» »

Nakup in dostava @ agt.si

Nakup in dostava @ agt.si

1
2
»

Pepc619 ::

Matičnih plošč P6T serije baje še nekaj časa ne bodo mel ker so problemi na Evropskem trgu z njimi in so težko dobavljive atm. Naročil pa so jih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

White&Nerdy ::

Jst bi si malo sposodil temo...
Rad bi naročil Arctic MX-2 pasto iz AGT-ja, pa ko hočem naročit dam plačilo z gotovino ob prevzemu, pa mi nobenih stroškov za poštnino ne zaračuna. Je brezplačna, ali bom mogel še znamke plačat (ker verjetno pride v kuverti ne?).:D


EDIT: Včeraj je brez blo, danes pa je že računanje.;((
Damn.

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

ćudno, men so rekli, da samo p6t deluxe ni na voljo. p6t dobim naslednji teden oz. vse dobim takrat.

gobelin ::

Da v slo ni za dobiti p6t serije čez noč, jaz ne verjemem.

__Devil__ ::

jaz tudi ne! :P

gobelin ::

Vidim pa kakšne neumnosti se pišejo po forumu. Ob takih dneh, ko sem z možgani na paši, kdaj tudi zaidem sem iz firbca. In imam občutek, da so sami spamerji gor, agt, elektronika, dinokomp(wtf?),solo itd in potem še zmeraj veliko zmedenih ljudi, ki po netu iščejo koristne informacije. In poberejo vse bedarije in za posledico čakajo na p6t cele tedne. Groza res. Škoda po eni strani, ampak tako pač je, nevednost stane. Ali v denarju ali pa kako drugače.

Preveč je vidim tudi nekontroliranega pisanja na pamet, brez osnov in natolcevanj. Najbrž posledica nezrelosti veliko ljudi in dejstva da je zelo očitno logiranih vse polno nanovačenih ljudi ¨garažnih¨ firm. No, mene to ne moti. Ko kaj rabim pošljem kakšen mail ali telefoniram naokoli. Za razliko ljudi, ki se orientirajo po pisanju tukaj in na podobnih forumih. Verjamem pa, da to niso resni zahtevni uporabniki. Upam vsaj.

Leks ::

@MoulinRouge
drugič takšno stvar obdrži zase in oddaj naročilo brez poštnine, ker verjetno fantje berejo tale forum
in so nemudoma popravili, da ti zakasira poštnino .)

Pepc619 ::

Evo, dobil comp pol ure nazaj :D Zdaj pa treba vse priklopit. So mi sicer na AGT-ju dali sobotno dostavo ampak pri TNT-ju (skladišče Nova Gorica) ni bilo nobenga da bi pripeljal pa je danes prišel. Kakorkoli, AGT je opravil svoje kakor je treba in seveda pohvale še enkrat. Res poštimajo vse kakor je treba :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

__Devil__ ::

Zanima me, kje, v kateri trgovini se da po čim krajšem roku dobiti te rame: http://www.sestavi.si/item.php?id=296&t....

hvala

bluefish ::

na tem linku piše, da so na zalogi.
Sicer pa: http://www.ceneje.si/ocz-ram-ddr3-pc3-1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

__Devil__ ::

vem, da piše, ampak jih nimajo. Niti ne vedo kdaj jih dobijo. Zato ne mislim čakat v nedogled. BlueFish hvala. Jih bom vprašal, če jih imajo.

EDIT: že naročil te rame: http://www.sestavi.si/item.php?id=287&t...

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511516 (6317) dxx
»

Nakup računalnika za najnovejše igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18712113 (6730) Mentalist
»

CORE I7- 920 D0 revizija :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
11911398 (6519) blockhd
»

! **Nakup računalnika** ! =) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1266750 (4907) __Devil__
»

Nov Računalnik!

Oddelek: Kaj kupiti
461928 (992) TOP

Več podobnih tem