» »

Sanjski prenosnik aka Kaj zdaj s temi gorivnimi celicami?

Sanjski prenosnik aka Kaj zdaj s temi gorivnimi celicami?

1
2
»

Lion29 ::

Hm Ta HP Elite Book z 32GB RAma in 2x 250gb SSD je kar v redu :D za sanjskega.... trenutno...je pa temu primerna "sanjska" tudi cena :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Ob pogledu na težo te pa prime srat.

kihc ::

Sam se splača. Dobiš brezplačno dostavo!
x

Lion29 ::

bluefish je izjavil:

Ob pogledu na težo te pa prime srat.


maja, sej ni da mas tak prensonik v narocju skozi, ne?
ponavadi ga selis iz mize na mizo, tako da je teza irelevantna... njegov namen je prava profesionalna delovna masina z moznostjo preproste prenosljivosti...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Vidiš, pri tem pa se najini mnenji glede sanjskega prenosnika razlikujeta. Veliko raje imam pred sabo laptop z nekoliko manjšim zaslonom in zmogljivostjo, ki pa to nadoknadi z dolgo avtonomijo in prenosljivostjo.
Temu se recimo približajo trenutni 13" i5 modeli, ki ob neki normalni uporabi zdržijo do 6 ur in tehtajo manj kot 2kg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

PaX_MaN ::

Temu se recimo približajo trenutni 13" i5 modeli, ki ob neki normalni uporabi zdržijo do 6 ur in tehtajo manj kot 2kg.

Yeeees, Apple Macbook Air FTW!

IceIceBaby ::

Lion29, odloči se kaj sploh hočeš. V prvem postu si pisal o gorivnih celicah, 20 urni avtonomiji in 9 do 11" ekranu. Tale HP je pa delovna postaja s 17" ekranom, ogromno težo in verjetno ne več kot 2 urami avtonomije.

ponavadi ga selis iz mize na mizo, tako da je teza irelevantna... njegov namen je prava profesionalna delovna masina z moznostjo preproste prenosljivosti...


Jaz prenosnik selim po stanovanju, nesem ga sabo na sestanek, na dopust... Skratka, stalno se premika, pa bolj redko je priklopljen na elektriko. Za mojo uporabo je Air precej blizu mojemu idealu.

bluefish ::

Ja, Air je precej blizu mojemu idealu. Tepe ga le cena ter nekaj malenkosti.

Lion29 ::

iceicebaby...lol...prvi post je bil napisan vec kot 2 leti nazaj... situacija se spreminja... sicer pa sanjski prenosnik je eno, realnost je drugo... valda, bi si zelel super vzdrzljivega, suiper mocnega in superlahkega... ker pa je potrebno sklepat kompromise, bi z lahkoto pogresal tezo, monitor in vzdrzljivost baterije ;) ker 96% casa je moj prenosnik priklopljen na elektriko, monitor in ostalo periferijo....na mizi :D....

bi pa raje dodal v tisti spisek zelja se wireless priklop na monitor in elektriko.... ampak tega se ne bo prav kmalu... ce pa drugega ne, vsaj en super duper docking station ;)

za mobilnost pa imam sgs2, v najslabsem primeru pa bi vzel galaxy tab
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vozila na gorivne celice

Oddelek: Na cesti
273821 (3120) gruntfürmich
»

Zračna baterija

Oddelek: Novice / Ostale najave
425791 (3465) Pyr0Beast
»

Aluminij za proizvodnjo vodika. (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
7724743 (22505) gruntfürmich
»

Mini plinski motor

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
154068 (3416) gzibret
»

SLI za prenosnike

Oddelek: Novice / Grafične kartice
344507 (3054) Pyr0Beast

Več podobnih tem