» »

Nakup in dostava @ agt.si

Nakup in dostava @ agt.si

«
1
2

Pepc619 ::

Lep pozdrav!
Nekaj me zanima, v naslednjih dneh mislim pri agt.si nabavit cel comp, tako da mi ga kar oni sestavijo. Zanima pa me, če dobim poleg sestavljenega računalnika zraven še vse originalne škatle komponent in vse kar spada zraven?

Pa še to, približno koliko € pride dostava?
  • spremenil: Pepc619 ()

M-XXXX ::

Za škatle lahko seveda rečeš, če jih pa privzeto dobiš pa ne vem. Dostava pride okoli 5€.

kitewing ::

Mislim, da bi zmagal, če bi vprašanje naslovil na AGT! Verjetno tudi na avtobusni postaji ne sprašuješ kdaj gre vlak.

Mitja358 ::

Zakaj pa ne sme tukaj spraševati. Uporabniki lahko rečejo kot je v praksi.

DaVidQ ::

Na to ti lahko jaz jutri ali pojutrišnjem odgovorim :)

Danes so ga ravno odposlali, jutri poročam.

blackbfm ::

Zakaj bi kdo pošiljal škatle?

Garibaldi ::

Z agt imam ene 7-9 izkušenj poslovanja. Najbolj izstopajo:
- korektnost
- prepočasnost (pri pošiljanju in obdelavi naročila ter povpraševanj po zalogi)
- točnost (še kar) pri napovedi ponovne zaloge v kolikor je le ta pošla

Nisem pa kupil celotnega pc-ja tako da glede škatel ti težko rečem. Verjetno vseh ne boš dobil zna pa bit od plate pa grafike in cpu-ja (tak način je zelo pogost v sloveniji). Od napajalnika pa kar pozabi. :D

Pepc619 ::

Zakaj bi kdo pošiljal škatle?

A če bi ti oni sestavili comp a nebi rad potem imel tudi škatel od vseh komponent v katerih so tudi cd-ji z driverji in npr. ostalimi nastavki ki jih dobiš zraven hladilnika za procesor in podobno?

bluefish ::

v katerih so tudi cd-ji z driverji in npr. ostalimi nastavki ki jih dobiš zraven hladilnika za procesor in podobno?
Saj to tako ali tako priložijo zraven.

blackbfm ::

A če bi ti oni sestavili comp a nebi rad potem imel tudi škatel od vseh komponent v katerih so tudi cd-ji z driverji in npr. ostalimi nastavki ki jih dobiš zraven hladilnika za procesor in podobno?


Ja seveda da bi rad imel vse škatle, zato si komp sam sestavim. Men je najbolš odpirat originalno zaprte škatle:D

Ampak nekako mi je logično da ne bodo pošiljal praznih škatel če naročiš sestavljen komp.

Pepc619 ::

A če bi ti oni sestavili comp a nebi rad potem imel tudi škatel od vseh komponent v katerih so tudi cd-ji z driverji in npr. ostalimi nastavki ki jih dobiš zraven hladilnika za procesor in podobno?


Ja seveda da bi rad imel vse škatle, zato si komp sam sestavim. Men je najbolš odpirat originalno zaprte škatle:D


Hah saj meni tudi, ravno zato bi rad mel originalne kljub temu da ga oni sestavijo. Si zmeri rad malce ogledam po škatlah kako kaj zgleda. :)
Drugač glavni razlog je pa itak to, da dobim zraven vse kar je treba.

Aja pa še to, a TNT Express dela tudi v soboto in nedeljo, ker ne najdem nobenega njihovega urnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

DaVidQ ::

Glede na to, da trgovina niti ni odprta v soboto in nedeljo, a potem misliš da njihova dostava dela takrat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DaVidQ ()

Pepc619 ::

Glede na to, da trgovina niti ni odprta v soboto in nedeljo, a potem misliš da njihova dostava dela takrat?

To že vem da agt.si ne dela v soboto in nedeljo. Samo v primeru, da agt odda naročilo na petek in se kaj zavleče, potem verjetno TNT Express tudi na soboto pripelje, čeprav je bolj verjetno da v istem dnevu.

Pa še to, a tale 5% popust velja normalno, se pravi da če računalnik stane 1114€ in se odbije 5% to potem pride 1058% in dostava maksimalno 10 €. To naj bi prišlo ene 1068€?

DaVidQ ::

Si že naročil? Ker ko naročiš ti lepo piše tam koliko pride dostava.

Npr. pri meni:
Dostava 10,23€

Glede popusta: da

Samo ti tistih 5% samo že odšteje, tako da neboš mislu, da boš še na tisto končno ceno dobu 5%:..

Pepc619 ::

Naročiti nameravam v teh treh dneh, do petka enkrat.

Se pravi da če imam v košarici ceno 1114€ je to že maksimalna cena in je v njo že vštet popust?

Trupl0 ::

Daš 20€ za benz kolegu, fotru, mami itd. itd. ( Za ta znesek prideš čez celo Slovenijo ) in se zapelješ do AGTja...

Brezveze razglabljat no ;)

S tem boš ziher dobiš svoje škatle in cel kup nepotrebne šare ;)
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

Pepc619 ::

Ja ja, ti kar deli na svoj način, jaz bom pa na svojga. Če me zanima lahko vprašam ne?

Trupl0 ::

Joj no fant...znajdi se malo v življenju no!
Do 18h majo odprto!
Pokliči zdaj pa vprašaj!

http://www.agt.si/podjetje.html
Tel. prodaja:
(08) 20 50 785
(08) 20 50 787
(08) 20 50 788
If you are going through Hell, keep going !

Pepc619 ::

Joj no fant...znajdi se malo v življenju no!
Do 18h majo odprto!
Pokliči zdaj pa vprašaj!

http://www.agt.si/podjetje.html
Tel. prodaja:
(08) 20 50 785
(08) 20 50 787
(08) 20 50 788


Sem jim že poslal mail, tako da se mi zdi brezveze še klicat. Odgovor bom pomojem že dobil do 18.00, če ne pa pokličem jutri.

Gapi ::

Fantje so tudi na msnju.

bauci ::

Glede TNT - delajo samo od ponedeljka do petka od 7.00 do 15.00 ure. Moral bi dobiti en paket in se nikakor nisem mogel dogovoriti, da bi mi ga dostavili popoldne tako, da sem ga moral sam oditi iskati v njihovo skladišče in to do 17.00 ure, ker potem ne delajo. Podn!

Pepc619 ::

No ja, sej zdaj nima veze. Sem že naročil danes računalnik. Mimogrede, koliko hitro se da dobit računalnik pri njih če je vse na zalogi?

DaVidQ ::

Fantje so tudi na msnju.



Resno?


Pepc, to da bi bilo vse na zalogi je kod da bi zadel na lotu ;)

Pepc619 ::

Fantje so tudi na msnju.



Resno?


Pepc, to da bi bilo vse na zalogi je kod da bi zadel na lotu ;)

Eh kaj čes, bomo pa čakal :D

DaVidQ ::

Fantje so tudi na msnju.



Resno?


Pepc, to da bi bilo vse na zalogi je kod da bi zadel na lotu ;)

Eh kaj čes, bomo pa čakal :D


Ponavadi ti itak pač povedo kaj ni na zalogi in ti tudi dajo podobne komponente na izbiro, ki so na zalogi, če hočeš zamenjat. Razlika v ceni, če ni velika se pa izniči.

zzokyy ::

kolega si je pri agt sestavil comp, pa je dobil zraven vse škatle od komponent ;)

Pepc619 ::

kolega si je pri agt sestavil comp, pa je dobil zraven vse škatle od komponent ;)

Hvala za info :) Vendar so mu ga oni sestavili ali si ga je sam? Če si ga je sam sestavil potem je normalno da dobi vse škatle komponent.

P.S:
Če koga zanima, vsi i7 920 procesorji pri agt.si so D0 revizija ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

DaVidQ ::

Eto, so mi dostavili danes... Zraven sem dobil škatlo od ohišja (antec twelwe hundred ultimate) in pa škatlo od matišne (ASUS P6T).

Malajlo ::

Po moje bi bili fantje v AGT naravnost navdušeni, če bi lahko smeti kar stranki poslali. Lahko jim predlagam, da postane pošiljanje praznih škatel praksa, na željo pa stranki pač ne pošljejo vrečk, stiropora, kartona. Pa še zaračunajo z zakonodajo skladno odstranjevanje?
dej, dej...

Pepc619 ::

Po moje bi bili fantje v AGT naravnost navdušeni, če bi lahko smeti kar stranki poslali. Lahko jim predlagam, da postane pošiljanje praznih škatel praksa, na željo pa stranki pač ne pošljejo vrečk, stiropora, kartona. Pa še zaračunajo z zakonodajo skladno odstranjevanje?
dej, dej...

Pa dobro, popolnoma praznih škatel tudi jaz ne rabim. Pač v škatlah od komponent se zmeraj najdejo kake knjigce in podobne reči za prebrat in podobno.

A ti nebi mel doma teh škatel xD:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

bluefish ::

Pač v škatlah od komponent se zmeraj najdejo kake knjigce in podobne reči za prebrat in podobno.
Saj to ti verjetno itak priložijo. Menda ne boš rekel, da so navodila prilimana na škatlo.

A ti nebi mel doma teh škatel?
Za pod posteljo prah nabirat so idealne.

Pepc619 ::

Ja očitno mam jaz veselje met te škatle doma, zate pa nevem. Pa kaj zdaj sploh važno no. Sej sem napisal že zgoraj da sem comp že naročil, če dobim zraven dobim, čene pa ne.

zzokyy ::

boš dobil škatle... škatlo za matično in grafično boš ziher dobil, tisto za cd pa trdi disk ponavadi ne dobiš

DaVidQ ::

Lej 99,99% da če jim ne bo rekel nič, bo dobil samo od ohišja in od matične, tko kot jst...Drugače navodila pa use to, ti dajo v škatlo od matične.

Wox ::

Kaj vse ne napišejo na te škatulje ;-)

 Enhanced virus protection

Enhanced virus protection

Commodore 64

blackbfm ::

Ja in kaj je narobe s tem?:P

Wox ::

Nič. Zbiram škatulje in se zabavam ob branju napisov na njih.
Commodore 64

amigo_no1 ::

Daj še kako prilimaj :))

Wox ::

 Tale je polna heca

Tale je polna heca

Commodore 64

st0jko ::

Ok...

Prejšnji mesec (11.6) sem pri AGT naročil mugen2, accelero s1 in 2x WD 640gb black. Naročenih komponent še vedno nisem prejel, zato sem preko maila poslal povpraševanje. Odgovorili so mi zelo hitro (+) češ da imajo vse razen accelero s1(hladilnik za grafo). Napisal sem jim naj mi prosim pošljejo tisto kar imajo, accelero pa ali pošljejo ko dobijo ali pa odstranijo iz naročila, sicer bom preklical naročilo in naročil drugje.

Sedaj pričakujem odgovor in me predvsem zanima kako dolgo bom moral čakati na vračilo denarja v primeru da nočejo poslati v dveh ločenih paketih. zadevo sem namreč že plačal preko klika na dan naročila.
keks?

zzokyy ::

Ok...

Prejšnji mesec (11.6) sem pri AGT naročil mugen2, accelero s1 in 2x WD 640gb black. Naročenih komponent še vedno nisem prejel, zato sem preko maila poslal povpraševanje. Odgovorili so mi zelo hitro (+) češ da imajo vse razen accelero s1(hladilnik za grafo). Napisal sem jim naj mi prosim pošljejo tisto kar imajo, accelero pa ali pošljejo ko dobijo ali pa odstranijo iz naročila, sicer bom preklical naročilo in naročil drugje.

Sedaj pričakujem odgovor in me predvsem zanima kako dolgo bom moral čakati na vračilo denarja v primeru da nočejo poslati v dveh ločenih paketih. zadevo sem namreč že plačal preko klika na dan naročila.


to boš težje dobil...pri agt imajo pač tako, da pošljejo pošilko takrat, ko imajo vse komponente, ki si jih ti naročil

mtosev ::

Kaj vse ne napišejo na te škatulje ;-)

 Enhanced virus protection

Enhanced virus protection


NX bit @ Wikipedia
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

r5r ::

Hum, bo že skoraj cel teden, od kar imam stanje "v pripravi". Verjetno čakajo na matično ploščo. :|
And it makes me wonder.

st0jko ::

to boš težje dobil...pri agt imajo pač tako, da pošljejo pošilko takrat, ko imajo vse komponente, ki si jih ti naročil



Pravzaprav ni bilo tako težko. So mi poslali ločeno in celo krili bojo stroške poštnine. Sem pa razočaran ker že več ko mesec nimajo WD 640GB Black na zalogi. ;(
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

Pepc619 ::

Evo izkušnje so take trenutno. Vse super mogoče so samo malce počasni za komponente dobivat.
Danes so mi sporočili da jim primanjkuje P6T plošč (P6T, P6T SE, P6T Deluxe) in da jih je še zdaj v Evropi težko dobiti. Pa sem se zmenil da bom malce pogledal med Gigabytovimi ploščami. Aja, pa tudi meni so rekli da morejo WD 640 Black še dobiti :/ Čakam pa 10 delovnih dni. Aja pa rame in grafično ki so jih napovedal pa so dobili kakor so rekli. Tako da kar se točnosti je kar vredu.

Zdaj pa, katero matično ploščo priporočate, P6T namreč zelo težko dobijo:
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m...
ali
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m...

Navijat mislim tja do 3,5 ghz i7 920

Aja pa ima slučajno kdo slike BIOSA teh dveh matičnih plošč?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

Pepc619 ::

Evo po nekaj mailih z Agt.si se da vse lepo zmenit, sem zelo zadovoljen z njihovim delovanjem. Danes so mi dali noter Gigabyte GA-EX58-UD3R ker Asusovih plošč nimajo in pa še zgleda da so dobili WD 640 Black Caviar diske. Res brez problema, mi bodo vse biose nadgradil in proval nastavit rame na toliko kolikor majo za laufat. Sigurno se bom pri njih še odločil za nakup!
Priporočam :)

st0jko ::

Dobili so WD 640 Black Caviar diske? Končno... Jaz že več kot mesec čakam :8)
keks?

Pepc619 ::

Evo to je odnos do strank! Ker so mi sporočili da rami na UD3R ne delajo stabilno pri 1866 mhz mi bodo za ceno UD3R dali GA-EX58-UD4, ker vejo da sem mogel malce več čakat kot je treba in so prepričani da bodo rami laufali brez problema na UD4. UD3R je baje mela 2 napaki pri testu spomina v dveh urah.
Vsa čast agt.si :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

Dr_M ::

Meni so letos po 4 mesecih od narocila iz AGT poslali mail, ce se rabim nek dvd pekac.:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

__Devil__ ::

jaz pa čakam, da mi odpošljejo komponente. Rekli so danes ali pa drug tened v zažetku. Tudi na tisto asus matično čakam (p6t) p6t deluxe pa niso meli in sem menjal za tole.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511581 (6382) dxx
»

Nakup računalnika za najnovejše igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18712201 (6818) Mentalist
»

CORE I7- 920 D0 revizija :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
11911458 (6579) blockhd
»

! **Nakup računalnika** ! =) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1266800 (4957) __Devil__
»

Nov Računalnik!

Oddelek: Kaj kupiti
461935 (999) TOP

Več podobnih tem