» »

Pomoč pri nakupu

Pomoč pri nakupu

51M3K ::

Odločil sem se da kupim nove komponente.

Namen imam naročiti:
- Intel Core i7 920 (do 260€)
- Asus Rampage II Extreme X58 (do 330€)

Seveda smo v novi dobi, zato nimam namena komponent naročit v Sloveniji, ampak iz Avstrije ali Nemčije.

Zato vas prosim, če lahko tisti ki ste že kupovali komponente preko spleta iz drugih držav (pošiljati morajo v SLO), da napišete od kod in kakšne so vaše izkušnje, čakalni roki itd.

Najprej sem hotel naročiti iz amazon.de ampak ne pošiljajo v Slo, sedaj trenutno pa gledam www.diskontcomputer.com, ima kdo kakšne izkušnje z njimi?

Vem, da se že najde kakšna taka tema, ampak vseeno bi rad bil kar najbolj prepričan, da bo tisto kar bom naročil prišlo v nekem spodobnem času in z njimi nebo nobenih komplikacij.
Loading...

solatko ::

Ta trgovina ima sicer hiter čas dostave, pa tudi poštnina je kar v redu samo, nimajo tistega kar iščeš i7 in x58.

51M3K ::

Majo :)

Matična: Klik
Proc: Klik
Loading...

solatko ::

Potem pa kar naroči in, ko boš dobil poročaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

51M3K ::

Evo naročil sem prejšni ponedeljek, dobil sem danes, paket pride preko gls. (Če boste živčni zaman kličete na pošto slovenije :))
Poštnina je bila 14€.
Edina stvar na katero je potrebno biti pozoren je, da morate, če želite da odpošljejo paket denar nakazati na njihov račun v avstriji, za referenčno številko uporabite številko naročila.
Čeprav sem bil že malo živčen, sem zadovoljen z nakupom in dostavo in bom tudi v prihodnje še kaj naročil pri njih.

Še pic:
 Komponente

Komponente

Loading...

kmetek ::

dokler ti dela, veliko sreče.

cene so pa visoke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

ModriN96 ::

Živ... Frend ma tut i7 920 in če maš batch k se začne s 3.... se ti bo ful dobr naviu...

51M3K ::

dokler ti dela, veliko sreče.

cene so pa visoke.


Cena je bla kar vrednu sploh zaradi matične, ko sem naročil so tukaj hoteli vsi za njo 390€, razen elektronike, procesor bi dobil še kje ceneje, ampak sem raje vse naenkrat naročil, sploh pa poštnina 14€ za taki paket je bla super..

Batch pa se začne na 3 ja.. :D
Loading...

ModriN96 ::

Če se ti začne na 3..... pol more it tole bp na 4g ;) in tut kej več ob primernem haldilniku...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ModriN96 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733469027 (5669) darkolord
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450105 (2735) forplan
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276318 (111104) darkolord
»

Intel i5 al i7

Oddelek: Kaj kupiti
233585 (2699) TOP
»

Nakup in dostava @ agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
606640 (4994) __Devil__

Več podobnih tem