» »

Windows Mobile 6.5 na Omnia i900

Windows Mobile 6.5 na Omnia i900

nalims ::

pozdravljeni!

Kolega mi je na Omnio i900 uspešno naložil WM 6.5 .. čez čas pa je vse skupaj prenehalo delat (po približno 1 tednu tip top delovanja ) ..

sedaj ko telefon prižgem, se najprej izpiše Samsung OMNIA, potem se izpiše še Windows Mobile .. potem pa beli zaslon, in to je to.. nič se več ne odziva..

če je telefon izklopljen in ga priklopim na polnilec, se normalno pokaže tista animacija polnjenja baterije.. ko ga prižgem, pa spet isto.. Samsung omnia > Windows Mobile > bel zaslon > nič se ne odziva..

poskusil sem tudi hard reset, vendar sploh ne morem do njega, ker ko zadržim tipki za klic in prekinitev, se nič ne odziva.. in kar nadaljuje in konča v belem zaslonu brez odziva...

računalnik zazna telefon ko ga priklopim.. vendar ne vem kot kaj.. menda kot modem.. do diska nisem uspel dostopati..
kaj je kakšna rešitev da bo spet delalo?

BladE_ ::

Probi na XDA forumih dobit navodila kako se poflasha nov ROM gor, bi znalo pomagat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

hojnikb ::

Flešaj če lahko nov rom.Greš na modaco.com, si poišeš en rom, ki ti je všeč, inštaliraš driverje za omnio, pa flešaš.
#brezpodpisa

Lonsarg ::

Vsak windows mobile ime poleg ROMa tudi neke vrste BIOS gor. Poglej za navodila, kako priti do njega. Tam se da flashat, hard resetat pa take fore. Ponavadi so kake fore, da držiš volume up medtem ko se prižiga telefon.

Edit:
Follow the guideline here:
Press reset pin button ONCE (do not hold)
Once you see the Samsung Omnia appears on the screen, immediately press the SEND and END key simultaneously
Then the screen appears asking you whether you are sure to format
Press SEND to format or END to cancel
Hope this little guide will help...


Zdej če je kak program kriv al pa modificiranje, da se ti je po enem tednu sesulo potem mirno naprej uporabljaj ROM, drugače pa res najdi kakega drugega, ker se bo spet to zgodilo mogoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

nalims ::

sem že rešil. hvala :) hard reset je deloval le, čeje telefon ležal na mizi. če sem ga imel v rokah, hard reset ni deloval.. ne vem kak je to čudno, ampak okej. hvala za pomoč vseeno :)

hojnikb ::

hehe kaka fora z gsenzor more bit :)
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269311 (174072) clix
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122006 (30832) Kunte
»

Windows mobile 6.5

Oddelek: Mobilne tehnologije
72010 (1801) gpc17
»

problem win. mobile

Oddelek: Mobilne tehnologije
161260 (1104) jonynho

Več podobnih tem