» »

Digitron

Digitron

dzinks63 ::

Pravkar je bila na SLO II računalniška oddaja Digitron. Drugače je že kar nekaj časa predvajana na TV Maribor. To je kot neko mašilo za računalniško resničnost. Kot zgleda je to nek skupek novic, trailerjev iger, zakulisja,... . Zadevo bo potrebno izpiliti, predsem voditelji nekak delujejo preveč amatersko (nepripravljeno) , malo bolj se bodo morali potuditi, če bodo želeli doseči kakšen dolgotrajnejši uspeh gledanosti, ker dugače bodo kmalu banani.

SmeskoSnezak ::

A to je zdaj nadomestilo RR? Ali kak to, da so dali na SLO II?
@ Pusti soncu v srce... @

Bob Rock ::

pa tut postprodukcija jim ne lezi najbolj...:(
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Good Guy ::

polom..

zgleda ko home made oddaja.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

hamax ::

Gledam 5 min, pa se ze borim sam s sabo, da mi bo ratalo pogledati do konca :D
Katastrofa v glavnem.

PaX_MaN ::

En kopi pejst mojega komentarja z drugod(komentiral sem takrat - konec letošnjega januarja - edino epizodo omenjene oddaje, ki je bila dana na spletno stran):

Podn.
Najprej v uho ureže konkretna štajerščina. Potem čudna kamera. Vmesne sekvence filmčkov iz iger so predolge, celo brez komentarja, event gor, event dol. WCG != koliko aspirinov da en geek “zjutrej u gobc” in podobno. Čigumiji so fail. Predpredpredlanska miss simpatičnosti v novičkah je prebavljiva, če se le ne bi preveč ponavljala. O guglovem natečaju, recimo, sploh nisem vedel. Kaj za vraga tiste mešalke delajo notr? Če bi imeli samo video (nekoga drugega), pa avdio čez, bi izpadlo vsaj ne za en drek. Jebiga, niso vsi za pred kamero. Sponzorjev tekst je ekstra zatežen. Pa spet nek naključen polpismen folk z WCGja. Neresna vprašanja, naj sprašuje o WCGju, ne pa “Kdo si?” “Kako si?” “Zakva si tle?”, Mr. Fuckin’ Obvious. Najbolj abotno se mi je pa zdelo, ko je postavil pitalico “A boš koga pozdravu?”. Svašta.

Skratka, podn.

hamax ::

Tocno tako kot je PaX MaN napisal.
Cigumiji so cisti fail, novinarjem pa malo manjka, da ne vprasajo: Kako pa kej drugac?

dzinks63 ::

Zopet je oddaja v teku. komedija:...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žvečilni gumi za čiščenje zob? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6011785 (7681) Ganon
»

slovenske zabavne oddaje

Oddelek: Sedem umetnosti
383535 (2601) pivmik
»

Resničnost 115. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
577075 (5130) Matev
»

Resnična resničnost, 109 del. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
506256 (4133) AtaStrumf

Štafeta mladosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
522755 (2244) TinkaPinka

Več podobnih tem