» »

CSS

CSS

roky99 ::

Živjo!

Nikjer na netu nism našel nič o tem mojem problemu.
S CSSjem bi rad uredil to stran, vendar ne vem kako bi se tega lotil. Kako naj razrežem stran da bom lahko slikce linkov uporabil v kodi?

 slika

slika

don't drink and drive, just smoke and fly! ;)

Tody ::

Jah CSS ni vsemogočen :) Če boš hotel met postrani gumbe boš moral narest pač naredit tko da boš mel cel kvadrat za gumb pa pač napis zarotiran.

BlueRunner ::

Hmm... saj ne rabiš "gumbov". Saj lahko uporabiš imagemap. Sicer pri nalaganju ne bo ravno "zgledalo", ampak vroča področja bodo pa lahko potem tudi postrani.

Za stolpce s CSS-jem (brez tabel) pa je dovolj primerov na omrežju. Uporabi Google.

al3s ::

Zakaj bi dal sploh zgornje gumbe po strani? Ni neki prakticno niti lepo. Za tiste gumbe uporabi hot spote ce hoces s cssjem mores narezat v kvadrate/pravokotnike samo pol ne bo gumb vecji kot je dejansko narisan. Ce imas obicen menu vodoraven pa je odvisno kolko se hoces zajebavat ce imas kaksne over state ko gre miska gor ali karkoli je malo vec dela ce ne samo porezes gumbe in naredis "list" li vsak svoj class ali pa tudi ne vedno je vec variant poglej malo ze narejene menije po googlu.

roky99 ::

Hvala za odg. Sej sem obrnu cel google pa nism za ta moj primer našel nič uporabnega.
Očitno mi ne preostane nič drugega kot da menu naredim v vodoravni legi..

LP
don't drink and drive, just smoke and fly! ;)

CoreySteel ::

Flash? :)

Baja ::

ce bos za rolloverje uporabil samo drugo barvo pisave na gumbih, lahko razrezes po 'kvadratkih'. ce pa hoces za rolloverje spremenit cele gumbe, pa bos moral razmakniti gumbe (za par pikslov), da bos lahko izrezal gumb po gumb.

 razrez

razrez

JohnyBallony ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297332209 (56358) htmltroubles
»

Izdelava spletnih strani v Photoshopu

Oddelek: Izdelava spletišč
453868 (2916) DiTi
»

Forme na 1000 načinov

Oddelek: Izdelava spletišč
242216 (1672) roli
»

Postavitev gumbov na strani

Oddelek: Izdelava spletišč
121707 (1535) BikeFan
»

Izdelava strani z Dreamweaverjem in Photoshopom

Oddelek: Izdelava spletišč
232787 (2199) mitjaje

Več podobnih tem