» »

Kako ugotovit 'naslov' reg. tablice?

Kako ugotovit 'naslov' reg. tablice?

R0K ::

Če se to spoh kje da? Imam namreč točne podatke iz ene tablice (Slovenija), pa me zaniam če se, da kje izvedet lastnika (torej ime pa priimek) od te tablice.

Bi bil zelo hvaležen.

Ni pa zdej važno, da more bit to tut na internetu. Lahko tut kje po telefonu. Kaj pa če bi poklical na AMZS (alpa pa biloam drgam) pa reku, da je ta tip s to tablco rukno moj avto in bi rad njegov naslov, da ga pokličem? :)

jetam ::

No go.

Zakon varovanju osebnih podatkov!

R0K ::

Bemti!! Sem vedu :'(

Jao, jao...pa so se mi že celi načrti podrl :(

Dusko ::

Ja obstaja rešitev če poznaš kakšnega dobrosrčnega policista in bi ti on nardil to uslugo. :)))
Predvidevam,daje zato to tak nujno ker gre za nekoga nasprotnega spola :))
Pa veliko sreče.

R0K ::

Dusko : dobr ti ugibaš, dober :D

Hja, cajza pa res nebenga ne poznam...jao...pa lih iz Lj je bla...če kdo kje vidi modrega Twingota z tablc ' LJ - ST90R ' nej me nemudoam obvesti!! :)

Fresh Prince ::

Hm lahko bi dal oglas v casopis, tv :p
K v filmu, hehe
Mogoce bi ji vzburil zanimanje?

R0K ::

Ma shit je, k ni njen avto. Drgač bi dal res v cajnge, da išče dekle z to pa to tablco :D

Tko je bil pa avto od njega fotra/mame, ker je še ona itak mladoledna.

Hja nč, jutr se grem kr cajzom prilizvat :D

DavidJ ::

noben policaj ti ni tako dober prijatelj, da bi to naredu, poleg tega pa se vsak ne more.

ze samo, ce manjka PRAZEN list v zapisniku (oz. v mapi, kjer so listi iz katerih se dela zapisnik) je kazen 200k...
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

R0K ::

:'( :O

Beda.

Hja. Zdej se bo treba pa v Lj. preselit pa vse modre Twingote prečekirat :D

Ah, sej me bo minil. Sploh pa ni za mene. Sam sm oblubo best friendu, da mu zrihtam cifro od te deklce za eno lepo nagrado :)

Hja, zdej sm pa pijačo dolžn...grrr!

Dusko ::

ja ma kak te to ne more vsak.Pač tisti prometni policaj saj pa te tam na centrali ne dajo informacij samo v primeru prometne.Pač kao da zasledujejo ta avto.In rabijo podatke.Lahkom pa Rok narediš finto in ko bojo meli policaji kako predstavitev svoje opreme.
Pac spomnim se da ko sem bil v vrtcu da je oni z motorjem nardil eno finto ena vzgojiteljica je povedla svojo registrsko ,da smo pac vidli kak to on v praksi uporablja in mu je pol javlja deklica s centrale vse podatke.
Mislim zato pač ne rabijo met zapisnika ko vprašajo centralo za podatke.Vsaj glupo bi blo ce bi blo tak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dusko ()

LPP ::

Hej!
Če bi bil ta avto udeležen pri škodnem primeru pa bi ga šel prijavit na policijo, bi verjetno izsledili lastnika... tako pa kar naprosi prijatelje v Ljubljani, da nej oprezajo za modrimi Twingi! :) Mi je pa mal sumljiva kombinacija črk in številk v njegovi registrski.. kolikor vem so v uporabi takele (naj bo A katerakoli črka in 1 katerakoli številka): A1-111, 11-11A, A1-11A, seveda vsaka z oznako kraja spredaj.. lahko da je mel posebno tablico, takih je pa manj.. ampak jest sem že zabluzil.. važn, da ni mel LJ LPP-### registrske! :)
Vso srečo z iskanjem (igle v senu)!
Ljubljanski potniški promet

Yohan del Sud ::

Yep, to je naročena tablica. Se pravi imaš šanse. Ta kombinacija sigurno nekaj pomeni. Špilaj se s to kombinacijo v tel. imeniku in v najdi si...

Mordo bo kaj sreče...

R0K ::

Amm...zdej sem pa v dvomih. Al je blo LJ - ST-90R al LJ - ST90R ... jao ...

Ne vrjamem, da bi mel na Twingotu narjeno tablco. Ponavad majo to sam firme n tisti, ki se preseravajo z dobrimi avti.

Kak je to shit. K pa najdes punco (moj prijatelj) je pa najdet en mores. Ta svet je krut. Majke mu.

Asgard ::

dej oglas ane !!!

R0K ::

Ja kakšen?

Da išeč deklco, k se fura v modrem Twingu z to pa to talbco? :)

Mal bi smešno zgledal..

SkIDiver ::

Evo rešitev. V Trebnjem imajo odprtje nove policijske postaje. Mogoče ti bo pa tam kj ratalo zvohat pri prikazu kake demonstracije. če si kje bliz sam hitr stop. Po moje ne boš šel nikol več tako vesel proti policijski postaji:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hit & run

Oddelek: Na cesti
426362 (4249) Ajama
»

Izgubljena reg. tablica

Oddelek: Loža
288265 (7405) zee
»

Vedenje policista - nekorektnost in prepotentnost! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33347916 (30082) CaqKa
»

Pobeg pri nesreči (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6817871 (14511) Keyser Soze
»

Radar

Oddelek: Loža
342564 (2126) RookY

Več podobnih tem