» »

Amazon z rekordno božično prodajo

Amazon z rekordno božično prodajo

CNet - O kakšni krizi ali varčevanju ni govora, ugotavlja spletni prodajalec Amazon, ki je letos zabeležil najplodnejšo božično sezono doslej. Točnih številk niso hoteli razkriti, so pa postregli z nekaterimi zanimivostmi. Najbolj oblegani so bili 15. decembra, ko so ljudje prek spleta naročili 6,3 milijona izdelkov ali skoraj 73 na sekundo. Na področju zabavne elektronike je bil najpriljubljenejši izdelek Samsungov 52-palčni LCD HDTV, sledita pa mu 8 GB iPod Touch in Acerjev netbook Aspire One. Med programsko opremo je šel najbolje v promet Microsoftov Office 2007 (varianta Home and Student), medtem ko sta mu za petami Norton Antivirus 2009 in Office 2008 za Mace. Na področju konzol ni bilo presenečenj, saj je Wii z lahkoto odpihnil konkurenco.

14 komentarjev

mtosev ::

Hudo. me zanima kak so na Newegg kupovali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BozidarB ::

a amazon poslija v slo? mogoce kdo ve kolk prblizn stane?

podbevna ::

Stane toliko kot piše na spletu. Če kupuješ iz evropskih izpostav ni carin in davkov.

Sam kupujem na amazon.de, ker je najcenejša poštnina (6 € na paket knjig).

Zdaj razmišljam tudi o amazon.uk, ker je funt tako padel...

Gandalfar ::

Problem .co.uk je da te pride ene 3 funte na knjigo kar znese kar 1/3 cene na koncu dneva.

ender ::

Microsoftov Office 2007 (varianti Home in Student)
Home and Student je ena varianta :)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

OChack ::

recesija pa to se ful pozna :)
Int€l inside, IDIOT Outside

Utk ::

Dvomim, da je Amazaon nadoknadil vse kar se drugje manj proda. Morda so pa več kupovali pri amazonu in drugih, ker je cenejše. Ali pa nimajo več za bencin in parkirnine :)

Relanium ::

Ja sj, ker trgovci pri nas preveč kasirajo, pa ljudje mal študirajo kje je cenej. Prav jim naj bo ******

roli ::

mi gre pa na živce, da amazon ne pošilja tehnične robe v slo. Včasih imajo nekaj kar bi rad kupil in ni dosegljivo v slo.
http://www.r00li.com

BozidarB ::

kje pa piše a furajo v slo al ne? jst bi rad kupil fotkica tm

jamiroq ::

> mi gre pa na živce, da amazon ne pošilja tehnične robe v slo. Včasih imajo nekaj kar bi rad kupil in ni dosegljivo v slo.

po novem (predvidevam?) se da kupovati od 3rd party prodajalcev - brez nekih problemov sem kupil tole torbo. mogoce bo kaj takega zacelo veljati tudi za elektroniko?

BozidarB ::

kje si to kupu?

Aggressor ::

en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

JayKay ::

Gledo na to kakšna gužva je bila včeraj v Londonu, bi rekel da se fulk še vedno, kljub finačni krizi (oz. tu jo po moje napačno imenujejo credit crunch - moralo bi biti debit crunch:D), zelo zadolžuje.
Gužva ni bila samo v prodajalnah z oblačili in čevlji, temveč tudi v tistih z eletroniko, predvsem na Totenham Court Road.
Sem za foro šel še v Harrods. Komaj kaj sem not prišel, premikal sem se komaj kaj skozi prodajalne, pametnega pa itak nič ni (pametno kot cenovno smiselno).

Aja, pa Amazon UK ima dobre deale zdaj za PS3 igre 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google izgubil pritožbo v Rusiji

Oddelek: Novice / Tožbe
326433 (4864) MrStein
»

Freiburg hoče nazaj na Microsoft Office

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4615739 (13221) g. Oden
»

Izvedba celovite analize možnosti uvajanja odprto-kodnih sistemov

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
3713130 (11175) driver_x
»

Sun v škripcih

Oddelek: Novice / Rezultati
123453 (2634) Pancho
»

Microsoftovi programi zastonj za mala podjetja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
548730 (6201) poweroff

Več podobnih tem