» »

varnostna nalepka

varnostna nalepka

lebang1 ::

Me zanima ali se kako da odstranit garancijsko nalepko iz računalnika, da ostane nepoškodovana in se jo da ponovno prilepit nazaj...

madog ::

originalne žiletke, lepo in počasi in se da zelo lepo odstranit

5er--> ::

Mislim, da tega ne bi smel spraševat tukaj gor.
Drugače pa jaz (odvisno od nalepke) priporočam fen in britvico.

subby ::

a ni včasih tudi para pomagala?

bluefish ::

tudi, če jo odstraniš, še vedno velja garancija po posameznih komponentah. Ta nalepka je le še en bav-bav iz let nazaj.

___ ::

fen....če imaš dovolj vročega:)

ali pa pokličeš trgovino kjer si kupil mašino in prašaš kako je s tem...če lahko vgradiš kakšno komponento in ti dajo oni novo nalepko?:)
treba se je znajdit...:)

nastyboy ::

Ja, jaz sem preprosto vprašal, pa so rekli da ni problema.. sem pa komponento kupil pri isti firmi... tako da niso komplicirali.


LP

lebang1 ::

Ja ,sem se zmenal, da imam skoraj isto garancijo po komponentah....
Pa sem se malo poigral z nalepko in z žiletko je bol slabo šlo,
z toplim fenom pa kar lepo.... 1. plast, pa ima še neko varnostno drugo ki ni hotela z nobeno stvarjo dol. neka taka raztegljiva srebrna je....

JayKay ::

jaz mam kr nekaj teh nalepk še doma :D

imagodei ::

Ta nalepka je zastraševanje. Nima nobene veljave. Če prodajalec računalnik sestavi po komponentah, nima kaj komplicirat. Nalepka mu je lahko edino v informacijo, ali si kaj štoral po vsebini in je napaka lahko posledica nestrokovnega posega. Ne more ti pa zato kar preklicat garancije na matično ploščo, npr.
- Hoc est qui sumus -

Ted ::

Sem kupil grafično kartico od nekoga, ki je kupil PC v Comtronu. Kartica se je pokvarila, garancije pa nisem mogel uveljavljati kljub računu za PC. Kartico sem na koncu poslal uvozniku, ta jo je sprejel. Če bi bil uvoznik Comtron pa bi bilo uveljavljanje garancije resna težava. Za njih je namreč izdelek za katerega garantirajo delovanje računalnik, ne pa posamične komponente.
Mah...

imagodei ::

To zato, ker to potrošniki dopuščate(mo).

Tam, kjer jaz nabavljam računalnike za firmo, ni nikol nobenega problema. Vse zrihtajo. Nikol se meni ni treba ubadat z uvozniki, vedno lahko uveljavljam garancijo pri prodajalcu. Tudi nikoli nihče ne vpraša, ali sem kaj šaril po kišti, pa vedno dobimo nalepko gor.
- Hoc est qui sumus -

lonz ::

Odstranjevanje je odvisno od vrste lepila. Če je lepilo akrilatno se da odstranit z paro, ker je akrilatno lepilo topno v vodi. Če pa je nalepka z rubber base lepilom pa se lahko proba z fenom, ampak spet ni nujno...
...arrrrrr, shiver me timbers...

connel ::

uh, če se spomnim par let nazaj kako so nekateri paniko zganjali zaradi teh nalepk, ko je bilo treba kaj zamenjati v kišti,...Morm rečt da so se presneto dobor spomnili prodajalci tega trika, dobro da ni dolgo vzdržalo to, pa vidm da še nekatere lapajo z nalepkami.
Isto kot bi na nov avto prodajalec oz. zastopnik nalepil nalepko na havbo in je ne smeš odpirat, tudi če bi samo naprimer žarnico hotel zamenjati, če bi pa naredil to ti pa gre garancija,..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788731 (5235) St235
»

Odstranitev garancijske nalepke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727166 (4704) winpirate
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828807 (6033) Invictus
»

Nalepka overclock

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282204 (1617) sirotka

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838055 (6536) Mr.B

Več podobnih tem