» »

Nastaja nov svetovni red

Nastaja nov svetovni red

«
1
2 3

Icematxyz ::

Torej vrh G20. Najpomebnejše stvari:

Denar kapitalistom:

Ogromna finančna injekcija


Voditelji, zbrani v Londonu, so za reševanje krize sprejeli več kot bilijon (1000 milijard) dolarjev vredne ukrepe.


Dokaj velika in pomebna stvar bi rekel:

Konec davčnih oaz

Prav tako nameravajo narediti konec davčnim oazam, ki tujim davčnim oblastem na zahtevo ne bodo ponudile bančnih podatkov. "Dogovorili smo se, da bo konec davčnih oaz, ki ne ponudijo podatkov na zahtevo. Bančna tajnost iz preteklosti se mora končati," je dejal britanski premier Gordon Brown. Že danes naj bi objavili tudi črno listo takšnih držav, proti njim naj bi nemudoma ukrepali.


Še nekaj za rajo:

Ukrepali pa bodo tudi proti vodilnim bančnim uslužbencem in menedžerjem, ki si izplačujejo bogate nagrade.


In pa to kar se zavedam že kar nekaj časa:

Zapleti že pred vrhom ...

Že pred vrhom so se pojavili zapleti med Francijo in Nemčijo, ki si želita stroge regulacije finančnega sistema, ter Veliko Britanijo in ZDA, ki sta prepričani, da bi k olajšanju razmer pripomoglo vladno zapravljanje. Francoski predsednik Nicolas Sarkozy je tako celo zagrozil, da bo odkorakal z vrha, če ne bo nikakršnega konkretnega dogovora. To se ni zgodilo.


EU postaja čedalje močnejša.

Zanima me a ti slovenski tajkuni ki so denar v kufrih nosili v davčne oaze. A bo se sedaj končno črno na belem to pokazalo? Ker nekateri so predlagali amnestije da bi se denar "vrnil" v Slovenijo drugi pa spet zahtevali kazenske pregone. Bi bilo zelo zanimivo če bi sedaj to vse javno postalo naenkrat. Heh.

http://24ur.com/novice/svet/na-pragu-vr...

THX 1138 ::

Nastaja nov svetovni red


Zakaj je Bush sr. govoril o tem že pred 18 leti?




Zheegec ::


Konec davčnih oaz

Prav tako nameravajo narediti konec davčnim oazam, ki tujim davčnim oblastem na zahtevo ne bodo ponudile bančnih podatkov. "Dogovorili smo se, da bo konec davčnih oaz, ki ne ponudijo podatkov na zahtevo. Bančna tajnost iz preteklosti se mora končati," je dejal britanski premier Gordon Brown. Že danes naj bi objavili tudi črno listo takšnih držav, proti njim naj bi nemudoma ukrepali.

Tole je pa po mojem res pomembna poteza, če bi jim uspelo. Potem lahko zmanjšamo davke (nepredstavljivo od Pahorja ali Janše sicer po mojem, ampak OK) in poizkušamo konkurirati...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tr0n ::

Pa zgleda se pocasi pojavlja ideja o internacionalni instituciji, ki bi regulirala transakcije bank, financnih podjetij ipd, da ne bo prihajalo do podobnih tezav. Globalna ekonomija, globalna regulacija.

Pa priznanje ZDA, da bo treba malce bolje sodelovat z drugimi drzavami, ki postajajo ekonomosko vse mocnejsa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Zeberdee ::

Bančna tajnost bo problem že v Avstriji, Švici (verjemite, da ne rusi, ne američani, ne nemci ne francozi nočejo, da se švica "odpre"), Liechtenstainu, Kajmanih in ostalih -tilov in podobnih oaz.

Meni se, predvsem tukaj, to zdi izredno neizvedljivo, ker kapital tega ne bo podprl.

BmN ::

ja saj bi potrebovali nov svetovnired, kapitalizem je slab, kar se je tudi izkazalo.

Nevem kje, ampak nekje sem prebral o nekem "solidarimu" kot novem svetovnem redu. Neka zdrava mešanica kapitalizma in socializma? Nevem....

Zheegec ::

Saj imaš to mešanico na Kitajskem. Odlično se obnese. Ne, čakaj... nevermind.

Kje se je izkazalo, da je kapitalizem slab (ali vsaj slabši kot ostale varijante v naši zgodovini)? Da imamo finančno krizo? Krivi smo bolj ali manj sami (media hype je bil super izraz v temi o krizi), zgodila se je pa že nekaj krat in je tudi šla mimo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Icematxyz ::

Jaz nevem če je korektno to ozko gledanje. Nujno je upoštevanje tudi drugih dejavnikov da lahko ocenjuješ neko družbo. Ne le ekonomski model katerega zasleduje.

Drugače pa se ne strinjam čisto da je ta trenutna kriza le media hype. Menim da pa ta kriza je resnična. Preprosto model se je porušil in potrebno je ogromno denarja da se amortizira padec.

Kriza je realnost in stane. Ni media hype.

Zheegec ::

Jaz nevem če je korektno to ozko gledanje. Nujno je upoštevanje tudi drugih dejavnikov da lahko ocenjuješ neko družbo. Ne le ekonomski model katerega zasleduje.

Drugače pa se ne strinjam čisto da je ta trenutna kriza le media hype. Menim da pa ta kriza je resnična. Preprosto model se je porušil in potrebno je ogromno denarja da se amortizira padec.

Kriza je realnost in stane. Ni media hype.

Preberi še enkrat kaj sem napisal;
Da imamo finančno krizo? Krivi smo bolj ali manj sami (media hype je bil super izraz v temi o krizi), zgodila se je pa že nekaj krat in je tudi šla mimo.

Sem napisal, da je trenutna kriza le media hype? NE! Napisal sem, da je trenutna kriza bolj ali manj (glej, glej, to sem celo dobesedno prepisal) POSLEDICA media hype. Torej sem napisal da JE resnična in napisal sem tudi moj večinski razlog zanjo.
Model se ni porušil. Čeprav se zaupanje potrošnjikov še vedno niža in potrošnja tudi se stanje kar solidno kontrolira z večanjem likvidnosti - kar je v dosedanjem sistemu bil en od ključnih dejavnikov. Torej sistem ostaja enak. Kriza je bila že videna, največja možnost je, da se bo končala tako kot vse ostale.

Funkcionalna pismenost nekaterim tukaj gori res dela težave. Aja, kako pa se je "model porušil" in kakšen model je to bil?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Pyr0Beast ::

Ah, zakaj se bi le sekiralo o denarju, ce ga v NWO nobeden ne bo imel ? :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Icematxyz ::

Model se ni porušil.


Seveda se je gospodarski model porušil. Brez intervencije lahko samo začneš zapirati štacune? Lahko rečeš da to pač je del kapitalizma in da to kapitalizem porihta sam ampak to je bolj bosa in slepilo.

Model kakšen je bil se je porušil ker je bil nevzdržen in nerealen. Prav tako kot se zruši pokojninski sistem če ni postavljen na realnih temeljih.

Denarja pač zmajnka. Brez intervencije sistem ne deluje. Torej kako se ni porušil če pa potrebuje sistem oziroma model ki se je uporabljal tisoče miljard evrov da se samo armortizira padec kaj šele da bi rekel da je to dovolj da bi vse bilo tako kot prej?

Zna še se zgoditi da je luknja globja in niti te tisoče miljard ne bodo prijele. Ker jih bo bistveno premalo?

Če prav razumem drugi del. Nezaupanje potrošnikov zaradi media hypa da si to mislil in ne obratno pa tudi lahko rečem le. Nezaupanje ni posledica media hype ampak je posledica realnosti. A bo podjetje v katerem imam naloženo premoženje jutri še obstajalo? A bo banka v kateri imam denar jutri še tukaj?

Media Hype bi jaz rekel da se bistveno bolj kot pozitivno lahko tu vzame glede zaupanja kot negativno. Ker edini media hype ti da zagotovitev da to jutri še bo obstajalo. Zato ker slišiš, država daje bankam garancije za tvoje vloge, dajejo se finančne injekcije tisoče miljard evrov, vsaka država in njeni predstavniki govorijo da se bo kriza prebrodila da ukrepajo in da ni razloga za paniko.

Torej jaz bi si upal trditi da trenutno sploh ne gre za negativni media hype ampak izrazito pomirjujoči in pozitivn. Morda bo res šlo tako zlahka. Če pa ne bo šo tako zlahka pa vrjemi da pravi negativen hype še prihaja ki se bo dejasnko začel izražati zelo močno v iracionalnih dejanjih potrošnikov.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Hja, zdajle morda že delujejo pomirjevalno in pozitivno, ko si že vsi želijo, da bi se zadeva pa enkrat le umirila. Ko se je kriza 'začela', so hiteli s senzacionalističnimi prispevki o 'katastrofičnosti' stanja zaradi zasledovanja kratkoročnih ciljev - gledanosti. To, da so s tem dokaj neposredno pomagali ustvariti psihozo, ki je danes marsikje lepo ukoreninjena (drastično zmanjšanje porabe - četudi pri določenih ljudeh dohodki niso upadli, dviganje vlog iz bank ...), in si s tem pošteno pljuvali v lastno skledo (manjša poraba -> manj izdelkov -> manj prodaje -> manj izdatkov za oglaševanje -> manj denarja za medije), ampak ne. Glavno, da je bila (trenutna) gledanost/branost rekordna. Zato prosim ne pisat tule o nekem pomirjevanju. Ta faza počasi prihaja, ko je zdaj že medijem jasno, da lahko hudič šalo vzame, z njo pa tudi njihove službe.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Icematxyz ::

No se ne strinjam. Menim da ta faza še ni prišla. Trenutno stanje še ni stanje iracionalnega obnašanja potrošnika ampak streznitve in prilagoditve realnosti predvsem druge strani sistema.

Virtualna vrednost devalvira v realno vrednost. Kredit postane ne novo sredstvo za investicijo in širitev ampak breme. In ni več kredita ki sledi kreditu da bi sploh odplačal prvoten kredit.

To nima z potrošnikom in dvigovanjem denarja z bank nič kaj skupnega. Na potrošnika pa media hype ravno zato si upam trditi da vpliva pozitivno. Pomirjujoče. Pa ne v smislu da ne moreš izgubiti službe in da krize ni. Ampak v smislu da denar na banki je tako ali tako zavarovan s strani države in velesile tako z injekcijami zdravijo gospodarstvo da bo jutri lepši...

THX 1138 ::

Ah, zakaj se bi le sekiralo o denarju, ce ga v NWO nobeden ne bo imel ?



Se strinjam. Situacija se bo slabšala do kaotičnih posledic. Nič več ne bo tako kot je bilo.

Mene samo fascinira, da se je o NWO javno govorilo že pred 18 leti. In sedaj ga imamo pred vrati. Samo problem je, ker pred 18 leti ni bilo sluha o kakšni globalni finančni krizi. Ali pa je mogoče kriza posledica tistega razmišljanja pred 18 leti(oz verjetno še več let nazaj)?

Bi se imenoval za teoretika zarote, samo zdaj beseda teoretik odpade...

djordjevic ::

To nima z potrošnikom in dvigovanjem denarja z bank nič kaj skupnega.

Dvig vlog relativno velikega deleža ljudi po tvoje ne bi vplival na likvidnost banke in njeno tekoče poslovanje?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Icematxyz ::

Pri novem svetovnem redu v tem kontekstu lako govorimo kvečjemu o prerazporejanju moči, pravice do odločanja in podobnih zadev med velesilami.

Ne obetam si jaz zdaj nekih novih učbenikov ekonomije in podobno. In drugačnih ljudi.

Bo pa zagotovo družba v svoj "genski zapis družbe" tudi to okoliščino sedaj vtisnila in se "spremenila". Tako kot se vedno spreminja. Vsako desetletje zadnjih 100 let je praktično neka nova družba in neka nova ERA.

Zheegec ::

Ah, v novem redu to sploh ne bo imelo veze.

No, uglavnem - veliko ljudi govori o tem NWO. Napišite, kaj naj bi to po vaše bilo in približni časovni rok. Potem se bomo pa sklicevali na to, bomo lahko rekli da nekdo (jaz ali kdo drug) ni imel prav in se mu bomo smejali. Tole pa bookmarkam pa je.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Icematxyz ::

To nima z potrošnikom in dvigovanjem denarja z bank nič kaj skupnega.

Dvig vlog relativno velikega deleža ljudi po tvoje ne bi vplival na likvidnost banke in njeno tekoče poslovanje?


Da vidiš če bi dobro prebral kaj sem napisal bi razumel kaj sem hotel povedati. To kaj pa bi bilo in kaj bo če bo... to pa je druga zgodba.

Icematxyz ::

Ah, v novem redu to sploh ne bo imelo veze.

No, uglavnem - veliko ljudi govori o tem NWO. Napišite, kaj naj bi to po vaše bilo in približni časovni rok. Potem se bomo pa sklicevali na to, bomo lahko rekli da nekdo (jaz ali kdo drug) ni imel prav in se mu bomo smejali. Tole pa bookmarkam pa je.


V bistvu nevem če je smiselno to tako gledati. Spremebe? Bodo zagotovo. Kakšne? Enake vsoti vseh sprememb ki se odvijajo in se bodo odvijale do trenutka ko se tvoj vzorčni časovni rok konča. Naprimer kot je omenjeno v prvem postu. Strožji nadzor v finančne sektorju, dražji denar, majnše plače uprav podjetij ki prejemajo državno pomoč...? Nevem zakaj bi ugibali? Saj bomo kmalu z prve roke zvedeli. Ampak to so mikro podjočja. Svetovni red pa nevem. Kakšno razmerj velesil se bo morda malenkost korigiralo. Kdo več odloča in kdo ima več moči. Bom vprašal tako. A bi danes Bush lahko napadel Iraq na način kot ga je pred leti? bo Obama podpisal neslednik Kjotskega sporazuma?

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

A bi danes Bush lahko napadel Iraq na način kot ga je pred leti?

Najbrž še lažje - bi bilo super for economy.
Obama podpisal neslednik Kjotskega sporazuma?

Če bo podoben predhodnemu, potem upam da ne.

Torej, če posplošim. NWO se veselimo, samo niti ne vemo dobro kakšen bo. Počakajmo pa bomo videli. Odlično.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Icematxyz ::

Če je to rešitev krize zakaj pa ne gredo sami v Afganistan sedaj? Kakšno leto dve pa bo kriza v ZDA zaradi napada na Afganistan končana? Bistvo naslednika Kjotskega sporazuma pa je ravno v tem ja. Bodo sodelovali pri pripravi le tega aktivno in ga najvrjetneje podpisali. Najbolj bistveno pa je da se zagotovo ne bodo z vsem strinjali.

In to je že NWO če more ZDA pri nečem kloniti kar par let nazaj niti slišati ni hotela nič o tem in je počela kot se pač njej zljubi? Se ne slepim jaz da bodo sedaj neke spremebe kot noč pa dan. Zavedam pa se da pa spremebe bodo in so zagotov že. Nekaj jih je napisanih v prvem postu.

THX 1138 ::

Pri novem svetovnem redu v tem kontekstu lako govorimo kvečjemu o prerazporejanju moči, pravice do odločanja in podobnih zadev med velesilami.


Tukaj te moram popravit. Večjo moč odločanja bodo dobile finančne institucije, ne politika. Politika je dandanes orodje kapitalizma. Vpet je v vse pore našega življenja in delovanja. Brez njega ne moremo, si niti ne želimo..kaj pa če vse to izgubimo? Brez tega smo izgubljeni kot ovčke brez pastirja,naše življenje je odvisno od tega. Zanimivo sociološko obarvano vprašanje:Kaj se zgodi z ljudmi, če jim odvzameš nekaj kar jim je samoumevno, da bodo vedno imeli?

Bodo sprejeli navidezno varnost namesto svobode, kot v primeru terorizma, če potegnem paralelo?

Karaya 52 ::

Media hype gor dol. Nekaj časa sem kritiziral senzionalistično poročanje medijev, danes pa to smatram za povsem legitimno. Zakaj? Ko so nepremičninske agencije napihovale cene in javnost futrale z neresničnimi ciframi, ko so ob magistralkah viseli plakati o super ugodnih in popolnih skladih je bilo vse ok. Ko se je ta ista strategija obrnila proti njim, pa so naenkrat žrtve? Če sistem pade zaradi "media hype" potem bazira na trhlih temeljih.

innerspace ::

Pocasi bo Google pokupil mlada podjetja in tako bo nastal NWO, namesto Skyneta(Terminator) bomo imeli Googlenet...Yuppi! ...pa se krizo bojo resili.
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod...

PaX_MaN ::

Pač jim ne prodaš, če ti niso pri srcu, ane?
Ne vem, zakaj povsod vidite neke NWO zarote...

THX 1138 ::

Beginner's Guide to the New World Order

Vzemite si 40 minut časa in poglejte tale video. Vsebuje veliko še nevidenih posnetkov in dokazov, ki kažejo NWO v pravi luči. Res priporočam.


Edit:popravil link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

Tr0n ::

NWO - and so it may begin...

Obama calls for reduction in nuclear weapons

THX 1138 ::

NWO - and so it may begin...

Obama calls for reduction in nuclear weapons


Obama je lažnivi kljukec:



Pa še to:

http://www.metacafe.com/watch/1961907/s...

Karaya 52 ::

Preveč lobotomij si imel to je sedaj očitno oz. je tvoje znanje angleščine slabo. Kakšno je sploh poslanstvo vašega klana oz. sekte?

Tr0n ::

THX 1138: Ne razumem tocno, kaj bi rad s tem povedal in kaj ima to veze s to temo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

THX 1138 ::

@Karaya, Tron

Najprej si poglejta Begginers Guide to the NWO.

Kaj imata sarcazem detektor na off?:)Norčujem se iz Obame. Ker je iz podobnega testa kot njegov predhodnik.

THX 1138 ::

THX 1138: Ne razumem tocno, kaj bi rad s tem povedal in kaj ima to veze s to temo. :)


O pa še ima kako vezo z to temo. Če pomisliš, da je velika večina Obamine administracije članov Councila for Foreign Relationship, če veš katera organizacija je sploh to. No ko boš si ogledoval na wikipedi, si poglje se razdelek corporate members.

The Council has been the subject of many conspiracy theories, as shown in the 2007 documentary Zeitgeist, the Movie. This is partly due to the number of high-ranking government officials in its membership, among with world business leaders, its secrecy clauses, and the large number of aspects of American foreign policy that its members have been involved with, beginning with Wilson's Fourteen Points. The John Birch Society believes that the CFR plans a one-world government. Wilson's Fourteen Points speech was the first in which he suggested a worldwide security organization to prevent future world wars.

For more than a century ideological extremists at either end of the political spectrum have seized upon well-publicized incidents such as my encounter with Castro to attack the Rockefeller family for the inordinate influence they claim we wield over American political and economic institutions. Some even believe we are part of a secret cabal working against the best interests of the United States, characterizing my family and me as "internationalists" and of conspiring with others around the world to build a more integrated global political and economic structure — one world, if you will. If that's the charge, I stand guilty, and I am proud of it.
—David Rockefeller, "Memoirs" autobiography (2002, Random House publishers), page 405
Wiki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

rndm2008 ::

Obama je največja prevara ameriških volicev do sedaj. In praktično vse njegove predvolilne obljube so bile laž. Ena večjih je gotovo obljuba o umiku iz Iraka. Bailout je pa največji rop v zgodovini ne le Amerike, ampak človeštva. Zadnji THX-ov link na Obamovo obljubo o tem, da bo debatiral s komerkoli, pa leti na kandidate takoimenovanih tretjih strank, s katerimi Obama v resnici sploh ni želel imeti nobene debate. In je tudi ni imel. Namreč, če bi tega bednega demagoga dobil v roke recimo Ralph Nader, bi ga zmlel, to pa za publiciteto ne bi bilo prav fino.

Obama JE instrument, lutka CFR, Trilateral Commision in Bilderberg Group. Ampak za trezne, razgledane, predvsem pa obveščene slo-tekovce te organizacije sploh ne obstajajo, oziroma obstajajo le v glavah teoretikov zarot. Če pa že obstajajo, so pa povsem benigne, celo benevolentne, kajne? Saj vas še leto nazaj za pojem NWO velika večina še slišala ni, za vas je stvar spadala skoraj pod okultno. Nekaj, kar ne obstaja. Sedaj, ko vam postaja jasno, da nekaj na tem pa vseeno je, pa skušate pomen zadeve minimalizirati in marginalizirati, v najboljšem primeru pa jo označite za nenevarno in celo dobrodošlo.
Poglejte si Obama Deception, pa vam bo malo bolj jasno. Ampak vi Youtube filmčkov ne gledate, za vas obstajajo le ABC, CBS, FOX, CNN, pa POP TV. Ni čudno, da se vam ne sanja, kaj se dogaja. Če želite vedeti, zakaj ste tako mizerno informirani, si pa poglejte večkrat nagrajen dokumentarec Orwell rolls in his grave, pa se vam bo začelo (morda) svetlikati, zakaj en klinc veste. Seveda, Karaya in podobni, če znate dovolj angleško.

Vaš nivo pravzaprav čudovito ponazori Alien: "veselimo se NWO, čeprav se nam sploh ne sanja, kaj to je." Bravo, sine! Rasturaš! A tvoji tipkovnici kaj prihaja, ko taki genialni prsti klofajo po njej?
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

Pyr0Beast ::

Zanimivo je da si CNN lasti POP-TV :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Karaya 52 ::

Kakšno je vaše poslanstvo, kaj hočete doseči?

Pyr0Beast ::

Popolen padec vseh oblasti :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tr0n ::

Someone didn't take his morning pills. :)

rndm2008: A si morda razmisljal, da je ravno obratno in ste vi tisti, ki vam perejo mozgane? Oz. izrabljajo vase nezadovoljstvo in nepoznavanje svetovne politike, da vas perejo in vodijo kot ovcke? :)

Kako lahko poljubno skup napacane Youtube filmcke jemljes kot nekaj verodostojnega, kjer se sploh ne ve, kdo jih je naredil in kako kreditibilna je ta oseba in informacija, ki jo podaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

THX 1138 ::

Kakšno je vaše poslanstvo, kaj hočete doseči?


Resnico, resnico in še 1x resnico. A je to tako težko? Če ti je pa laž in manipulativnost ljubša, pa povej.

Pyr0Beast ::

Someone didn't take his morning pills. :)
:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

THX 1138 ::

Sicer pa moje iskreno mnenje je, da tega ne moremo več zaustavit. Ker vse skupaj je že šlo predaleč. Prihaja NWO, ki je bil načrtovan skozi stoletja, da majhna skupina bankirjev dobi oblast v roke nad celotnim svetom.

Karaya 52 ::

Kaj boste z resnico? Energijo raje preusmerite drugam oz. "izkoristite vaše znanje in preroške napovedi o NWO".

Pyr0Beast ::

Da se zaustaviti, njih je malo, nas pa veliko, oz. prevec ! :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

THX 1138 ::

Kaj boste z resnico? Energijo raje preusmerite drugam oz. "izkoristite vaše znanje in preroške napovedi o NWO".


Ja izgleda, da si res ne moremo več kaj pomagat z njo a ne?:) Sicer pa moje mnenje o vsem tem, NWO, zarotah itd. sega daleč naprej v abstraktno razmišljanje in dejansko razlago celotnega kompleksa tega fenomena, ki so izzven povprečnega človeškega zaznavanja in razumevanja. Bo že vsak spoznal pri sebi kaj je res in kaj ni, drugače ne gre.

rndm2008 ::

No, no, Tron, le poglej si Orwell rolls in his grave, preden pametuješ. Tam so viri in avtorji povsem znani in preverljivi, navedena dejstva prav tako. Je pa res, da ni in nikoli ne bo dobil Emmyja. Če so samo take zadeve, ki se pojavijo na mainstream medijih, zate kredibilne, je žalostno. Če torej koga vodijo z rinko v nosu, si potem to ti in tebi podobni.

Sicer pa, Amerika je ja dežela tožarjenja, kjer te lahko vsakdo mimogrede toži za klevetanje. Se nikoli nihče od vas ni vprašal, zakaj recimo Bush ali njegova familija nikoli niso tožili Michaela Moora za trditve v Fahrenheitu 9/11? Le zakaj ga niso iztožili do zadnjega centa? Zakaj recimo Monsanto ne toži tiste Francozinje, če so notri same klevete in laži? Kako, da so tiho kot riti? Meni je popolnoma jasno, da si ne želijo dodatne publicitete, Bushevi si gotovo ne želijo, da se jih še bolj razkrije, ampak, kako da se molk "oklevetanih" zdi tako logičen vam, nadmočnim intelektualcem? A ja, točno, vam je logično tudi, da se 50-nadstropna stolpnica simetrično, v prostem padu, podre od požara. Ni kaj, racio na delu. Pa izjemna informiranost povrhu.

Svoje tablete pa jemljem zvečer, Tron, hvala. Ampak, tisto rdečo sem pa že zdavnaj vzel. Ti očitno nisi prišel še niti do izbire. Moja želja je, pripeljati te vsaj do tja. Od tam naprej si pa itak "on your own".
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

Karaya 52 ::

rndm2008> A ja, točno, vam je logično tudi, da se 50-nadstropna stolpnica simetrično, v prostem padu, podre od požara. Ni kaj, racio na delu.

Fizika pa res ja. Ali je tudi ta kompromitirana z NWO kadrom? Ampak teoretiki enostavno pokrajšate vse neznanke iz enačb, ker sem vam z njimi ne da ubadati (statika npr.), predvidite rezultat in ga z "malo" domišljije tudi dobite. S takšno metodo ostajate milorečeno nekredibilni. Ko ste postavljeni pred fakte jih kategorično zavrnete. Nasprotovanja služijo kot gorivo vašim blodnjam, tako da do konsenza (resnice) sploh ne more priti.

THX 1138 ::

Karaya

Mislim, da je popolnoma brez koristi se prepirati glede natančnih vzrokov porušitve WTC stolpnic. Kajti na obeh straneh so nejasnosti. Lahko pa vidimo posledice tistega dejanja dandanes v svetu in se sprašujemo le zakaj je do tega prišlo in kaj nam to že v veliki meri prinaša..EU novi potni listi z prstnimi odtisi. Sicer pa lahko dodam še en argument, da je Robert Gates v bistvu ustanovitelj Al-Kaide. Prečekiraj afero Iran-Kontra.

Stra ::

Off topic, ampak ker je ravno prišlo iz pečice (pun intended):

Active Thermitic Material Discovered in Dust from the 9/11 World Trade Center Catastrophe
http://www.911blogger.com/node/19761

Icematxyz ::

Dejasnko ta tema zahaja na neke čudne debate sedaj in neke čudne obračune med posamezniki.

V bistvu morda sem izbral napačen "premočan" naslov teme. Zagotovo nisem imel v mislih teme stila 9/11 kjer se resnici na ljubbo bi dalo čisto objektivno debatirati o vseh zadevah ampak pač ta famozna "teorija zarote" ko pride v temo pol se sfiži vse.

Tako da zaradi mene debatirajte o teorijah zarote. Hotel sem samo povedati da jaz sem kot NWO v tem kontekstu precej bolj realističen in vsakodneven pogled na posledice recesije med katerimi so tudi v prvem postu že konkretni predlogi izhajajoč iz G20 srečanja povzeti hotel da se debatira.

Lahko pa zaradi mene tudi še prostozidarji društvo Skull and Bones, CIA in nevem kdo vse še pride zraven. Ampak bolše da ima tema potem eno rdečo nit. In naj bo potem pač ta ker ko se enkrat začen o teorijah zarote ni več poti nazaj.

Tako da dajte si duška pa vsaj kakšno pametno an to temo napišite če že ne pa nekaj kar v tri dni.

THX 1138 ::

Tako da zaradi mene debatirajte o teorijah zarote. Hotel sem samo povedati da jaz sem kot NWO v tem kontekstu precej bolj realističen in vsakodneven pogled na posledice recesije med katerimi so tudi v prvem postu že konkretni predlogi izhajajoč iz G20 srečanja povzeti hotel da se debatira.


Bolj realističen?:)

Poglej odločitev o NWO ni padla na G-20 srečanju,ampak so jih sprejele nekatere finančne institucije(CFR, TLC, Bilderbergers)že davno PRED to finančno krizo. In kdo so ti ljudje, ki so v teh inštitucijah? Isti ljudje, ki jih videvamo na svetovnem političnem in finančnem področju že več desetletij. In recesija je posledica pohlepa teh ljudi. Pa še bailout so dobili(koliko miljard tako verjetno veš)..to je največja kraja v zgodovini človeštva. In kam natančno je šel ta denar ne boš dobil odgovora,še kongresnik Ron Paul ni prišel do odgovora, ko je vprašal Bena Bernanke.
Potem pa se želiš ti pogovarjati o nekih "realnih stvareh". Oprosti ampak ne pravim to, da bi obračunaval sedaj z tvojo miselnostjo. Samo eden je prej pravil o energiji,ki se mi jo res škoda zdi, da bi jo porabil za debatiranje o stvareh, ki temeljijo na laži in manipulaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

Icematxyz ::

Da realističen. Se pravi spremljanje stvari ki se odvijajo pred našimi očmi. Ampak me ne moti če se v temi začne tudi špekulirati o raznoraznih možnih scenarijih iz ozadja. Ker se zavedam da sem pač uporabil premočen naslov za temo za katero sem mislil da bodo bolj politične stvari in spremembe ki se odvijajo pred našimi očmi se predebatirale. Bolj konkretno par stvari glede G20 za začetek ki so se sprejele.

Sedaj pa ozadja in komu to koristi in špekuliranje pa seveda nisem mislil da bo potegnilo za seboj. In me ne moti kot sem rekel. Tema ima močan naslov in naj pač gre v to smer tema potem ker NWO res pomeni mnogo več kot le par ukrepov na nekem srečanju.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koorporacije in vladanje svetu

Oddelek: Problemi človeštva
376960 (5502) vostok_1
»

Napaka v Excelu in površna analiza temelj ekonomske politike varčevanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6329435 (23795) enadvatri
»

Schiff report (tema o ekonomiji, monetarni politiki in valutah, bankah, printanju den

Oddelek: Problemi človeštva
61064 (852) kivi113
»

Nova gripa in farmacevtske družbe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1189968 (7154) nejcpirc

Več podobnih tem