» »

Kako na Pocket pc na novo naložiti windowse?

Kako na Pocket pc na novo naložiti windowse?

titan1 ::

Imam pocket pc:pm10a nanj pa je naložen trenutno operacijski sistem windows mobile 2003 SE!Po pomoti sem izbrisal nek file in zdaj se mi pocket ne zaganja več tako kot treba in še šteka vse skup!Ve kdo ali se je kdo poglabljal v to kako na novo naložiti win mobile 2003SE na to zadevo?
Bronx

tec ::

Naredis hard reset dlancnika in se ti vse obnovi. Celotni install sistema je shranjen v romu na katerega ne mores pisat. Kako naredis hard reset, pa je odvisno od dlancnika. Google

JOKER ::

Ma kaj ne berete navodil za svoje tehnične naprave ali kaj !? >:D
Ne rabiš se trudit z iskanjem in prebiranjem, kako ga hard resetat !
Zadeva je narejena tako kot je napisal moj predhodnik.
Dovolj je, da mu odvzameš napajanje za 2 minuti !!
Odstrani mu baterijo za 2 min., vstavi nazaj in potem boš moral po postopku
kot takrat ko je bil nov. Simpl kot pasulj ....

Drugič pa prečekiraj tudi navodila bo delo dosti lažje in manj stresno, pa lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....

tec ::

Kaj pa ce ima backup baterijo? Potem bo trajalo se nekaj ur, ce se ne bo nic gor igral. Sicer pa je tvoja resitev zelo slaba, saj je za take stvari namenjen hard reset, ki je ponavadi samo kombinacija ene ali dveh tipk in soft reseta. Sej ce hoces masino resetirat, tudi ne potegnes kabel iz napajalca.

titan1 ::

Se pravi če dobro razumem, ko se mi batrijica za biose izprazne se bo sistem sam obnovil? Windows se bo ponovno configuriral in pol bo ok!Ker ravno v tem je štos,da v windowsah prikazuje pod prikaz baterije baterijo biosov in baterijo dlančnika še nikoli pa nisem poiskusil baterijo biosov pustiti da se izprazne!Še vedno pa ne vem postopka kako na dlančnik naložit recimo druge windowse ne ravno teh ki jih imam zdaj.:\
Bronx

MadMax ::

Kere windowse bi pa potem naložil namesto obstoječih?

Pa... vse nas firbec matra... a si sploh prebral user's manual od tvojga dlančnika?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

JOKER ::

Hvalabugu, se s temi zadevami ukvarjam že kar nekaj časa in ne govorim na pamet.
Recimo pri mojem dlančniku je tako, da mu lahko odstranim baterijo in jo pustim za dve minuti zunaj, nakar se vse povrne ko vstavim baterijo in podatki ki sem jih imel vpisane lahko pozabim. Je pa še ena varjanta :

Če ne pomaga odstranjevanje baterije, potem pa ima dlančnik sigurno kje pod baterijo ali kje v tistem okolju, kakšno stikalo, kjer mu odvzamemo napajanje in tako se zadeva povrne v prvoten način.

Eno je SOFT reset, katerega izvedemo z pisalom in pritisnemo na tipko, ki je ponavadi poglobljena v ohišje dlančnika in je na oko dostopna.
HARD reset pa se naredi tako, da stikalo damo na OFF in počakamo, ter ponovno vklopimo.
Možno pa je nardit HARD reset tudi z kombinacijo tipk, ki se razlikujejo od dlančnika do dlančnika.

Kot te je vprašal MadMax te bom tudi jaz : Katero OS bi potem naložil ? 2005 ?
A podpira tvoj dlančnik Win Mobile 2005 ?
Mislim, da je Win Mobile 2003 SE eden najboljših za te zadeve in brezveze da pretiravaš z drugimi Windowsi. Res malo si poglej navodila za tvoj dlančnik .....
________________________________________________________
Ka te češ ....

Bug ::

ellow

Kje pa dobit Win Mobile 2003 SE legalno/nelegalno...
Recimo nelegalno...kak ves kaj DL-jas, ker se najde marsikaj... kaka mora biti velikost datoteke...

Kje bi se dalo najti kake informacije kako naloziti novejsi OS na dlancnik...?

lp,
bug

CaqKa ::

vse je odvisno od dlančnika do dlančnika. in kr enih winsev ne moreš gor naložit. matična firma prilagodi winse ki jih dobi od microsofta, tako da lepo delajo vse funkcije na dlančniku. ponavadi pa ni možnosti menjave winsev...
to ni pc, ko bi menjal disk ali pa monitor ali pa kaj tretjega..
to je v bistvu neke vrste embeded sistem, vsaj kar se s softverskega stališča tiče.

sicer pa se to gugla in bere navodila..
za kake hpje pa obstajajo howtooji kak daš linux gor. gugl.

JetStream ::

ja tut sam mam par vprašanj glede tega. mam O2 XDA II aka. qtek 2020. dobu sm ga dost pucen in na račun tega ni kabla ni winsow in nema ništa...zj problem je u tem d so gor naloženi NEMŠKI;(( winsi 2003. zj ker mi pač to najeda bi rad dau gor ingliš winse 2003 SE. a morjo bit to kj posebnga k je to še telefon al so loh kr obični 2003 SE k sošolc jih je dobu zrawn nekiga simensa in me je strah zj gor devat d mi neo kj zjebal. kabl pa tut loh dobim. ka pa 2005 a bi laufal?! kje se jih da dobit legalno/nelegalno pa a morš met za to tut kak key itd... skratka u se u usem tut kje dobit driverje če je sploh treba itd.... no po še pa druga stvar. mam tut hp-ja h1915 k mam pa use legaln itd...:D pa ma gor winse 2002 in me zanima če bi delal na tem tut winsi 2003 SE. djte pls pomagat !!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows mobile jezik iz NEM v ANG oz SLO(če obstaja)

Oddelek: Operacijski sistemi
112864 (2156) gregan
»

Ali obstaja kak "čistilec" za windows mobile ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121373 (1169) krneki0001
»

Dlančnik - dodajanje/brisanje programov

Oddelek: Mobilne tehnologije
71178 (1127) krneki0001
»

kateri dlančnik naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
362513 (2147) mile
»

Inštaliranje OSa na dlančnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
6945 (885) JOKER

Več podobnih tem