» »

Nova oprema v stanovanju !?

Nova oprema v stanovanju !?

mike182 ::

Najprej se opravičujem zaradi tematike, ampak vseeno, vsaka tehnična stvar ima danes že računalnik, tako da :)
V stanovanju potrebujem belo tehniko in me nekako zanimajo vaše izkušnje doma ali kjerkoli, kaj najboljše deluje in je pametno kupiti.
Ni nujno da je poceni, ampak da nekaj časa dela kot je treba. Sam sem brskal po internetu in našel tole:

- MIKROVALOVKA
- KUHALNA PLOŠČA
- HLADILNIK
- PRALNI STROJ
- TOASTER

To trenutno potrebujem in se mi zdi da so kar vredu cene..

Hvala

.:M:.
  • spremenil: mike182 ()

Tomas 33 ::

Pri indukcijki plošči se moraš zavedati, da ti ne bo delovala z vso posodo (alu in podobno odpade) je pa drugače zakon.

Drugače pa brand name in čim daljša garancija.

djordjevic ::

Samo tam pri indukcijski je najbrž cena 1000 in še nekaj, ne pa samo 104 evre. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

RobynHood ::

joze67 ::

Samo tam pri indukcijski je najbrž cena 1000 in še nekaj, ne pa samo 104 evre. ;)


No, prenosne indukcijske dobiš v supermarketih po 40€. Še ne vem, zakaj ne bi kupil 4 takih pa jih pospravil pod pult, ko jih ne potrebujem :-) OK, razen priklopa.

KandazaR ::

Kuhalno ploščo če kupuješ električno obezno indukcijsko če ni denarja raje vzem tako na plin. High light je zanič (vsaj zame).

Leks ::

Jaz imam indukcijo in sem zelo zadovoljen.
Kupil sem pri GA, so imeli takrat akcijo vgradni štedilnik in tole plato za 900€.

Če imaš veliko za zapravit ti pa priporočam Miele.

BluPhenix ::

No, prenosne indukcijske dobiš v supermarketih po 40€. Še ne vem, zakaj ne bi kupil 4 takih pa jih pospravil pod pult, ko jih ne potrebujem :-) OK, razen priklopa.


Prenosne indukcije, ki jih dobiš v supermarketih so bolj tako, prenosne. Manjše moči, delajo bolj kar delajo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

mike182 ::

Sem kupil zadevo in moram rečt, da je celo barvno usklajeno vse skupaj.
Zaenkrat deluje, če pa bo kaj narobe, pa imamo garancijo :)

Hvala za nasvete.

Lp

.:M:.

RobynHood ::

kje si pa kupil, če ni nobena skrivnost? :)

lonz ::

Mogoče lahko zrihtam cca 50% ceneje od Gorenja steklokeramično ploščo, pečico in napo. Je pa to višji kvalitativni razred. Če te zanima podrobneje mi javi na ZS.

Aja, pa nič ni s kamijona padl. Vse z računom in garancijo.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lonz ()

mike182 ::

Kupili smo skoraj vse tukaj, kr je bilo pač cenovno najbolj ugodno in imeli so na zalogi,
kar je danes boj težko,. Pa še popust smo dobili nekaj pa je to to...

Hvala za nasvete

.:M:.

djordjevic ::

Kaj si pa kupil vse, če ni skrivnost? :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

mike182 ::

Torej kupil sem kuhalno ploščo, hladilnik, pralni stroj in toaster od Gorenja.
To je bilo najceneje in super dobavni rok, tako da, nimam pritožb :)

- KUHALNA PLOŠČA
- HLADILNIK
- PRALNI STROJ
- TOASTER

Lep pozdrav

M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mike182 ()

RobynHood ::

Kaj ta znamka Bloomberg je za kaj?

mike182 ::

Blomberg je nemška blagovna znamka, ki jo odlikuje 125 let tradicije in izkušenj v proizvodnji gospodinjski aparatov. Gospodinjski aparati blagovne znamke Blomberg se ponašajo z visoko kvaliteto, enostavno uporabo ter modernim in privlačnim dizajnom.

Blomberg je prisoten v kar 47 državah sveta (celotna Evropa - še posebej skandinavske države, Nemčija in Švica, Severna Amerika in Azija).

Aparati blagovne znamke Blomberg so prejemniki številnih evropski nagrad za kakovost, inovativnost, design in ekologijo (Plus X Award for Innovation, Plus X Award for Design, Red Dot Design Award, EcoTopTen Award).

Lp

M

bluefish ::

tole je pa PR besedilo v vsej svoji veličini :P.

RobynHood ::

ja lepo si to spisal :D...jaz sem imel bolj v mislih izkušnje uporabnikov z to blagovno znako...v kateri rank spada, Gorenje, Bosch, rade končar :D?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indukcijska kuhalna plošča (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
31367879 (7553) kuglvinkl
»

gospodinjski aparati

Oddelek: Loža
165688 (4175) MKC00
»

Pralni stroj - kateri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6322197 (20264) ismon1
»

Katere aparate gorenje dela in katere prepakira?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132763 (2301) balocom
»

komplet bela tehnika

Oddelek: Kaj kupiti
127495 (7187) prepecenc

Več podobnih tem