» »

Nakup vzmetnice - nasveti

Nakup vzmetnice - nasveti

1
2
»

zee ::

Nisem je imel, ker je niso imeli :'(
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bili_39 ::

Svoj čas sem jih videval kar v Šparu - tiste zavite. Menda niso slabe (bo kdo drug kaj več povedal - če so vsi modeli OK)

Glavno, da je vrat in križ v redu. Pleh boš že poravnal. ;-)

krho ::

V navadniem jogiju so noter fedri, in lahko zadevo postaviš magari na tla, ker le ti določajo trdoto ležišča. Pri "jogiju" iz spominske pene ali takesa rabiš letve zato, da še dodatno nastavljaš trdoto ležišča.
Aja kot si že ugotovil, dobre jogije se plača.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

FrancBula ::

ok, dobil sem dormeo memory 12+2. jogi je trši kot sem pričakoval. pri prijatelju je mnogo mehkejši in se bolj vleže(ima navadnega).
tistih 2cm spominske pene je zelo udobnih, tistih 12cm ecocella pa zelo trdih(se skoraj nič ne usede, imam 65kg).
sicer ga je prijatelj kupil že pred 3 leti, tako da sklepam da so novejše verzije trše. se vsekakor splača probat v praksi v kakšnem salonu(če ima dormeo kakšnega, nevem).
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

dottie ::

Mogoče poglej za jogi z vzmetmi, samo ne za navadnega ampak za tistega, ki ima ločene vzmeti med sabo - uradno se to imenuje žepkaste vzmeti ;) (meblo). Jaz ga imam sedaj že slab mesec, pa morem rečt, da je zakon. Prej me je stalno bolel križ, zdaj je pa mir. Pa navadn pod mam v postli.

zee ::

Jogi je jako jako drag.

Misljena je znamka Jogi, da ne bo pomote.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

mojsterleo ::

se vsekakor splača probat v praksi v kakšnem salonu(če ima dormeo kakšnega, nevem).
dormeo zastopa studio moderna iz kopra, in kolikor vem, nima svojega prodajnega salona. oni samo dostavljajo robo ostalim prodajalcem, tako da je vseeno, kje kupis (so pa cene najbrz razlicne). novi dormeoti so drugace vakuumsko zapakirani v rolah.

gruntfürmich ::

meblo.
jst mam latexovo; brez železa ;)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

adisitko69 ::

Lp.
Pred enim letom sem kupil dormeo.
Danes pa se odločam da ga zamenjam.
Zakaj?
Bolečine v križu so konstantne
in v poletnih dneh deluje kot "vodna postelja"
Človek je kar naprej preznojen.

Jaz se definitivno vračam na vzmeti.

Machete ::

Žepkaste vzmeti so zmaga. Vzel sem najtršega v lesnini v rangu 950€ (180/200).
Zdaj končno po enem letu nespanja zaradi bolečine v enem in istem delu hrbtenice, spim vsaj 80% predvidenega časa.
Vse pene, dormeoti itd.. jaz za njih ne maram.

BlackMaX ::

V mislih imam nakup nove vzmetnice, čeprav je tema že dokaj stara ima kdo kakšne nove nasvete, glede kje in kaj kupiti?

francek1 ::

adisitko69 je izjavil:

Lp.
Pred enim letom sem kupil dormeo.
Danes pa se odločam da ga zamenjam.
Zakaj?
Bolečine v križu so konstantne
in v poletnih dneh deluje kot "vodna postelja"
Človek je kar naprej preznojen.

Jaz se definitivno vračam na vzmeti.

Ma Dormeo je en velik marketinški nateg. V vodni postelji nikoli poleti nisi preznojen, ker te hladi s količino vode, ki je v njej in zračno prevleko, ki omogoča telesu dihanje. V osnovi so vodne res dražje, ampak ko upoštevaš življensko dobo in komfort, so edina racionalna izbira. Jaz imam tako. Stvar dobiš že za slabih 800 €.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

BlackMaX ::

francek1 je izjavil:

adisitko69 je izjavil:

Lp.
Pred enim letom sem kupil dormeo.
Danes pa se odločam da ga zamenjam.
Zakaj?
Bolečine v križu so konstantne
in v poletnih dneh deluje kot "vodna postelja"
Človek je kar naprej preznojen.

Jaz se definitivno vračam na vzmeti.

Ma Dormeo je en velik marketinški nateg. V vodni postelji nikoli poleti nisi preznojen, ker te hladi s količino vode, ki je v njej in zračno prevleko, ki omogoča telesu dihanje. V osnovi so vodne res dražje, ampak ko upoštevaš življensko dobo in komfort, so edina racionalna izbira. Jaz imam tako. Stvar dobiš že za slabih 800 €.


Sej bi probu to, če bi mi kje ležalo 800 eur xD

francek1 ::

BlackMaX je izjavil:

francek1 je izjavil:

adisitko69 je izjavil:

Lp.
Pred enim letom sem kupil dormeo.
Danes pa se odločam da ga zamenjam.
Zakaj?
Bolečine v križu so konstantne
in v poletnih dneh deluje kot "vodna postelja"
Človek je kar naprej preznojen.

Jaz se definitivno vračam na vzmeti.

Ma Dormeo je en velik marketinški nateg. V vodni postelji nikoli poleti nisi preznojen, ker te hladi s količino vode, ki je v njej in zračno prevleko, ki omogoča telesu dihanje. V osnovi so vodne res dražje, ampak ko upoštevaš življensko dobo in komfort, so edina racionalna izbira. Jaz imam tako. Stvar dobiš že za slabih 800 €.


Sej bi probu to, če bi mi kje ležalo 800 eur xD

Boš spraskal, ko te bo križ dovolj bolel...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

BlackMaX ::

Sej razumem ampak 800 eurov nimam, prej bi to privoščil staršem.

nevihtnik ::

Prosim za kake izkušnje z Žepkasto vzmetnico Euforia proizvajalca LAGEA d.o.o.. Hvala

ZaphodBB ::

Eh, po mojem mnenju je večina jogijev nateg.

Sam prisegam na najcenejši Meblov triconski model z žepkastimi vzmetmi. Namesto snemljive prevleke sem na vrh jogijev namontiral še eno (poceni) podlago iz merino volne.

Cena mislim, da je bila okrog 350EUR na kos za jogije nadstandardne velikosti. Spim pa kot lord.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

solatko ::

Zame je zakon latex. Imam vložek, kupljen pred 15-imi leti v Harvey Normanu in je po vsakodnevnem odličnem spanju, obdržal obliko in lastnosti. Je najboljši približek vodni postelji, so pa precej dragi.

http://www.postelja.com/lezisca/latex-l...

http://www.lagea.com/lezisca-latex-vzme...
Delo krepa človeka

limonovec ::

Pozdravleni,

v krakem bom zamenjal vzmetnico, zato potrebujem kakšen nasvet glede nakupa. Zaenkrat sem gledal ležišča vitapur in se mi zdijo super.

hvala za pomoč in mnenja...

CMpunk ::

Jaz sem kupoval vzmetnico in se na koncu odločil za meblo hospital super, običajna izvedba glede trdote. In mi je super. Dal sem za njega 200eur. Če cena nebi bila problem bi vzel meblo dinamic, ki pa je 310eur, razlika pa je v glavnem samo to da ima dinamic 3 cone.

priporočam tudi te vzmetnice: http://optimo.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CMpunk ()

Ganon ::

limonovec je izjavil:

Pozdravleni,

v krakem bom zamenjal vzmetnico, zato potrebujem kakšen nasvet glede nakupa. Zaenkrat sem gledal ležišča vitapur in se mi zdijo super.

hvala za pomoč in mnenja...


http://www.postelja.com/

Si lastim njihovo ležišče in sem izjemno zadovoljen. Vidim, da imajo 30% gotovinski popust, ampak samo še danes. :D

limonovec ::

Joj, @Ganon, na žalost sem prepozno videl tole tvojo objavo in sem zamudil popust. Bom poiskal še malo naokoli, če kje ujamem še kakšnga.

Ganon ::

Nisi zamudil. :D Sem par dni nazaj dobil mail od njih in v njem piše:

DO 30.9.2014 vam ob nakupu ležišč, posteljnine, vzglavnikov; pri plačilu z gotovino nudimo : SEJEMSKI POPUST

Na vsa naša LEŽIŠČA 30 % GOTOVINSKEGA POPUSTA

OB NAKUPU POSTELJ IN LETVENIH PODLOG vam nudimo

20% GOTOVINSKEGA POPUSTA


Očitno so podaljšali.

bozicek ::

Moj glas je za sloveska postelja vzmetnice.
Predlani sem kupil tretjo vzmetnico...prva je bila Meblo (90x180) in je bila super. Druga slovenska postelja, zakonska (180x200) in sedaj ko sem zopet drugje pa od Lineaflex (160x200)
Vse tri so super (nekako isti cenovni rang...800-900 evrov), ampak glas gre vseeno za slovensko posteljo.
So pa vse tri z zepkastimi vzmetmi, kokos obloga, spominska pena
Darila letos samo za poredne

CMpunk ::

Glede spominske pene: prvi občutek je dober, potem ti pa dojadi...Pa še švicaš

limonovec ::

@Ganon hvala za opombo. Sem šel pogledat, ampak mi ležišča niso ustrezala...ne vem zakaj. Nekaj mi ni prijalo. Mislim, da bom vzel kar vzmetnico od Vitapur, ker sem, ko sem ležal na njej res užival. Ali ima kdo kakšne izkušnje, kako se obnesejo dolgoročno?

msjr ::

CMpunk je izjavil:

Glede spominske pene: prvi občutek je dober, potem ti pa dojadi...Pa še švicaš


Se strinjam. Tistim, ki jih rado zebe ponoči paše, meni pa je tudi prevroče.

amigovespuci ::

@limonovec - jaz imam od njih vzmetnico že kar nekaj let in sem zelo zadovolen. taako da res priporočam. katero si pa gledal?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227103851 (8565) Vanadium
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142296 (19894) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691396 (27154) Ganon
»

Pregrinjalo za posteljo

Oddelek: Loža
153182 (2680) francek1
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511106 (9079) t1grica

Več podobnih tem