» »

dual boot

dual boot

enadiz ::

Na računalniku imam Windows Xp, rad bi imel tudi Mac os x iDeneb.
Imam pa problem saj ne znam narediti dual boot-a.
Prosim če mi lahko kdo pomaga.
Hvala za odgovore

enadiz ::

Prosim čim hitreje če se da

5er--> ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google+ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
495141989 (122395) Looooooka
»

Google Wave (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
20483264 (77826) root987
»

Težave s switchem! nujno

Oddelek: Omrežja in internet
171708 (1321) Gapi
»

Joost invite? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16464291 (61010) Lery

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304126285 (116870) OmegaBlue

Več podobnih tem