» »

network mp3 player in priklop na HIFI

network mp3 player in priklop na HIFI

sulaco ::

Pozdravljeni,
zaradi obsežne zbirke MP3-jev sem začel razmišljati o namenskem predvajalniku, ki bi ga priklopil na HIFI. V spletu se najde marsikaj, pri nas je bolj žalostno. Nekako me najbolj mika SQUEEZEBOX, tudi v slo imamo pinacle soundbridge, pa nemški TERATEC NOXON2. Našel sem pa še FREECOM media player, ki mi je všeč, ker mu priklopiš odslužen IDE disk in imaš komplet multimedio gor pa še network disk lahko izkoriščaš (ima pa slabe ocene).
Kaj uporabljate Vi ?? Ima kdo kaj izkušenj v SLO z naštetimi network predvajalniki.

Hvala za odgovore in LP

Shatzy ::

Zdravo,

če sem te prav razumel iščeš brezžični soundbridge? Si mogoče našel kaj? Od Pinnacla sem našel samo pri Comtronu, ampak košta 200 €, kar je čist preveč. Me zanima če si našl kako pametno zadevo, ker jo iščem tudi jaz. Rabil bi bluetooth audio reciever, da bi streamal musko iz laptopa preko bluetootha na stolp. Poznaš kako ugodno zadevo?

Apple ::

Comtron prodaja od Creativa neko tako stvar za cca. 15.000 nekdanjih SIT.
Enako sem sam tuhtal, kaj narest, potem se se pa odločil za to Creativovo zgornjo varianto.
LP, Apple

Shatzy ::

Mi lahko poveš, ali se zadeva splača? Je zadeva kvalitetna? Kakšna je oznaka izdelka, oz, ime modela?

Apple ::

Sorry, čist sm falil firmo: ni Creativ ampak Logitech...

Kater model je, ne vem točno, ker nič na njemu ne piše, škatle pa več nimam. Cena je okoli 15.000 SIT, je pa model podoben: Wireless DJ Music System.

Probal sem poslušati musko iz sobe, kjer je bil računalnik, pa je prekinjal vmes, potem sem prenesel vse na prenosnik in pa oddajal takoj zraven stolpa, pa je blo isto...

Ne vem, al sem kupil defekten produkt, ampak zdaj me je ta želja itak minila :(
LP, Apple

Trancedeejay ::

Priklopi FM oddajnik na racunalnik, nastimaj frekvenco na tunerju od HI-FI-ja in zadeva laufa.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Shatzy ::

Fora je v tem, da nočem ničesar priklapljat na računalnik, ampak hočem izkoristit obstoječi bluetooth.

Apple ::

Hmm, tale Logitechova rešitev je tudi taka, da moraš oddajnik vtaknit v USB - po vsej verjetnosti vse dela na tehnologiji BTja...
LP, Apple

Shatzy ::

Najdu! :D Sam še prepričat jih morm naj mi ga pošljejo v Slovenijo!

Zoom iHifi

Sheky ::

Mene pa zanima, če bi Logitech Wireless DJ Music System (ga še nimam, ga pa imam namen kupiti) z RCA kabli prklopu samo na zvočnike in ne na stolp. A bi to sploh delval oz. kakšen bi bil zvok?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sheky ()

Okapi ::

Malo bolj obudil tole temo, da ne odpiram nove.
Zanima me, ali uporabljate kakšne omrežne predvajalnike glasbe (squeezebox, squeezebox duet, roku, streamium ...) in kako se kakšen obnese.
Zanima me predvsem kakovost zvoka in preprosto izbiranje glasbe (se pravi velikost & preglednost displeja).

O.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flac audio na Usb kljucku na Hi-fi

Oddelek: Zvok in slika
61142 (1006) ppika
»

Ozvočenje za hišo (in mogoče vrt)

Oddelek: Zvok in slika
324541 (3849) LJ4L
»

Brezžični prenos zvoka od tablice na hifi ojačevalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5710197 (9125) axee
»

Logitech Squeezebox Radio kot spodoben wireless zvočnik?

Oddelek: Kaj kupiti
61438 (1318) čuhalev
»

Vaše mnenje o Philips Streamium Wi-fi mikro hi-fi sistemu

Oddelek: Zvok in slika
91756 (1605) Bias

Več podobnih tem