» »

Bo Ruplu vendarle uspelo ?

Bo Ruplu vendarle uspelo ?

«
1
2

#000000 ::

Jest skor upam stavt da je bilo imenovanje za Posebnega odposlanca, le spreten manever, Pahorja, Rupla in Žbogarja, namreč vedli so da mr. prezident ne bo pustil imenovanja Rupsija za veleposlanika nikamor.

Zdej so v miru pogruntal, da lahko imenuje Rupla za odpravnika poslov bilokam, že Žbogar sam, tko da mr. prezidente bo 99% potegnil takratko. Vir dnevnik KLIK

Kva mislte mu bo uspelo al ne ? Jest pravm da ja.
  • spremenilo: #000000 ()

Icematxyz ::

Taki prdeci so samo še za v penzijo in renično ni več vredno zgubljati časa za razmišlanje o njem. Naj gre kam hoče. Zaradi mene je lahko tudi naslednji predsednik ZDA če bo mu uspelo.

d0rK ::

Bohnedej, bomo potem spet Thomasa poslusal kako je ankonstitušional.

mojsterleo ::

sam ta rupel pa more bit za vsako ceno pri koritu...
naravnost komicno je, kako lahko clovek, ki je izgubil volitve, se vedno mesa drek v aktualni vladi.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Če bi bil Pahor kaj vreden, ga ne bi vabil k sebi.

mojsterleo ::

ravno to je bil izvirni greh, s tem je ujezil koalicijske partnerje, ki sedaj po tekocem traku nastavljajo svoje ljudi v uprave drzavnih podjetij (brez razpisa in brez da bi kdo koga kaj vprasal). imam obcutek, da bo enkrat v bliznji prihodnosti orenk pocilo.

Utk ::

Seveda, jaz sem takoj rekel, da je to zelo nevarno. Prav po komunajzarsko je ustvaril novo delovno mesto za brezposelnega tovariša. V državi, kjer se že itak preveč zaposluje po vezah v državnih službah. Seveda bojo potem enako delali tudi župani, ministri, razni državni direktorji...

Icematxyz ::

Sam mislim da še ne bo počilo čeprav nam tako prikazujejo. In da je bila poteza z Ruplom pač politično dejanje ki je imelo neko ozadje. Kakšno pa se mi sanja ne. Ampak za nekaj se je šlo.

mojsterleo ::

slo se je preprosto za prestiz med pahorjem in türkom. kjer se prepirata dva, rupel dobicek ima.

mtosev ::

Upam da Rupelu uspe. Repel je tak faca in ma dobre diplomatske izkusnje. tisto z z Metko Rupel je skrajno neumno. Drnovsek je na stroske drzave zivel v brunarici ko do tega ni bil upravicen pa ni bilo preiskave. kolk je drzava izgubila ce je sofer zeno od Reupla peljal na nakupe? 200Eur? res veliki denar. hudo oskodovanje drzavnega proracuna.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PaX_MaN ::

Jaka muda _posebnega_ _odposlanca_ nekam _posebno_ _odposlati_.
Aja, to mislite za nekoga iz Slovenije?
To bo pa težka, ja.

Thomas ::

Yudkowsky lepo razlaga tole. Ljudje imamo v glavah bolj švoh procesorje, zato v glavnem mislimo keširane misli. Originalne ali vsaj ponovno izračunane, so redkost.

Zato tele "globoke" misli o Ruplu, vsi hitijo vlečt iz kolektivnega keša, ponavljat ko papige (še eni kešerji pač) in se pri tem dobro počutijo.


Kolikokrat že je bila ideja "Rupla pa res treba odstavt" potegnjena iz keša in vržena nazaj?

Mnogokrat. Kar jo tudi postavlja na visoko mesto v kešu.

Vidim pa, da se tudi moje cenjeno ime lepo valja po kolektivnem cahe-u. Me pridno omenjate povsod.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Ne vidim razloga, da bi Pahorju bilo potrebno razkazovati mišice pred predsednikom države. Ker sta oba dosti umirjena in premišljena, konflikt poteka na drugačnem nivoju, ki ga mediji po vsej verjetnosti ne predstavijo.

Tako da je lahko Rupel za moje pojme samo v dveh vlogah, ali je tako neškodljivo nesposoben, da lahko ljudje za njim vlečejo niti, ali pa ima v rokah tako močne adute, da lahko izigrava vse premierje, ki so v zadnjih 12 letih vodili vlado. Glede na trmo aktualnega in predvsem prejšnjega, je slednja opcija manj verjetna. Je pa seveda še tretja možnost, da gre samo za metanje peska v oči ali ljudstvu ali pa sedanji opoziciji, ki naj tuhta, kako in zakaj. V vsakem primeru, nekdo od akterjev ima presneto dober načrt na mizi in samo časovno usklajeno vleče poteze. Kdo pa je to, bo pa verjetno pokazala prihodnost.
metrodusa.blogspot.com

bosmla ::

Tja v rokah (oz. na varnem v sefu) ima predvsem papirje od osamosvojitve - predvsem kdo je kaj pokasiral - to pa so bili vsi z JJ in ostalimi na celu razen seveda ataturka, ki lahko sedaj rece ne... Pa saj sam ni tako ambiciozen je pa porocen s tako, ki si domislja da je tako v "eliti"...

USS Liberty ::

Rupla preganjajo kot največjega kriminalca, ker je njegova marjetica na državne stroške peljala metlo...

Predlagam, da se naredi kompromis... Turk naj vrne 80.000 evrov, ki jih je ponucal za njegovo razkošno potovanje v bosno, rupel naj pa vrne 50 evrov za stroške prevoza marjetičine metle...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

koyotee ::

Pa kaj vsi nekaj zagovarjate tega rupla? Osebno upam, da ga pobere čimprej.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Meizu ::

+1

tsh2 ::

ta cirkus okoli rupla mi gre resno na živce. zgleda da je tole način maščevanja komunistov človeku, če jih zapusti.

Utk ::

Balkanski kompleks. Nekdo, ki je 20 let vsak dan po televiziji, že mora bit sposoben. Tako se je mislilo za Tita, Miloševiča, Tuđžmana, Kučana, nekateri celo za Podobnike in Pahorja, in se še danes za praktično vse aktivne slovenske politike in direktorje. Pa bi brez kogarkoli čisto lahko preživeli. Morda še bolje kot z njim. Sej ne rečem, da je nesposoben, ampak v teh letih, bi morali bit njegovi rezultati nekje vidni. Kje so? V EU smo? Bolgarija tudi. V NATU? V prvem krogu nismo šli not. Zdaj dobimo pa še Albanijo in Hrvaško. Strašen dosežek, za katerga ni čist jasno kolk je zasluga Rupla, če sploh je kaj. Da se 20 let šlepa na osamosvojitvi, je pa tudi malo preveč. Pa niti tam ni bil alfa in omega vsega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

mtosev ::

Rupsi je 1mil Eur pridobil slo manjsini v Italiji. rings a bell?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Utk ::

Rupsi je 1mil Eur pridobil slo manjsini v Italiji. rings a bell?

Dej se zresni. Tega še 3 letni otrok ne bi kupil.

mtosev ::

http://www.ljnovice.com/default.asp?pod...

zanimivo da je bil pred tem Rupel v Rimu ane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Utk ::

Ti si pa pravi mali Sherlock Holmes. Kdo je pa bil zunanji minister, ko se je odvzel tist milijon, pa še nekaj več, evrov? Daj še to malo razišči, sigurno boš kaj zelo presenetljivega našel!

koyotee ::

in kaj je 1mio €? kaplja u morje...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mtosev ::

ce kaplja v morje ti prispevaj 500.000eur za dobrodelno organizacijo. saj je 500.000 kapljica v morju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

koyotee ::

ma poščijem se na dobrodelne organizacije >:D
mtosev, ti pač nisi oseba, s katero bi se dalo razpravljati o politiki.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mtosev ::

klasika ko ostanes brez argumentov noces vec pogovora. saj je ocitno da si ostal brez argumentov. lp
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Utk ::

klasika ko ostanes brez argumentov noces vec pogovora. saj je ocitno da si ostal brez argumentov. lp

Si že ugotovil kdo je bil zunanji minister, ko so Italijani manjšini vzeli dosti več kot milijon evrov?

krneki0001 ::

ČE bi vse te kretene, ki so na oblasti če od leta 1991 in se samo menjajo na stolčkih odstranili, pa postavili nove, ki bi bili vsaj usposobljeni in bi imeli neko vizijo kam slovenija sploh hoče in kaj je potrebno narediti, bi bil to velik korak za slovenijo. Tako pa samo nazadujemo kot država in ti kreteni nam pobirajo davke na vsakem koraku, obnašajo pa se kot da jih nismo mi izvolili, ampak so bili postavljeno od boga.

aja, še tole, zadnji 2 leti se EU obnaša že skoraj kot nekdanja ZSSR. Še to manjka, da imamo skupno vojsko, ki bo zatirala vse ljudi, pa bomo na istem. Davke nam že pobirajo take, bu ne smeš rečt, ker te hočjo že kr zapret, če pa kako slikco muhenamedu narišeš, te bodo pa še zaprli.

banke v sloveniji bodo zaradi evropske zakonodaje in skupnega evropskega plačilnega območja stopile par desetletij nazaj, namesto, da bi transakcije šle že takoj naprej in bi stranka dobila denar takoj ali mogoče naslednji dan, ga bo sedaj dobila po enem tednu, bruselj celo hoče uvest enotno provizijo, ki jo bomo vsi plačevali samo debelim bruseljčanom, bankam nič več ne bo ostalo, zato bodo spet še bolj skočile na stranke in jim jemale drugje in še več.

Patetično vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

koyotee ::

mtosev, muca papala jeziček???
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tomas 33 ::

Problem Rupla ni, da je šla Marjetica kupit metlo na državne stroške. Problem je nastal, ko je Rupel politično vplival na prekinitev preiskave. Škandala ne bi bilo, če bi bila preiskava končana (zgolj manjša korupcija), ko pa se je Rupel postavil nad zakon...

mtosev ::

Problem Rupla ni, da je šla Marjetica kupit metlo na državne stroške. Problem je nastal, ko je Rupel politično vplival na prekinitev preiskave. Škandala ne bi bilo, če bi bila preiskava končana (zgolj manjša korupcija), ko pa se je Rupel postavil nad zakon...

in? Karl Erjevec je tudi krsil zakon ko je v slo priso in sel mimo mejne kontrole na Brniku.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OrkAA ::

lol? in to sedaj opraviči Ruplova dejanja? A to gre kar po principu matematičnega okrajševanja?

koyotee ::

vzajmemni učinek pa to :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mtosev ::

ja. kolk je Turk zmetal denarja za BiH, Drnovsek je v brunarici zivel na stroske drzave, utaja davkov Sustarja,...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Icematxyz ::

Morda pa je Meta z službenim avtom od Rupla šla počistit brunarico? Da vsaj stroški čistilke niso bili na plečih države?

Daedalus ::

Rupl se naj kr lepo v penzijo spravi. Pa piše užaljena pisma in knjige - to obvlada res dobro.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

poweroff ::

Ah, dajte no. Zberimo denar, pa mi kupimo Ruplu metlo. :D
sudo poweroff

Meizu ::

Ruplu ne bi dal niti centa. Naj prime lopato v roke, sadi solato in jo prodaja na štacuni. Edino to je zanj.

THX 1138 ::

Ah, dajte no. Zberimo denar, pa mi kupimo Ruplu metlo.


Raje kar sesalc:D

Karaya 52 ::

Tomas 33> Problem je nastal, ko je Rupel politično vplival na prekinitev preiskave.

Kdaj in kako pa je Rupel zaustavil preiskavo? Strica so se poskušali znebiti na vse možne načine, zdaj pa so ponovno začeli s postopkom proti ženi. Zamera iz leta 2004 je velika. Prevoz metle v službenem vozilu... ne me zajebavat. Ljudje kar uživajo ko ga takole mrcvarijo.

Poldi112 ::

>Kdaj in kako pa je Rupel zaustavil preiskavo?

Evo, samo zate, ki očitno živiš v jami. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

koyotee ::

Ja eni se pač nočejo sprijaznit, da je rupsi le en ODPADEK v slo. politiki.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Meizu ::

Sam to je ubistvu problem, ker Rupel je vedno znova nekje izvoljen. Al pa se kr sam prikliče nekam. Jebemu matr in takim ljudem. Sam dnar mu hodi po glavi nič drugega.

Karaya 52 ::

>Kdaj in kako pa je Rupel zaustavil preiskavo?

Evo, samo zate, ki očitno živiš v jami. :)


Poldi, beri! Rupel ni nikoli zaustavil preiskave. Nikoli.

Utk ::

Jo je pa hotel. V vladinem imenu. Čeprav je tam nek uradniček (bil).

Poldi112 ::

>Poldi, beri! Rupel ni nikoli zaustavil preiskave. Nikoli.

Ker je ne more. To naj bi bilo jasno in to sem predvideval da je jasno tudi tebi, ko si citiral:
Tomas 33> Problem je nastal, ko je Rupel politično vplival na prekinitev preiskave.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

mtosev ::

>Poldi, beri! Rupel ni nikoli zaustavil preiskave. Nikoli.

Ker je ne more. To naj bi bilo jasno in to sem predvideval da je jasno tudi tebi, ko si citiral:
Tomas 33> Problem je nastal, ko je Rupel politično vplival na prekinitev preiskave.

res mi je zal da kresalova preiskave ni ustavila in potem odletela.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Icematxyz ::

Skupaj z Ruplom na metli? Sprijazni se. Si eden redkih ki podpira Rupla. In vrjetno se to nikoli ne bo več spremenilo.

mtosev ::

Skupaj z Ruplom na metli? Sprijazni se. Si eden redkih ki podpira Rupla. In vrjetno se to nikoli ne bo več spremenilo.

ne ne nisem edini jih je se. ne se skrbet. Rupsi bo ze poskrbel da bo imel delo katerega si zeli. on tak je vodil 15-16let slovensko diplomacijo pa mu noben nic ni mogel a zdaj bo zaradi zene kar naenkrat izgino? yeah sure
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vlada v senci?

Oddelek: Loža
282602 (1838) WarpedGone
»

Leteči veleposlanik (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20712742 (8043) Poldi112
»

Rupel predaval na eni izmed najuglednejših univerz

Oddelek: Loža
151724 (1189) grex
»

Kdo podpira Rupla? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15410259 (7053) Double_J
»

Rupel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1438779 (6642) drejc

Več podobnih tem