» »

mylemon

mylemon

1
2
3

Dr_M ::

Treba se je drzat zakonov. Ce zakon pravi, da ti morajo izdelek prodat, ti ga pac morajo, ce pise, da ti niso dolzni prodat, potem ti ga pac ne.

Je blo pred nekaj leti ze ena taka fora z letalskimi vozovnicami za nek drobiz, ki so jih prodajal preko interneta in so jih morali prodat. Tut nekje v aziji se mi zdi je bilo, ko so LCD monitorje preko interneta za nekaj $10 prodajal, seveda vec tisoc kosov... :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

geniuus ::

kmetek je izjavil:

In vi ste še na koncu veseli, a? Kaj če bi vi delali v taki trgovini, vaša punca, žena, mož?
Ste 100% nezmotljivi?



sem delal v trgovini
in če zagrešiš neko napako pomotoma, nenamerno in če ravno ne prodaš boeinga 747 za 5€, potem se nimaš česa bati
do napak prihaja in tisti, ki dela tudi greši
v kolikor pa ti namerno narediš napako in s tem omogočiš svojemu kolegu, da se s tem okoristi pa je to drugače

Dr_M ::

Mene zanima, ce je ze kdo uveljavljal garancijo pri mylemon?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bizilux ::

http://www.mylemon.at/ a to je ta trgovina?

trenutno je čist v kurcu z designom, nwm men na chromu kaže uh, čist zjebano stran

pa še nč mi ne najde za gtx 270? ...wtf?

galu ::

Še dobro da ti GTX270 ne najde...
Tako to gre.

bizilux ::

galu je izjavil:

Še dobro da ti GTX270 ne najde...


kaj mislš da sm tok smotan da nism probu oboje al kaj?


Suche
Der Suchbegriff "gtx270" wurde in 0 Kategorien gefunden :

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizilux ()

galu ::

F A I L

A se ti zavedaš, da GTX270 ne obstaja? xD xD
:))
Tako to gre.

Setsuno ::

bizilux je izjavil:

http://www.mylemon.at/ a to je ta trgovina?

trenutno je čist v kurcu z designom, nwm men na chromu kaže uh, čist zjebano stran

pa še nč mi ne najde za gtx 270? ...wtf?


Stran ni u kurcu zelo dobro narejena je ampak tudi meni na chromu ne kaže pravilno odpri jo z mozillo in boš videl

bizilux ::

galu je izjavil:

F A I L

A se ti zavedaš, da GTX270 ne obstaja? xD xD
:))



ah...brez komentarja... :) 470 sm isku ja pa sm se zatipku očitno


fora je da mi chrome sproti prevaja nemščino v angleščino... tk da bom na chromu ostov tut če je vse zjeban

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizilux ()

bizilux ::

ekola

http://www.mylemon.at/artikel,nr,298440...

GeForce GTX470 1280MB GDDR5 PCI-E 320bit 2xDVI-I actively za 216EUR

trenutn mam gtx280, in mislm da jo bo kr lepo zamenjala, pa mislm da je kr pocen tale zadeva, 2 al 3 leta nazaj sm za gtx280 dov 400EUR+ za tole bo pa pol mn, pa kr solidnejša je, tk da ja here we come...

sj paše tale mrcina v asus p5k-e matično ane?, sam tok da sm 100% :)

pa dela tole normalno z ddr2 ramom ane?


a mogoče kdo najde kok je garancije? ker nikjer ne najdm :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizilux ()

bxxx ::

Hello

Imam eno vprašanje glede morebitnega naročila na mylemon.at.

Rad bi poslal paket k prijatelju v Avstrijo in me zanima ali moram že pri registraciji navesti njegove podatke? Ali pa se registriram na svoje podatke in lahko nato pri samem naročilu navedem kam naj pošlejo?

Zanima me pa tudi za strani alternate.at in pa pixmania.at?

Hvala

lp

bizilux ::

večinoma je tko da pol lahko izbereš drug naslov, tk da registriraš se lohk z čimerkol, mislm da majo kr vse trgovine tko narjen

če ne se pa še enkrat registriraš pa je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizilux ()

psyke ::

pri mylemon me moti edino to da nonstop nekaj menjavajo artikle pa pol so enkrat na zalogi pol jih spet ni, še najbolj se vidi pri ramih, plus izredno so počasni v mailih pa to pa včasih res ne odgovorijo kar lep čas, plus tega sem enkrat vprašal če lahko dobijo 2.0 revizijo od snovne plošče in so rekli, da ne vejo kaj je to revizija - to je kot če nebi vedel natočit piva in bi bil natakar.
drugače pa izjemna ponudba ampak sem že našel boljše ponudnike. hoh.de in jakobelektronik al kaj so že..
mylemon je verjetno fejst ql. imam tudi novice, kmalu bo na voljo osebni prevzem + sestavijo ti računalnik če zaprosiš. samo za info, če koga zanima. ampak je drago -> 40EUR.
prinas pa je v večini trgovin zastonj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psyke ()

bxxx ::

psyke je izjavil:

pri mylemon me moti edino to da nonstop nekaj menjavajo artikle pa pol so enkrat na zalogi pol jih spet ni, še najbolj se vidi pri ramih, plus izredno so počasni v mailih pa to pa včasih res ne odgovorijo kar lep čas, plus tega sem enkrat vprašal če lahko dobijo 2.0 revizijo od snovne plošče in so rekli, da ne vejo kaj je to revizija - to je kot če nebi vedel natočit piva in bi bil natakar.
drugače pa izjemna ponudba ampak sem že našel boljše ponudnike. hoh.de in jakobelektronik al kaj so že..
mylemon je verjetno fejst ql. imam tudi novice, kmalu bo na voljo osebni prevzem + sestavijo ti računalnik če zaprosiš. samo za info, če koga zanima. ampak je drago -> 40EUR.
prinas pa je v večini trgovin zastonj :)


Kako kmalu?

lp

kogledom ::

@Dr_M
Ja, sem uveljavljal garancijo pri mylemon. Šlo je za pokvarjen disk (sicer še ne rabljen, vendar ga sistem ni zaznal, pa čudne zvoke in vibracije je spuščal). Sicer je trajalo dolgo (po 45 dneh so enostavno poslali novega, baje da so tako dolgo čakali na odg od proizvajalca). Imel sem stroške s poštnino tja in izmenjali smo nekaj mailov; odg na mail (v nemščini, s pomočjo google translate) je bil v roku nekaj ur.

bxxx ::

Hello

Ker v kratkem nameravam naročiti pri mylemon me zanima kaj več glede zgoraj omenjenega osebnega prevzema. Kmalu? Ve kdo kaj več o tem?

lp

a4si ::

A mi kdo lahko pove pri pošiljanju preko pošte ali uporabljajo kurirsko službo ali navadno pošto?

psyke ::

Točnega datuma vam ne morem povedat so mi pa iz mylemon odgovorili, da bo še TO LETO osebni prevzem mogoč.Ta informacija je stara 1 teden tako, da dvomim da bo kdo dobil bolj natančne datume. Če koga zanima sestava računalnika pri njih: cena za to je 40EUR. Zdi se mi, da je to pri njih bolj redko opravilo, ker ponavadi ne delajo tega, zato je pa tako drago.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psyke ()

kmetek ::

in kje je problem nakupiti po komponentah in sestaviti doma?

black ice ::

psyke je izjavil:

Točnega datuma vam ne morem povedat so mi pa iz mylemon odgovorili, da bo še TO LETO osebni prevzem mogoč.

KONČNO.

psyke ::

kmetek je izjavil:

in kje je problem nakupiti po komponentah in sestaviti doma?


to je pa vesoljno vprašanje. nekaterim ljudem pač paše, da jim kdo naredi test kompatibilnosti itd, da se prepričajo, da ne bo težav, že ko sestavijo komp skupaj. sicer računalnike sestavljam sam ampak še tudi jaz včasih vzamem brezplačno sestavo, če je zastonj preprosto zato, ker je pol res vse vredu. marsikaj se lahko zgodi če vse po komponentah naročiš ampak je to bolj redko. lahko dobiš pokvarjeno ploščo, rame, disk, grafično karkoli in če je samo ena izmed komponent fuč, si obsojen na čakanje........ v tujini pa še po moje dlje... kakor kje.. nevem :)

nekateri pa sploh ne vedo sestavit računalnika in jim to pride prav.

Tilen ::

Kako je pa najlažje plačati na mylemon.de? Kakšna je provizija pri nakazilu v tujino preko UPN?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

TeraTM ::

provizija mislim da je vedno. Odvisno od vsote denarja ki ga nakazuješ. V mojem primeru je bila 1.49 Euro za 320 Euro nakazila. (ampak jaz sem šel to na banko plačati, kjer je ziher dražje od UPN-ja) tako da mislim da ni neka PREvelika provizija.

Plačilo je zelo lahko. Registriraš se, daš v košarico kar želiš, potrdiš naročilo. Na mail ti pošljejo vse potrebne podatke za nakazilo na njihovo banko. Greš na banko s temi podatki in ti tam gospa/gospodična vse "zrihta"

Tilen ::

Plačal sem 5EUR provizije preko UPN za 600EUR nakazila. Paket sem že prejel in vse štima.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

3628812423 ::

Torej,jutri bom naročil tam za okoli 1200€ komponent za novo kišto (vse razen diskov) drugo bom vzel drugje,se bom zapeljal v avstrijo glede na to da živim 1km od meje.


Zanima me kako se da to iti po komponente,je treba prej kaj plačat al pač prideš plačaš in greš. Kako tudi preveriš dolžino garancije za določeno komponento(ne najdem kje to piše)

Imajo samo eno trgovino ali jih je več (zasledil sem le eno-Feldbach)

lp

Tilen ::

Pri Mylemon prevzem robe ni mogoč.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

3628812423 ::

aja sem mislil da je ker je zgoraj en komentar da je menda bilo možno že 2010 :/
imam bolj slabo znanje nemščine in nisem preveril

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Hello,



no sorry, we do not have a pick up store here in Feldbach, we are just a delivery company, thanks a lot!



Mit freundlichen Grüßen
Mag. Alexandra Eiper
mylemon / Support & Service Center


Lemon Technologies GmbH
Geschäftsführer: Patrick Harpf & Thomas Hopfer
Bürgergasse 6 / 8330 Feldbach / Österreich
UID: ATU65194167 / Firmenbuchnummer: FN328146v
t +43 (0)59 002 / f +43 (0)59 002 1000
http://www.mylemon.at



Bürozeiten: Montag bis Freitag, 08:00 - 12:00 und 13:00 - 17:00 Uhr.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

integral15 ::

Jast tud mislim nabavit v tej trgovini pa kokr vidim ste kar zadovolni s to trgovino. Sam neki me zanima glede placila ti narocis blago, dobis na meil transakcijsko kodo njihovo na katero moras nakazati znesek kupljenega blaga (sam tu me zanima to gres na banko in nakazes znesek npr kot tu v slo ali je treba to kaj preko visa ali mastercard ali je lahko prek navadne maestro kartice to govorim za NLB)? in nato ko ti nakazes oni zacnejo obrovnavati postopek ?? naj me kdo popravi ce sm kej zafrknu :)

Tilen ::

Izpolnis "UPN / SEPA" obrazec in to je to. Potrditev transakcije je v mojem primeru (Bankanet - UPN) trajala cca 2-3 dni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

national ::

in se brez vprasanja lahko vrnes kupljeno robo v 30 dneh:)

integral15 ::

Jast lahko sam to povem da so silo neprijazni narocu sm neki pr njih in sm jim nakazal preko maestro kartice NLB su sm na banko in so nakazali. Nakazal sm v pondelk uceraj sem jih uprasal ce so dobili nakazilo in mi odgovori da cakajo na denar in da je vse ze pripravljen roba sam se za odposlat vem da traja 1 dan preden se denar nakaze sam vem to da je rekla da so dobili neko predplacilo tocn takrat ko sm poslal meil z tocn takim zneskom kot sem jim jast placal in tocn taka stevilka namena kot jo imam jast. Sam povedal mi pa niso da sm tocn to jast. Dans sem jim se enkrat poslal da bom bil 100% a mi ne odgovorijo sramotno a prejsne dni sem dobil takoj odgoovr. In zdaj nas se sekiram ali so dobili denar ali ne mislm halo sramota prvic kupujem pri njih in sm razocaran ze na zacetku. Drugace pa ja kaksna moznost da dobim se ta tedn paket ?

Nikonja ::

zdaj sam že 3krat kupoval in dvakrat sam plačal z paypalom in enkrat z nakazilom in sem v roku 4 delovnih dneh vse dobil. Pa naj še povem da sam samo na grafični pri njih prišparal več kot 50 eur

integral15 ::

Ja to je res da so cenejsi postnina ni 20€ !!!! k ste neki pisal postnina je 12€ edin ce ste celo kisto narocl jest sm sam grafo pa je postnina 12€ in bom prsparov tud tm okol 50€ kokr ce bi pr nas kupu

Muzo ::

Jst sm kupu 14dni nazaj Sapphire Edge HD2 Mini, plačal 274€ + 12€ poštnina. Nakazilo preko SEPA in SKB.net me je stalo 0,33€, dobil naslednji teden originalno embalažo zapakirano v paketu od avstrijske pošte. Za primerjavo, pri nas je bla cena takrat najceneje 340€.

lp

bojsi ::

integral15 je izjavil:

Jast lahko sam to povem da so silo neprijazni narocu sm neki pr njih in sm jim nakazal preko maestro kartice NLB su sm na banko in so nakazali. Nakazal sm v pondelk uceraj sem jih uprasal ce so dobili nakazilo in mi odgovori da cakajo na denar in da je vse ze pripravljen roba sam se za odposlat vem da traja 1 dan preden se denar nakaze sam vem to da je rekla da so dobili neko predplacilo tocn takrat ko sm poslal meil z tocn takim zneskom kot sem jim jast placal in tocn taka stevilka namena kot jo imam jast. Sam povedal mi pa niso da sm tocn to jast. Dans sem jim se enkrat poslal da bom bil 100% a mi ne odgovorijo sramotno a prejsne dni sem dobil takoj odgoovr. In zdaj nas se sekiram ali so dobili denar ali ne mislm halo sramota prvic kupujem pri njih in sm razocaran ze na zacetku. Drugace pa ja kaksna moznost da dobim se ta tedn paket ?


Mogoče pa te ne razumejo... če si pisal v podobnem slogu, kot zgoraj.

Nasvet: pri pisni komunikaciji se drži slovničnega jezika in pravil, pa bo veliko manj težav.

integral15 ::

Dani8oy

Zakaj isces kereg ?? shut fuck up !!! kot drugic si pa zgleda prevec neumn da bi vedu da je to avstrijska trgovina in da ne zastopjo slovensko !

Nevem kok je vam uspel dobit v 3-4 delovnih dneh jast sem v pondelk nakazal dans so sele denar dobili in odposlali.

Zgodovina sprememb…

BlueRunner ::

Zakaj isces kereg ?? shut fuck up !!! kot drugic si pa zgleda prevec neumn da bi vedu da je to avstrijska trgovina in da ne zastopjo slovensko !

Praviloma sta slovnica in izbira besed, precej neodvisni od jezika v katerem se izraža. Tudi slabo znanje jezika (nemščine ali angleščine) še ne pomeni vulgarnega izražanja.

Nevem kok je vam uspel dobit v 3-4 delovnih dneh jast sem v pondelk nakazal dans so sele denar dobili in odposlali.

Vprašaj na NLB kdaj dejansko opravljajo čezmejne prenose. Tudi ABanka je včasih počasna in se mi je že zgodilo, da je trajalo 3 dni samo zato, da je SEPA nakazilo prišlo skozi.

Invictus ::

Odkar so uvedli SEPA, so vse bančne transakcije po EU poenotene. To med drugim tudi pomeni da trajajo DLJE. Slovenija je bila kar precej izjema v Evropi (in je še za lokalne transakcije) ter se bančni transferji naredijo praktično v enem dnevu.

Po Evropi od nekdaj trajajo prenosi denarja 3-4 dni. Nič nenavadnega. Včasih celo dlje. Če kdo misli da to ni res, naj gre na banko vprašat. Slovenska banka že lahko nakaže denar takoj, vendar obstaja cel kup bank, ki se ukvarjajo samo s posredništvom, in na ta račun služijo. In seveda denar dnevno posojajo, vežejo in tako naprej. Od tega živijo. Poglej malo pod "corespondent bank".
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BlueRunner ::

Aha... tega nisem vedel in to pojasni marsikaj.

LeQuack ::

Zato pa je zelo zoprno kupovati prek takega načina iz tujih trgovin. Oni ti artikla ne rezervirajo in ko enkrat plačilo prispe do njih mogoče stvar ne bo več na zalogi. Če pa plačaš s kreditno, po povzetju, Paypal ali kaj podobnega pa ni čakanja.
Quack !

integral15 ::

Hm a kdo zastopi to sledenje poste, ko sem dobil link na meil ? katera postna stevilka je to 1005 mogoce ljubljana? pise samo to posilka poteka v državi prejemnika in pa postna stevilka je 1005. V Avstriji ni take postne stevilke v slo mi je pa google nasu neka posta v ljubljani ?

BlueRunner ::

Če me spomin ne vara je 1005 glavni distribucijski center Pošte. V Ljubljani, Mestni log. Če je to prava, potem gre od tam v tvojo "domačo" pošto, kjer boš pošiljko prevzel.

integral15 ::

Ja tako nekak je pisalo. Se pravi da je moznost da paket dobim jutri ?

BlueRunner ::

Ufff... to je pa že višja metamatika. Morda bi to vedel samo kakšen mojster na Pošti.

Midnas ::

Rabim pomoč.

Na Mylemon sem kupil NAS in ram. Naročil sem 3.11. in plačal 4.11.

Od njih nisem dobil nobenega obvestila, sem pa 8.11. videl v svojem računu na njihovi strani, da so ta dan prejeli denar in da je bil paket oddan na pošto. Nato se status ni spremenil. Ker danes še nisem prejel paketa, sem šel spet pogledat stanje in tokrat piše, da je bilo naročilo stornirano 9.11.

Ali kupec ne dobi nobenega obvestila o statusu naročila, če se ta spremeni? Kako lahko brez obvestila stornirajo naročilo? Je možno, da je prišlo do napake, če so v statusu napisali, da je bil paket oddan na pošto? Mi bodo sedaj 30 dni vračali denar?

Saj vem, najboljše je, da jim pošljem mail, pa vendar sprašujem tudi tukaj, če imate podobne izkušnje.

LP

Sc0ut ::

Ampak na strani piše, da lahko pri njih prevzameš robo:

Selbstabholung

Alle im Online Shop verfügbaren Artikel können auch direkt online bestellt und in der Filiale unseres Tochterunternehmens, Lemon Computersysteme, abgeholt werden.



1.1 Lieferdauer (Nach Wareneingang bei uns)

Vorkasse

Bei Bestellungen per Vorkasse ist die Bestellung 24 - 48 Stunden nach Geldeingang abholbereit.

Warenverfügbarkeit vorbehalten.

Barzahlung

Bei Bestellungen per Barzahlung ist die Bestellung in 24 - 48 Stunden abholbereit.

Warenverfügbarkeit vorbehalten.

1.2 Abwicklung

Nach unserer E-Mail Verständigung kann die Ware abgeholt werden. Bitte bringen Sie hierzu unsere Auftragseingangs E-Mail bzw. Ihre Auftragsnummer mit.

Ihre Bestellung ist nach unserer Bestätigung fünf Werktage für Sie hinterlegt. Sollte der Auftrag nicht abgeholt werden, wird der Auftrag von uns automatisch storniert .


1.3 Abholort

lemon computersysteme 8330 Feldbach

Die Öffnungszeiten sind Montag bis Freitag von 10 - 13 und 14 - 18 Uhr. Samstag von 10 - 13 Uhr.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

NoBody- ::

Ok, ker bom pri njih nakupil robo v višini 2000€ me zanima, če sprejemajo način plačila master card secure code. Na spletni strani sem sicer našel, da to podpirajo ampak me bega sledeče:

Please note the following points in the credit card payment:
We can currently only accept payments up to a value of 2500 € including 20% VAT.
It accepts only Austrian cards.
A delivery abroad is not possible.
The transaction can only be made in €.
Your credit card will be charged immediately after you submit your order.
Pay by credit card only means of shipping options and postal mail B2B Secure is (all-inclusive package) possible.
Your data is safely transmitted over an SSL protected connection.
Your data is not transmitted to us and are not stored by us.

Torej če nimam Avstrijske kartice nebo šlo skozi proces secure code ( čitalnik in generator imam )?

Ker kolikor sem čital po netu, naj bi vse trgovine kjer je označeno z secure code mastercard šlo skozi?

lp

Ajnstajn` ::

Pozdravljeni!

kot vidim je možno blago prevzeti kar na naslovu v Feldbachu. Je že kdo to storil? Se da tudi tam plačati?
//

Moonman ::

Ja, tudi tam lahko plačaš.


1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

nov pc gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
698945 (8030) fr4nc
»

Katero GTX 560 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
659911 (8156) SloMaster
»

gaming rig do 800€

Oddelek: Pomoč in nasveti
331622 (1359) jazbec
»

5850 ali 460 ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10212813 (10784) 69charger
»

mylemon.at (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
769595 (5836) cvetyyy

Več podobnih tem