijeke je dobil list A4 na avto z napisanim enim patetičnim besedilom da naj se spoka iz države in spodaj podpisano tu je slovenija. Dobr da niso nič polomil na avtu, ker včasih se mu je to dogajalo, ko je prišel sem, od polomljenih brisalcev, do pokrivljenih tablic ali celo porajsan cel avto in tablice zartaknjene za brisalce pa poscan avto in podobno. Primitivci so povsod!!!

V treh dneh na rabu sem bil vedno postrežen prej kot v dveh minutah. U bistvu se še usedel nisem dobro, ko je kelnar ali kelnarca priletela z lepim pozdravom, z menijem in lepo nasmejana. Tudi po naročilu pijače nisem čakal več kot 2 minuti, da bi prinesla pijačo.

Glede ventilčkov - kromane matice. Samo sem jih imel zato, ker so obstojnejše na offroadu (vožnji po brezpotjih) od plastičnih, ko udariš ob kako skalo. Plastična poči, kovinska pa ne.

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

Povej za en primer napada na turiste, samo zato ker so bili Slovenci, še na Avstrijskem koroškem in v severni Italiji (razen Trsta z okolico), kjer tli že večdesetletno sovraštvo do slovenstva ne. Ne nabijaj ti. Že v bivši yugi, smo bili slovenci drugorazredni gostje pa, če prav smo vsako leto pustili minimalno eno plačo/gost. Hitro se je streglo samo kellner bitte in Italiane, nam je pa prej brada zrasla, preden si kelnerja vidu. Malo bolje je bilo v dalmaciji in na otokih. Od osamosvojitve dalje, jih pa njihovi politiki vsakodnevno pumpajo, da smo za njihov slab socialni položaj krivi samo Slovenci in ne njihova nesposobnost.
Pa še to, kar se fašistov tiče, korajžni so samo takrat, ko jih je več, vem iz lastnih izkušenj, ko smo jih sredi Trsta nekaj skozi roke spustil, pa v živjenju še nisem videl takega teka, kot so ga pokazali črnosrajčniki, tako, da če vidiš enega ali dva, jim komot poveš kdo si, pa bo čisto mir. Korajžni in močni fantje se ne skrivajo za organizacijo in uniformo, taki pa tudi ne rinejo v težave in ne izzivajo turistov, na Hrvaškem pa nikjer, nikdar ne veš, kdaj se bo kakšnemu socilnemu problemu strgal, tarča bo pa krivec, za njegove težave, to pa je praviloma Slovenec.

Sloveci v jugi drugorazredni? imaš slučajno manjvrednostni kompleks ali hočeš bit drugačen? za različne marginalne skupine pa obstajajo represivni organi v državi in ja ti kontrolirajo takšne izgrede. Tega človek ne rešuje na lasno pest ampak se umakne. Vsaj jaz pa na hrvaškem tega nisem doživel. Verjamem pa , da se kakšni konfliktni osebi , katera išče probleme , zna zgoditi tudi to da ga kašen priseben domačin ignorira.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Hammer123 ::

#my bad

Zgodovina sprememb…

sloxl8 ::

Še ena o gostoljubju Hrvatov. Znanec, Dalmatinec, je prišel z avtom s slovenskimi tablicami v rodni kraj, parkiral v mestu in ko se je vrnil, so bile gume preluknjane. Ko je kasneje, zaradi varnosti avta nanj nalepil reklamo za svoje apartmaje (v taistem kraju), so ga pustili pri miru.

Toliko o tem, koliko se Hrvatom gre samo za zaslužek in jih politika ne briga.

jype ::

sloxl8> Toliko o tem, koliko se Hrvatom gre samo za zaslužek in jih politika ne briga.

To dejansko dokazuje, da se gre hrvatom samo za zaslužek in jih politika ne briga. Če bi jih brigala politika, se ta Dalmatinec ne bi vsedel v avto s slovenskimi tablicami.

Bellzmet ::

Ja nažalost bo podobnih primerov letos ogromno. Še sezona ni pa se že pi*** dogajajo.

ahac ::

@jype:
Sej ni nihče rekel, da so vsi Hrvati taki. Ta Dalmatinc verjetno ni.
Jih je pa očitno kar veliko, če je tolk takih primerov.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jype ::

ahac> Jih je pa očitno kar veliko, če je tolk takih primerov.

Ja, se strinjam, da jih je veliko. Ampak vseeno le povprečno mnogo.

ahac ::

Povprečno glede na kaj?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jype ::

Glede na to kolk je tepcev v vsaki državi.

energetik ::

Včeraj prišel iz Novigrada (Istra). Nobenih problemov. Na meji samo pomignili, še osebnih niso pogledali. Vse ostalo pa kot ponavadi. Sicer pa ogromno slovencev na plažah in gostilnah. Z majhnimi otroci itd. Se mi ni zdelo glih nevarno okolje... :D

solatko ::

energetik - ni potrebe, da bi bilo nevarno okolje, če hočeš takega, greš pač v Afganistan, vendar je dejstvo, da je Hrvaška, kot turistična destinacija, edina na svetu, v kateri se ti lahko zgodijo nevšečnosti, samo zato, ker si SLOVENEC in ne zaradi verskih ali političnih prepričanj, izzivanja, kršenja običajev in navad in podobno. Vsi ki trdite nasprotno, ste pač slepi ali skregani z realnostjo. Govorim o turističnih destinacijah in ne o šopingu v Trstu ali Celovcu, kjer ti lahko kak fašist ali naci popiše avto.
noraguta - V Istri sem letoval več kot 30 let in ti lahko iz lastnih izkušenj povem, da so kelnerji že takrat Slovence krepko ignorirali. Ne vem ali je bila to fovšija (smo le imeli malo višji standard, kot oni), v skoraj vseh lokalih, je bil tujec postrežen hitreje, lepše, bolj prijazno, ni dobil na mizo hladno juho in toplo pivo, kar se je dogajalo pri slo. gostih, pa tudi palcev niso namakali v juho tujcem. Tako se je dogajalo od Savudrije do Rijeke, južneje je bilo mnogo bolje. Tudi takrat so bili domačini prijazni, vljudni, cele dopuste smo se družili, policajev skoraj ni bilo, vendar gostinska ponudba v normalnih lokalih, do nas ni bila niti slučajno na zaželjenem nivoju. Poznalo se je, da so bili kelnerji večinoma samo zaposleni in niso bili odvisni od zaslužka firme. Na otokih, kjer so lahko večino denarja za preživetje zaslužili samo preko sezone, pa je bila situacija ravno nasprotna, enostavno niso vedeli kaj bi nam še k riti prinesli in to prej kot si rekel keks.

jype ::

And your point is?

Aljaz1980 ::

Če imaš srečo lahko tudi v Trstu doživiš neprijetne izkušne samo zato ker si Slovenec, samo prave pacijente je treba srečat.


Če imaš srečo lahko tudi v Ljubljani doživiš neprijetne izkušne samo zato ker si štajerc, samo prave pacijente je treba srečat.:D

Zgodovina sprememb…

gzibret ::

> Če imaš srečo lahko tudi v Ljubljani doživiš neprijetne izkušne samo zato ker si štajerc, samo prave pacijente je treba srečat.

Ali pa zato, ker si peder. Pa Ljubljana je do pedrov še tolerantna. Me prav zanima izid poskusa - 2 pedra, ki se malo šlatata, v kaki zabačeni vaški gostilni (najbolje v okolici Pohorja, pa v kakih Slovenskih Goricah, ali pa v Poljčanah). Pa če je spredaj parkiran še traktor, po možnosti z nakladalko, toliko bolje :D
Vse je za neki dobr!

krneki0001 ::

energetik - ni potrebe, da bi bilo nevarno okolje, če hočeš takega, greš pač v Afganistan, vendar je dejstvo, da je Hrvaška, kot turistična destinacija, edina na svetu, v kateri se ti lahko zgodijo nevšečnosti, samo zato, ker si SLOVENEC in ne zaradi verskih ali političnih prepričanj, izzivanja, kršenja običajev in navad in podobno. Vsi ki trdite nasprotno, ste pač slepi ali skregani z realnostjo. Govorim o turističnih destinacijah in ne o šopingu v Trstu ali Celovcu, kjer ti lahko kak fašist ali naci popiše avto.
noraguta - V Istri sem letoval več kot 30 let in ti lahko iz lastnih izkušenj povem, da so kelnerji že takrat Slovence krepko ignorirali. Ne vem ali je bila to fovšija (smo le imeli malo višji standard, kot oni), v skoraj vseh lokalih, je bil tujec postrežen hitreje, lepše, bolj prijazno, ni dobil na mizo hladno juho in toplo pivo, kar se je dogajalo pri slo. gostih, pa tudi palcev niso namakali v juho tujcem. Tako se je dogajalo od Savudrije do Rijeke, južneje je bilo mnogo bolje. Tudi takrat so bili domačini prijazni, vljudni, cele dopuste smo se družili, policajev skoraj ni bilo, vendar gostinska ponudba v normalnih lokalih, do nas ni bila niti slučajno na zaželjenem nivoju. Poznalo se je, da so bili kelnerji večinoma samo zaposleni in niso bili odvisni od zaslužka firme. Na otokih, kjer so lahko večino denarja za preživetje zaslužili samo preko sezone, pa je bila situacija ravno nasprotna, enostavno niso vedeli kaj bi nam še k riti prinesli in to prej kot si rekel keks.


Na otokih je tako še vedno in sam tudi ne hodim drugam kot na otoke. Tam si za njih turist in tam te postrežejo kto turista.

jype ::

Baje je Sanader odstopil?

PacificBlue ::

jp; baje sem ravno bral na rtvslo.si..baje je še neuradno:)

P.S

Iz komentarja na rtvslo.si forumu:

Ivo Sanader odlazi iz politike. Konferenciju za novinare na kojoj bi trebao objaviti svoju odluku sazvao je za 14 sati u Banskim dvorima.

Više u Vijestima HTV-a u 14.15 na HTV1.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Potrjeno je da je odstopil.

Garibaldi ::

Pojdite kam drugam. Tunizija, Egipt (ravnokar vrnil), pa kaka Turčija ijn podobno so poceni in resnično uživancija. Da o nadpovprečni dobrovoljnosti in prijaznosti muslimanov (in drobiža katolikov) kar tako ker se jim ne zdi vredno bit tečni, prepotentni ali nestrpni kljub večji ideološki razliki in načinu življenja ne govorim. Da o morju (rdeče na Sinajskem polotoku - sharm el sheikh) ne izgubljam besed - čudovito ne da se opisat. Kaj bi počel na hrvaškem za več denarja mi bo vedno uganka. Egipt je čudovit in zelo poceni če imaš vsaj malo smisla za barantanje ter pro-turist nategancije. V sharm el sheikhu je varnost na takem nivoju, da se ti Slovenija zdi konkretno manj varna ko se vrneš nazaj. Da bi jih kje ujel je možnost skoraj nič pod pogojem, da se zelo potrudiš, da bi jih fasal.

krneki0001 ::

Egipt je sama svinjarija, tunizija tudi. Pojdi enkrat v libijo, pa boš videl lepo državo. tunizija, turčija, grčija in egipt se skrijejo pred libijo. Ali pa jordanija in sirija, tidve državi sta tudi lepi. Ampak potovanje v libijo, sirijo ali jordanijo pa je drago, zato ker jih uvrščajo v države, kjer je nevarno. Pa to sploh ni res. Ljudje so prijazni, ne vsiljujejo se ti kot v tuniziji ali egiptu, da bi kaj prodali in nimajo smeti povsod razmetanih, tako kot jih imata tunizija in egipt. Poleg tega je pa tudi v naravi veliko več za videt v teh treh državah kot v egiptu ali tuniziji, ki sta milorečeno eno samo veliko smetišče, povhno tečnih prodajalcev.

Bellzmet ::

Egipt je zakon. Ne vem kje si hodil, da je bilo svinjsko. Je na neočiščenih hrvaških plažah več svinjarije + steklovine.

solatko ::

jype - Da Hrvaška ni glih najboljša destinacija za Slovence.

jype ::

solatko> jype - Da Hrvaška ni glih najboljša destinacija za Slovence.

Seveda ne. Zame pa je najboljša, čeprav sem Slovenec, oziroma prav zato, ker sem Slovenec.

solatko ::

Pol pa kar veselo in lep dopust.

Daedalus ::

Ja Sharm el Sheikh je perfectly varen... razen kadar ni. Izvolite nekaj dejstev. Tak, da damo malo perspektive v debato.

:P
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

solatko> Pol pa kar veselo in lep dopust.

Za letos je že več kot mesec dni mimo. Sovražim gnečo in vročino.

krneki0001 ::

Egipt je zakon. Ne vem kje si hodil, da je bilo svinjsko. Je na neočiščenih hrvaških plažah več svinjarije + steklovine.


Ne vem kam ti na hrvaško hodiš, ampak tam kamor jaz hodim na hrvaško, je voda kristalno čista in so vse plaže opremljene s smetnjaki (tudi divje plaže), kamor mečemo smeti. Najde se kak čeh ali slovenec, ki hoče smeti pustit kr na plaži kamor pač padejo od njega, ampak ko se odpravlja stran, tak potem od mene vedno dobi opozorilo, da je 10m od njega kanta za smeti in da naj pospravi za sabo, če enega jezika ne razume mu pač v večih razložim isto stvar in ni vrag da tega nebi dojel. Na krku recimo poznam par atkov, ki se s traktorčki vozijo po zalivih in vsako jutro do šestih že poberejo vse smeti, ki so jih pustili turisti ali pa jih je naplavilo morje. Seveda vsi tega turisti ne vidijo, ker večinoma takrat še spijo, nekateri pa takrat že s psom prehodimo kakih 10 do 15 kilometrov in kakih 500m preplavamo (tudi pes zraven plava).

V egiptu pa se bil v cairu, sharm el sheiku in na nilu, pa povsod so bili kupi smeti, najhuje je v hotelih ko imaš na eni strani vse zrihtano, ko pa na drugo stran prideš in za ogrado malo pogledaš vidiš pa tone smeti, ki jih iz teh hotelov nosijo ven, na_djerbi v tuniziji vrečke kr letijo po zraku samo da malo zapiha in na splošno v celi tuniziji je za vsakim grmovjem vsaj za 2 kamiona smeti. Edino kjer je čisto so puščave, kjer pesek vse pokrije.

krneki0001 ::

solatko> Pol pa kar veselo in lep dopust.

Za letos je že več kot mesec dni mimo. Sovražim gnečo in vročino.



Za vročino te razumem, ampak gužve pa letos ni in tutupam, da je ne bo - se mi ne bo treba gužvat in bom čisto užival, če bom v kakem zalivu čisto sam s svojo drago cel dan.

jype ::

Ja, samo jaz se trenutno nočem vozit do otokov. Morda čez kakih 5, 6 let.

Bellzmet ::

Hahah jype tukaj podaja neke strašno dobre ocene o Hrvaški, potem pa reče, da poleti sploh ne hodi dol, ker je prevelika gužva in vročina ter da ga otoki ne bodo videli še vsaj 5,6 let.

Res dobre reference za debato. Jao jao...

Ziga Dolhar ::

potem pa reče, da poleti sploh ne hodi dol



Citation needed.
https://dolhar.si/

lonz ::

No, tukaj sedaj pozivam vse tiste, ki mislijo da so hrvati idioti in oh in sploh največji pedri, da dejansko NEHAJO hodit dol na morje, ker se negativizem prenaša in nam ostalim posredno delate jebo.
Resno, če vam dol iz kakršnega koli vzroka ni kul; res ne vidim vzroka zakaj bi mora človek na dopustu. Pejte drugam.

Ostali ki smo bili sposobni uspešno prekrmariti 30 let "neprijaznega" hrvaškega morja brez problemov (oz. najdit dol še kakšnega kolega) bomo z veseljem še naprej zahajali v njihove loge.
...arrrrrr, shiver me timbers...

pravnik ::

Berem zanimive komentarje, interesantno pa, da sem izgleda edini, ki tam posluša tudi kak njihov radio, konkretno Radio Istra. To trobilo je dva dni (kasneje sem ga ugasnil - beri: zamenjal kanal) nabijalo, kako Slovenci vse prinesejo sabo, da se koti na nogometni strani streljajo iz njihove strani (ker je Slo pač premajhna), pa ostalo podobno nakladanje....., skratka nič dobrega o Slovencih. Če to poslušaš dva dni, to zame nisi dobrodošel turist. Zato to leto niti slučajno ne grem k njim.

Bellzmet ::

@ziga dolhar: piše par postov višje, no pa vseeno, če ne spremljaš teme.

solatko> Pol pa kar veselo in lep dopust.


Za letos je že več kot mesec dni mimo. Sovražim gnečo in vročino.

Ziga Dolhar ::

Jo spremljam.

Zato vem, da JE BIL Jure na morju - ze pred enim mesecem.
https://dolhar.si/

krneki0001 ::

Ja, samo jaz se trenutno nočem vozit do otokov. Morda čez kakih 5, 6 let.


Do krka je recimo tok kot do kakega umaga ali novigrada, do raba je sedaj še bolj zanimivo, ker greš na krk in potem iz valbiske (tam ko je včasih bil samo trajekt za na cres) imaš sedaj tudi trajekt za na rab. Do valbiske rabiš uro in pol, če voziš po omejitvah (ob predpostavki, da greš na Kozino in potem na mejni prehod pasjak, od tam pa po avtocesti do reke in preko bakaraca na krk).

Bellzmet ::

Ne pravim, da ni bil. Samo izgleda, da ga pa ne bo tam v največji sezoni, ko pomoje pride tudi do največ konfliktnih situacij.

Zakaj? Zaradi mase ljudi, polnih gostiln (posledično gostinci dobijo več denarja in so lahko bolj zateženi), hrvaških turistov iz Zagreba, ki mislijo, da s turizmom nič ne dobijo in jim je bolj v veselje zajebavat Slovence,...

Imam tudi vikend dol in stike z domačini (pač frendi še iz otroštva) pa verjemi, da tudi oni pravijo, da je veliko idiotov, ki misli, da je bolje, da Slovenci ne pridemo k njim na morje. Seveda ne mislijo tako vsi, samo čez Italjane, Nemce, Avstrijce,... se noben ne pritožuje. Malo jim gredo v nos Čehi, Slovaki,... ker "malo" zapravijo ampak na njih vseeno drugače gledajo, kot na nas. In je v tistem tednu dopusta čisto dovolj oz. preveč, da samo na enega takšnega idiota naletiš.

hanibal ::

lonz > No, tukaj sedaj pozivam vse tiste, ki mislijo da so hrvati idioti in oh in sploh ...

Tudi meni se zdi to preklet dober predlog.
Enostaven in racionalen, pa - vsi srečni in zadovoljni.:)
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

Garibaldi ::

Tisto kar sem bil v sharm el sheikh-u je bilo meni povsem zadovoljivo čisto. Old sharm je bil sicer res malo svnjski a še vedno bolje kot sam Kairo ki pa je resnično svinjak. Nabq pa Naama bay so bili povsem spodobni. Glede bombnega napada v Dahab-u 2005 pa j****a skrajnežev je vedno nekaj tu pa tam po svetu. Dasiravno imaš kako možnost več v Egiptu. Sicer pa o tem bolje ne razmišljat varnost sem nekako uvrščal kot splošno varnost kjer te ne bo random egipčan z nožem prisiljeval: Giv mi ol ze mony, and since you're my friend i wont kill you.
Kljub pričakovani tečnosti prodajalcev pa je le nisem izkusil niti 10% tistega kar naj bi veljalo za pravilo. Morda je moj odnos tak, da me niso nadlegovali. Večina ko te pride nagovarjat te lepo povabi na ogled trgovince in ti prijazno reče: Just look, no hassle. To drži nekje v 90% v moji letošnji izkušnji. Cenkanje pa je itak svojevrstn šport in ga je treba jemati s filozofijo. Kdor tega ne mara naj ne hodi v šoping. Obvezno itak ni.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Jst sm cenkal tok, da me je v tuniziji iz trgovine ven vrgel.

amigo_no1 ::

Poslušam Radio Istra in nisem doslej zasledil nobenih propagandih izjv, o katerih poroča pravnik.Lahko da sem zgrešil kak termin ker cel dan tudi ne poslušam.

ps
ta radio se mi zdi bistveno bolj poslušljiv kot npr Radio 1 ali Center, ker se glasbeni izbor na dotičnem radiju skoraj nič ne ponavlja, kar za naša dva radia nebi mogel reči.

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Pozdravljeni, pravkar sem se vrnil z dopusta na hrvaškem (krk)in moram reč, da so hrvati prijazni in nobenih problemov. Je pa res da je bilo od gostov, večina slovencev pa nekaj nemcev. Če ne bi bilo slovencev bi bilo prazno. Zvečer ko sem šel v restavracjo nekaj pojest pa sami slovenci, skoraj ni tujca. Tako da hrvati morejo biti zadovoljni, da nas majo. V gglavnem hotel sem reč, da je bilo vse po pričakovanjih. Se pa strinjam s tistimi, ki so vse skoz trdili, da če se normalno obnašaš je tud vse normalno.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Bellzmet ::

No še ena. Na Korčuli hotel znanec kupiti slovensko zastavico (pač takšne, ko jih daš na čoln). Pride v trgovino, zastavice po 25 kn edino slovenska 50 kn. Pa vpraša zakaj pa je slovenska 50 kn? Pa prodajalec: "Ja kaj ste pa vinjete uvedl". Pa odgovor ni bil v smislu fore, ampak v smislu, kaj težiš, takšna je cena.

Ziga Dolhar ::

Hja - 'odret Slovence, nic nimamo od njih, samo tusirat se prihajajo sem dol!'

Podobno retoriko so nemnogi glasno zagovarjali ob uvedbi prvotnega cenovnega sistema vinjet.

Zdaj naj se pa clovek cudi.
https://dolhar.si/

solatko ::

Morajo od tistih, ki še vseeno rinete na Hrvašk, pobrat tolk, da bodo mel dost.

jype ::

Funny, men so pa dal 50% skonto na "nemačke cijene", ko so slišal da sm Slovenc.

krneki0001 ::

Funny, men so pa dal 50% skonto na "nemačke cijene", ko so slišal da sm Slovenc.


Tudi drugi dobivamo enake cene kot domačini.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

problem?! SLOVENIJA - HRVAŠKA

Oddelek: Loža
142024 (1277) Keyser Soze
»

komu verjamete? hrvatom ali slovencem? (incident na morju) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524586 (3473) Daedalus
»

Ljudje na Hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
536109 (4420) kolesar
»

Kaj je s temi Hrvati???... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
707341 (5332) link_up
»

Hrvaška enostransko razglasila mejo na morju

Oddelek: Problemi človeštva
372775 (1979) boyan64

Več podobnih tem