» »

Leteči veleposlanik

Leteči veleposlanik

1
...
3 4
5
»

USS Liberty ::

Link

Takole se obnaša čreda. Pa naj bo Rupel ali Obama.

A se kej najdete noter?


Jaz recimo se ne najdem v nobeni čredi, še najmaj pa tisti v tisti levičarski fejsbukovski, ki ji pogled na svet oblikuje Svet na Kanalu A...

Mi je pa v tem zelo dobrem blogu najbolj všeč ta odstavek:
Skušam mnenje o Dimitriju zgraditi sam, na podlagi tega, kar vem. Nočem na podlagi razlage Dnevnika. Ali Dela. Ali Sveta na Kanalu A.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Jaz recimo se ne najdem v noben


Sej ni nič slabega, če se znajdeš v čredi. Jaz recimo, sem se znašel v čredi tistih, ki govorijo, da 7+5=12.

To čredo je osnoval Immanuel Kant, v svoji Kritiki čistega uma. Ne hecam se, res.

Vendar redko razlagam to naokoli. To pa zato, ker kakšnih 99% odraslih ljudi na Zemlji tej čredi pripada. Pa ni posebnega razloga, da grem njene dogme propagirat naprej.

Vedno si v čredi, z vsakim mnenjem. Včasih čreda šteje malo ljudi. Zgodi se, da samo enega. Takrat se pa že splača stvar razglasit.

Se pa moraš vprašati vedno. Sem prišel v to čredo, ker sem kupil neko instantno mnenje kdo ve kje, pa nisem niti pogledal - ali pa v resnici imam razloge, da v stvar verjamem.

Vsaj preden začneš govort na okol, je fino da si razčistiš.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

Thomas ::

Pri udrihanju čez Rupla je tko, da reč preveč spominja na linč. Da ga jaz - ki mi je slabo od njegovih izjav o "multikulturnem dialogu" - začnem braniti.

Ne biti eden od volkov, ki so spravili nad morda šantavega bizona. Pa une še razumeš, telih v prenesenem pomenu pa nikakor.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Thomas> Vsaj preden začneš govort na okol, je fino da si razčistiš.

To pa res.

Thomas ::

Seveda, če si tega sposoben. Če vedno pritegneš "svojim", potem si samo smetilec foruma.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Ironija ni nekaj železnega.

No, saj... We need only wait.

Keyser Soze ::

Link

Takole se obnaša čreda. Pa naj bo Rupel ali Obama.

A se kej najdete noter?

Funny, funny...

Ako ste proti "ljubim našim" je to zgolj in le vaš "čredni nagon". Nič več, nič manj. Hja, na takšneg blogerja ne bi glih veliko stavil. Ker je v bistvu tudi on le en tistih "črednikov", ki so zgolj in le zato proti prvim, ker so potem "in" za druge.

Mal na jetra mi gre tole predalčkanje. Infantilno. Sploh zato, ker imaš tak folk, ki ni sposoben kritično pretehtat tistih, svojih "črednih nagonov". Ker boš potem avtomatsko bil črna ovca še za ta druge, svoje.

In kaj naj naredi človek, ki za tega "faljenca", o katerem gre tema, misli da je že dolgo časa cajt, da gre v penzijo? O zaslužnosti rajši ne.

Bo sicer "in", in to za tiste, 20 letne, ampak je avtomatsko "ovca" za tiste "starejše". Bolj pametne in izkušene?

Jaka logika ni kaj. Bi blo pa vseeno fajn, če bi, čeprav boste "in", pa vas bo žena po buči, ker bo kakšna maljša za vami pogledala, mal kritično pogledal še na svoje "predsodke".

P.S.: Bi kaj več napisal pa nisem za domačo kišto. Je pa po drugi strani škoda besed za tega "otroka", ki je že zapadel pod vpliv kulta "anti-inovcev". Sploh če malo pogledaš druge njegove "domiselne". IMO že vse rdeče vidi. Fobije so hudič. =)
OM, F, G!

Poldi112 ::

>Mi je pa v tem zelo dobrem blogu najbolj všeč ta odstavek:
>Skušam mnenje o Dimitriju zgraditi sam, na podlagi tega, kar vem. Nočem na podlagi razlage Dnevnika. Ali Dela. Ali Sveta na Kanalu A.

To se pravi da celotno njegovo mnenje bazira na enem obisku Rupla na njegovi šoli. In ker so mediji pristranski jih ne sprejema s kritično distanco, ampak kar ignorira.

In potem on razlaga tematiko, o kateri pojma nima.

Ampak hej, vsakemu svoje. Tudi za fox so desničarji prepričani, da je edini pravi medij, ki govori resnico.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dimitrij Rupel ošilil svinčnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
998670 (6774) www
»

Bo Ruplu vendarle uspelo ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544458 (3102) koyotee
»

Vlada v senci?

Oddelek: Loža
282601 (1837) WarpedGone
»

Kdo podpira Rupla? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15410257 (7051) Double_J
»

Rupel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1438776 (6639) drejc

Več podobnih tem