» »

extended desktop - projektor

extended desktop - projektor

gkovac ::

imam HP EliteBook 8530p in nanj priklopljen še Samsung monitor. Uporabljam extended desktop opcijo (nobelovo nagrado tistemu, ki se jo je spomnil). Zadnjič sem imel pa zanimiv problem.
Laptop sem odnesel na prezentacijo in ga priklopil na projektor.. do tukaj vse lepo in prav od tukaj naprej pa mi ni uspelo nastaviti "normalne" slike na projektorju (da bi imel isto sliko na laptopu in na projektorju)... premetal sem cel Catalyst Control center in vse kar mi je uspelo je spet extended desktop (na projektor) kaj drugega pa ne.

Ima kdo izkušnje s tem? Kaj moram nastavit da mi bo zadeva delovala na projektorju brez extended desktop opcije? Hvala!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Senitel ::

Če hočeš isto sliko na obeh "zaslonih" ne smeš imet izbran extended desktop ampak moraš nastavit na clone. To za sabo potegne tudi nastavitve ločljivosti in osveževanja.

levaky ::

Če na clone na projektorju ni bilo slike, to pomeni za na laptopu zmanjšaj resolucijo na 1024x765 pa bo:)

gkovac ::

zmanjšal sem resolucijo tut na 800x600 pa še zmeri ni delalo. Prav zanimivo je bilo, ko je kolega priklopil "enak" računalnik (ki pa ne uporablja extended desktopa) na projektor in je zadeva delovala normalno.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38370223 (3112) matobeli
»

Problem-dve različni resuluciji

Oddelek: Pomoč in nasveti
7908 (684) zanimame
»

Laptop in zunanji monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
134193 (3993) ant
»

osx zunanji monitor

Oddelek: Programska oprema
191232 (1045) Adrijan0
»

16:10 prenosnik in 4:3 projektor

Oddelek: Zvok in slika
61140 (1030) zcetrt

Več podobnih tem