» »

GTA 4 ne dela

GTA 4 ne dela

«
1
2

BmN ::

Za znoret...
Popoldan sem jo kupil (lahko skeniram račun, po želji =) ) ampak igra ne deluje. lahko naložim samo nek "social" stuff na začetku, ostalo pa ne. Se sanja komu kaj bi lahko bilo narobe?

http://img68.imageshack.us/my.php?image...

http://img231.imageshack.us/my.php?imag...

Moj sistem:
Intel Pentium Core 2 Quad Q9400
2 x 2Gb DDR2 1066Mhz aXe
2 x ATI HD 4850 512Mb Crossfire
Gigabyte GA-EP45C-DS3R
Vista Home

Hvala za pomoč!

Ciklamen ::

Po prvem linku sodeč, nimaš kompatibilne mašine..

Vista Home, imaš SP 1?

BmN ::

nevem točno če je sp 1 gor ;((

kje to vidim?

Ciklamen ::

Start...Desni klik na Computer, properties in potem vidiš

BmN ::

Ciklamen ::

Probaj naložit SP 1... Ker nevem če ti bo delalo drugače (če ga nimaš)

BmN ::

ga downloadam trenutno, bom povedal če bo delovalo

Raptor15 ::

kot lahko vidiš na zadnji sliki maš 1gb ram za nič. 2 problem je vista. Ker je za kurac po domače povedano. naloži si xp sp2 al pa sp3 ali pa windows 7 pa boš to napako zlahka opdravil

=Exceed= ::

kot lahko vidiš na zadnji sliki maš 1gb ram za nič. 2 problem je vista. Ker je za kurac po domače povedano. naloži si xp sp2 al pa sp3 ali pa windows 7 pa boš to napako zlahka opdravil



Neutemljeno kritiziraš OS, ki ga od 5 cm nisi "vohal". Že s predlogom XP SP3 si se ugriznil v jezik (so rabili par popravkov, da je sistem začel delovati BP.

Da ne bom smetil kot nekateri...nalži SP1, odstrani igro in jo ponovno namesti in uživaj v igranju.

LP

Raptor15 ::

kot lahko vidiš na zadnji sliki maš 1gb ram za nič. 2 problem je vista. Ker je za kurac po domače povedano. naloži si xp sp2 al pa sp3 ali pa windows 7 pa boš to napako zlahka opdravil



Neutemljeno kritiziraš OS, ki ga od 5 cm nisi "vohal". Že s predlogom XP SP3 si se ugriznil v jezik (so rabili par popravkov, da je sistem začel delovati BP.

Da ne bom smetil kot nekateri...nalži SP1, odstrani igro in jo ponovno namesti in uživaj v igranju.

LP

a res jaz sem z drugo igro na prenosniku visto home pa mi tudi ni delalo. Bog ve kaj je ta vista. Pač nisem pristopnik viste prej pa sem mel xp sp3 pa je delala vsaka igra in na vsakem koraku je bilo vse dobro. Zakaj pa misliš da bodo poslali ven windows 7? Ker je boljša v pravem pomenu besede od viste in naj bi bila to kar bi vista morala dejansko biti.

huek111 ::

kot lahko vidiš na zadnji sliki maš 1gb ram za nič.

Razloži mi kje na sliki lahko vidiš da ima 1gb ram-a zanič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

hojnikb ::

kot lahko vidiš na zadnji sliki maš 1gb ram za nič.

Razloži mi kje na sliki lahko vidiš da ima 1gb ram-a zanič!

Mogoče omejitev 32bit sistema?
#brezpodpisa

erzy ::

omg @kuek111 on ima 2×2gb rama in OS 32bit...32bitni sistemi lahko imajo največ do 3gb rama kar maš več u reže ti enostavno neuporablja ---> zato pa imamo 64bitne:D:D

erzy ::

nemorem vrjet --->tvoj comp je kupljen u celoti ne? tron... kak lahka dajo skupi 4gb rama tepa OS 32bit :S:S zavajanje kupcev sicer pa jaz osebno ne kupujem v celoti compa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: erzy ()

Raptor15 ::

Saj sem že rekel, da ti podpira samo 3GB ramov. Samo pomojem tisti 1GB ne spi. Pa obstaja neka komanda da v biosu vpišeš pa ti podpira 4GB ramov samo nevem kera je to...
xD

bluefish ::

Zakaj pa misliš da bodo poslali ven windows 7?

Ne, zato, ker nadaljujejo z razvojnim ciklom. Malo si oglej dosedanje datume izdaj. Poleg vsega pa so Visto pokopali samozvani "strokovnjaki", ki so na podlagi prijatelja od kolegice, ki pozna nečaka, sklepali nekaj, kar je daleč od realnosti.

In da, rešitev problema je namestitev SP1.

kak lahka dajo skupi 4gb rama tepa OS 32bit

Ker pač lahko.

legice ::

sp 1 naloži za visto in ti bi moralo 100% delati.to je 1 od pogojev,da igra sploh dela.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

erzy ::

:D@blueFish sej tisti citat moj "kak lahka dajo skupi 4gb rama tepa OS 32bit" sej vem da so use moznosti da to naredijo saj na tak nacin tudi več profitirajo, tak je danes svet:|

bluefish ::

cena 64-bit in 32-bit je praktično enaka.

erzy ::

@bluefish nisem mislil tega :D hotel sem reči da dajo OS 32 bit in namesto ene spominske za 1×1gb + 1 gb -dajo 2× 1×1gb in s tem profitirajo

Rotaidal ::

kot lahko vidiš na zadnji sliki maš 1gb ram za nič. 2 problem je vista. Ker je za kurac po domače povedano. naloži si xp sp2 al pa sp3 ali pa windows 7 pa boš to napako zlahka opdravil



Si ti tudi problem ja. Ma kaki problem viste.

Meni dela na visti bp. Seveda s SP1.
Naloži sp1 za visto in more gta delat.

erzy ::

@BmN glede na to da so fantje ti lepo razožili kako rešiti problem, me zanima ker nisi nič napisal ali ti je sploh uspelo? :D

frrosko ::

mene pa zanima zakaj meni nedeluje?

slika:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frrosko ()

bluefish ::

ker ni original. Beri to.

legice ::

mene pa zanima zakaj meni nedeluje?

slika:

take stvari raje ne sprašuj tukaj
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

brish ::

Zdravo!
Igro sem kupil že decembra in normalno igral. Nato jo nekaj časa nisem igral. Zdaj ko sem jo hotel spet mi med nalaganjem igre (ko se tisti liki pomikajo in je v ozadju glasba) vrze ven tale error:


Moje specifikacije:
AMD Athlon 5600+
NVIDIA Geforce 8800 GTS 512 (182.08 driverji)
2GB Patriot RAM
ASUS M2N-E
OS Windows XP SP3 (z zadnjimi posodobitvami)

Mogoče veste kaj bi bil lahko problem?

lp brish

reml ::

Imam sledeči vista gta4 problem: Inštalacija igre na visti je potekala normalno. Sam štart igre in meni - nastavitve vse bp. Ko pa želim zagnati igro.. start...loading new game ..cousin bellic...loading...mi pa butne nazaj v winse in pravi da se program mora zapreti. Kdaj mi še rata priti v igro vendar se le ta grozno zatika.

Naj povem, da je konfiguracija dovolj dobra, saj mi ostale ogre delajo bp in tudi na isti mašini (na drugem disku) na xpjih gta 4 dela odlično.

Špil sem tudi patchal, Vista SP1 imam.

Kdo slučajn ve kaj mi je storiti?

Hvala lp.
To go..where no computer has gone before ...

erzy ::

jas sem imel tudi nekaj časa visto 64×bit ultimate samo ko sem tel inštalirati GTA IV mi je vedno reklo da nimam podprte strojne opreme za igranje...vendar na xp-ju mi dela use bp...strojna oprema je skori priporočena tako da ni govora o prešvoh računalniku...

reml ::

Hardware problem sem tudi jaz že izključil, saj ostale enako zahtevne igre delajo na istem sistemu bp.

Še kako mnenje?
To go..where no computer has gone before ...

domi ::

jst mam tud isti problem z GTA4 :(
če kakšnemu rata uštimat da bo delovala igrica na windows vista nej mi plis pove!!!!

Galaxy ::

Preprosto. Inštaliraj Windows 7

__Devil__ ::

Preprosto. Inštaliraj Windows 7


Točno tak. Na win 7 vse dela.

Bolf3nk ::

Preprosto. Inštaliraj Windows 7


Točno tak. Na win 7 vse dela.


Na visti tudi. Le znat moreš :)

todman74 ::

Na visti tudi. Le znat moreš :)


Točno tako.

g. Oden ::

Pred enim letom sem probal Visto, naložil SP1, in sem jo bil primoran vrečt z diska po dveh dneh. Nihče mi ne bo govoril, da Vista vse podpira, ker sem se na lastne oči prepričal, da ima veliko problemov s programovjem in gonilniki. Če je to za vas dober operacijski sistem, pa jaz nisem kriv, ampak ne zavajajte ljudi, kako vse na Visti dela, ker jim bote samo nakopali težave.

bluefish ::

in sem jo bil primoran vrečt z diska po dveh dneh
Pove veliko o uporabniku.

Rotaidal ::

g. Oden

Ni vista kriva, če je uporabnik len. Polek tega še imate nevem kakšne možne variante z travnikov s eksotičnimi dodatki.

Bellzmet ::

Dejte enkrat razumeti, da niso vsi comp-freaki. Obstajajo tudi ljudje, ki hočejo, da zadeva dela TAKOJ, ko jo namestiš. Ne da je potrebno ne-vem-kaj optimizirat, piratizirat in ostali bullshit, ki je za navadnega uporabnika znanstvena fantastika.

lp

Rotaidal ::

Katera zadeva pa ne dela takoj ko jo namestiš? Poznam veliko ljudi, ki kritizirajo visto, zato ker so slišali da je slaba. Drugi jo imajo gor en dan in rečejo da je slaba. Tretji imajo gor xxx raznih aktivatorjev in sistem dela kot da ima 128 rama. Pol pa še imaš ljudi, ki poganjajo visto na sistemih ki še skoraj za xp niso. Pol pa se bunijo kako je vse slabo in počasno.

Oden je omenil, da ima veliko problemov s programami in gonilnikami. Ni pa povedal s katerimi.

To da nekaterim ne dela GTA 4 na visti je smešno. Seveda... vista je kriva. Ne pa ves šrot programov ki jih laufa v ozadju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

mtosev ::

meni na visti dela celo NFS 4 iz leta 1999 bp. pa je bil napisan za win 9X.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

CaptObvious ::

Res nevem kaj se eni tako pritožujejo, da na visti nič ne dela, ker meni je do zdaj vse delalo razen DSJ (deluxe sky jump) in ene par drugih fejst starih iger :D Pa še to sem zrihtal na koncu, pač je blo potrebno 5min iskanja po googlu... Najprej sem tudi mel dvome o visti zdaj mi je pa dosti boljša od XP-ja. :)

Zgodovina sprememb…

ZaOstali ::

kot lahko vidiš na zadnji sliki maš 1gb ram za nič.

Razloži mi kje na sliki lahko vidiš da ima 1gb ram-a zanič!

Lepo bi si bilo razjasniti besede, kajti zanič =/= za nič

Galaxy ::

A je kdo od vas uporabljal visto in potem samo povohal windows 7? Če je, 99% ljudi sploh nebi povohalo viste nazaj.

majeric0 ::

OMG Prebral sem vse poste od prvega do zadnjega...
In morm rečt da se samo 5-7 postov od 20+ nanaša na naslov!
Nehajte že s tem OFFTOPICOM!!!

Imel sem isti problem z GTA IV.Used Google+SloTech=Solution.
Idi na CD pa v GTA IV pač tja not pa klikni z desno na "Setup"->"Properties(Lastnosti)"->2 zavihek zgoraj"->"Compatibility Mode: Windows XP SP3"
In ti bo začelo inštalirat...



OFFTOPIC: Mam trenutno Visto(Do oktobra seveda ker za WIN7 se driverjev ne dobim) in moram reči da mi pošteno najeda....Za vsako malenkost te vpraša za dovoljenje in ostalo Bull***t!
DUGICAJT :D

bluefish ::

Za vsako malenkost te vpraša za dovoljenje in ostalo Bull***t!
Če si že uporabil google za iskanje rešitve glede GTA, potem ti najbrž ne bo težko poiskati še Disable UAC. Stanje v 7 namreč ni kaj zelo boljše.

majeric0 ::

Zdravo!
Igro sem kupil že decembra in normalno igral. Nato jo nekaj časa nisem igral. Zdaj ko sem jo hotel spet mi med nalaganjem igre (ko se tisti liki pomikajo in je v ozadju glasba) vrze ven tale error:


Moje specifikacije:
AMD Athlon 5600+
NVIDIA Geforce 8800 GTS 512 (182.08 driverji)
2GB Patriot RAM
ASUS M2N-E
OS Windows XP SP3 (z zadnjimi posodobitvami)

Mogoče veste kaj bi bil lahko problem?

lp brish



Hey...Meni je pomagalo če sem dal Grafiko iz Med/High na Low/Med ampak ti ker imaš bolše komponente daj iz High na Med/high...Če sem dal na zahtevnejše me je podobno vrglo iz igre poskusi!!!

Bluefish...
Prvič slišim za to in hvala da si mi dal tak dober HINT!Bom pogledal!
DUGICAJT :D

erzy ::

Preprosto. Inštaliraj Windows 7


Točno tak. Na win 7 vse dela.


Kot kakemu. Meni je na visti z malo težavami ampak nekaj truda uspelo inštalirati in zagnati zadevo bp. Delovalo je use ok. Medtem ko zdaj ko imam win7 enoko kot pri visti bp vendar problem je pri igranju ker štopa kamera. poiskusil sem z raznimi patchi ipd ampak nisem odpravil napake. Potem sem use skupa uninstalal pa nisem tikal ker tudi me ni gnalo kaj dosti k igranju. Bom mogoče poizkusil sedaj ko me bo primlo daz original verzijo win7 na pc.
Intel Core2Duo E8500 3,17GHz, ASUS P5Q Pro,

domi ::

ejj!!
mene zanima a je kakšno tveganje ko naložiš SP1 da bi mi kaj komp zajebavalo!?

Rotaidal ::

O čem ti to? O visti SP1?

Povej tako, da vsi razumemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

domi ::

O čem ti to? O visti SP1?

Povej tako, da vsi razumemo.

jaja o visti SP1 ja :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 na vrhu v ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7016561 (14570) MrStein
»

Windows Vista ali Xp? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16612270 (8502) Icematxyz
»

Kateri OS uporabljate in zakaj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
796882 (4796) opeter
»

Eno butasto a pomembno vprašanje :P

Oddelek: Programska oprema
281896 (1522) Icematxyz
»

Kateri windows namestiti? XP Professional ali VISTA Ultimate (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
575869 (4234) bluefish

Več podobnih tem