» »

problem win. mobile

problem win. mobile

jonynho ::

prijatel si je nabavu neki dlančnik QTEK in ko ga prižegš vedno javi neko opozotilo ZIP mobile, češ da ne more odpreti ker je poškodovano ali ne obstaja....
prej sem lahko prišel v sistem amapak vedno ko kako stvar odprem javi toti zip mobile problem,
kaj naj storim?
kje bi lahko nabavu windows mobile 6? prosim na privat sporočilo javte

hvala

Ciklamen ::

Kaj pa točno javi to ZIP opozorilo?
- End of the Post ->

c00L3r ::

Si poskusil narediti hard reset na telefonu? Da vse izbriše in na novo namesti OS?

jonynho ::

kako pa to storim? cOOl3r?

ja dlančnik je HTC blue angel, QTEK 9090
Neki se je z****l windows in steška pride v sam sistem vedno javi error ZIP MOBILE, kjer piše da ne more odpreti ker je datoteka poškodovana ali ne obstaja....
Na torrentih sem iskal windowse in nikjer ne najdem, torej ko ga povežem z PC tudi javi to napako da bi ga udejtal ali kar koli...Ko sem steška uspel priti v OS mi vsak program ki ga odprem javi z to napako, le v start meni lahko pridem in v nastavitev, in to le v nekatere vedno javlja isto napako....
Ima kdo ideje kako bi beckupal win ali kar koli

prosim na pomoči

lp

ja hard reset sem naredil ravno zdaj, držim tipko On/off ter reset, in je vse isto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jonynho ()

LuGi ::

Naloži drug rom če te ta zajebava - http://forum.xda-developers.com/forumdi...

jonynho ::

hja ampak ne morem v sam sistem da bi ga PC zaznal.... Vedno mi javi ta error potem ko kaže on welcome screen windows mobile.... Redko kdaj sem prišel dalje od tega ko sem neki na pamet samo težil na keranu ampak ko potem priključim na usb sicer se sliši Zvok da ga je PC zaznal ampak potem takoj javi dlančnik ta error in ne gre dalje...na PC-ju pa tudi ne kaže destinacije da bi potem lahko naložil nov rom

hjoj popizdim :D

lp

jonynho ::


to javi ko ga poskušam povezati s PC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jonynho ()

c00L3r ::

Settings->System->Hard Reset->Memory->Clear Memory
Če lahko to poženeš je isto, kot da bi na novo namestil windowse. To poženi. Če to ne bo delovalo boš moral namestit nov ROM. Ampak mislim da bi to morali delat. Aja, vsi podatki se bodo izbrisali, tudi imenik.

jonynho ::

cOOl3r jas te vse dobro razumem ampak kako naj naložim nov rom če pa mi PC ne zazna dlančnik, dlančik pa ko ga povežem s PC mi javi ta error, imam že nov rom ampak ne gre naložit ker ga PC ne prepozna in obratno...

setting-system- hard reset-memory-clear memory.... tega nikjer ni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jonynho ()

tec ::

Naloži si testno verzijo SKTools, ki ti omogoca, da pregledas kej se zaganja ob bootanju ppcja. Tam pobrises ta zip file in to je to.
Ni treba takoj drug rom gor dajat

Če ne bo šlo, pa takole narediš hardreset.

Hold down the Power button (Top Right corner) and at the same time put your Stylus pen in the hole where it says “Reset” (Lower Left corner). Hard Reset will delete all data you have put on the device, Programs, Settings, Mail, SMS, MMS, etc., so be careful and make a backup before doing this. After a hard reset, you will have a complete clean new install of Windows Mobile on your device.

Pa prvo preglej WIKI

c00L3r ::

Poskusi to:
* Open the Start menu
* Select Settings
* Select the tab System
* Select Clear Storage

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

c00L3r ::

Sicer pa imaš tukaj opise, kako izvesti Hard Reset na različnih WM telefonih. Vsak proizvajalec ima malo drugače...

jonynho ::

tale hard reset ko držim on/off tipko in reset ne pomaga čist nič, vsee je isto :/

c00L3r ::

Poskusi to:
* Open the Start menu
* Select Settings
* Select the tab System
* Select Clear Storage

To si poskusil? Ali nimaš tega menija?

jonynho ::

ni tak meni oz tab systema ni



Pa ta SK tools moraš naložit na dlančnik sem že omenil da ko ga zazna PC mi na pocket PC-ju takoj javi zip error

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jonynho ()

tec ::

SKTools obstaja kot cab varianta, ki ga inštaliraš iz dlančnika. Skopiraš gor preko kartice ali wlana ali bt ali...in potem poženeš od tam.

Ampak težko verjamem, da ne gre hard reset naredit.

jonynho ::

am hja ko držim on/off pritisnem reset in ga držim 6s kot piše
v tem času se že znova zažene, kaže one 4 barve ter neki piše spodaj in to je to potem pokaže sliko windows mobile in po tem oni error, včasih ko pritiskam ok tipko mi supe prit v sistem ampak tam vedno ko kaj kliknem mi javlja ta error, tudi ko ga povežem z PC in tudi ko vstavim kartico SD.....
Potem takem je OS s++++n do konca....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122057 (30883) Kunte
»

Windows Mobile 6.5 na Omnia i900

Oddelek: Operacijski sistemi
51041 (1007) hojnikb
»

Ali obstaja kak "čistilec" za windows mobile ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121372 (1168) krneki0001
»

Dlančnik - dodajanje/brisanje programov

Oddelek: Mobilne tehnologije
71178 (1127) krneki0001
»

Kako na Pocket pc na novo naložiti windowse?

Oddelek: Mobilne tehnologije
92287 (2038) JetStream

Več podobnih tem