» »

Tv kartica avermedia a309

Tv kartica avermedia a309

rob roy ::

živjo!

Sem kupil nov racunalnik nekaj tednov nazaj s tv kartico. Zdej pa mi noče zaznat nobenga omrežja

Tv kartica je avermedia a309

Prosim za nasvete kaj naj naredim

Hvala

rob roy ::

prosim če mi pomagate!!!

solatko ::

Mal več podatkov, pa se te bo kdo usmilil.

rob roy ::

mam windows visto in v windows media center pod nastavitvami tv kartice vse nastavim vendar mi ne najde nobenega omrezja tudi če se priklopim na kabelsko

solatko ::

vistin media center zazna samo digitalni signal, windows 7 pa tudi analognega. Insatliraj original program za gledanje TV in morda ti bo potem tudi wmc delal.

rob roy ::

ja kateri pa je kakšen od teh programov pa če bi se dal kakšnega free dobit za poskus
pa zanima me še to od nerota pravtako program za gledanje TV, ko išče programe ne najde ali je težava tudi v tem da ne sprejema analognih signalov

solatko ::

Nero podpira zelo malo TV kartic. W7 podpira tudi analogne kartice.

rob roy ::

a je to W7 kartica za TV ali program za predvajanje oz. sprejemanje TV signalov in gledanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rob roy ()

solatko ::

Windows 7.

rob roy ::

aha hvala pa poznaš še kakšen drug program za gledanje TV

solatko ::

Za gledanje TV so skoraj vsi programi plačljivi, vzemi original, ti bo najbolje delal.

rob roy ::

a na vistin media center se ne da dobit nobenega dodatka ali kaj podobnega da bi usposobil kartico oz. kateri program priporočaš ti da se ga najbolj splača kupiti oz. da ga pridobim

solatko ::

Meni je najbolj všeč Blaze HDTV spozna analogne in digitalne kanalnike. Lepa slika, dobri posnetki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

rob roy ::

a pa lahko posnameš filme tako kot na media center

solatko ::

Lahko, pa še kvaliteta posnetkov je boljša.

rob roy ::

a mi lahko še neki poveš glede Blaze HDTV
zdej sem jest ta program prenesu pa grem pod nastavitve za analogno TV in mam tm use sivo nič ne morem spremenit
a mi lahko še tuki pomagaš tako kot do zdaj prosim
hvala

solatko ::

Program je plačljiv in dokler ne daš notri pravilne kode, je neuporaben (se ne spomnim, če je kaj trial verzija), drugače pa najprej nastaviš signal, ko daš na tv ti najde kanalnik, nastaviš državo in anteno ali kabel in scan. Cena je 49$ (se splača).

rob roy ::

sem videl in sem tudi ga uporabil samo zdej ko sem to videl me je zaskrbelo da je moja kartica samo za digitalne signale ker pod digitalnimi lahko spreminjam nastavitve pod analogn tv pa ne morem nisem pa zdej prepričan kakšna je ker nekje piše za oba signala nekje pa samo za digitalnega nevem pa kaj je res

vseeno hvala za pomoč mislim da je težava v kartici


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV kartica GigaByte GT-U8000 in DVB-T MPEG-4

Oddelek: Pomoč in nasveti
196560 (1447) SandiX
»

GIGABYTE TV KARTICA U8300

Oddelek: Pomoč in nasveti
123817 (2861) kmetek
»

DVB-TUSB TV USB Dongle ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
344375 (3189) kontra
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564732 (22440) k4vz0024
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509820 (7629) edublin

Več podobnih tem