» »

Wolfenstain problem

Wolfenstain problem

Reality ::

Pri vhodu v raketno bazo mi manjka en item, pa ga sploh ne najdem, en vojak mi je ustov, k ga ne smem ubit, mi lahko gdo pove, kje dobim tist item, da bom loh šu z tovornakam v naslednjo sobo????

dela ::

ono puško rabiš se mi zdi. najdeš jo tam ko prideš vun iz tunela.... malo idi v gošo pa boš najdo

Reality ::

Mam uno pušo, zraven maš še healt..., vse sem že prebrskov pa nič, tud na konc v bazi sem v stavbo na streho po vrvi splezu in zaklad pobrav, ne vem kva bi še blo lahko! Sej misliš uno pušo, tam kjer je mitraljez nastavljen!

dela ::

ne spomnim se več prav ker sem dolgo nazaj to špilau pa sem se sam tudi v tej sobi zajebaval... men se zdi da še morš po nekaj it prek jezera tam na začetku bol...

BaRtMaN ::

Ja, tm prek jezera k je prvo padalo je tista puška. Je snajperka z nočnim pogledom. To je prvi paket, drugi je pa tm pr mini zasedi. Pozor: če maš kode in puško že na možnost, je ne more pobrat. Se mi zdi. Jst nism uporabljal kod in sm čist na easy pršu do konca.

Reality ::

Ja puško sem dobu, nisem pa razumu, kva ne morem pobrat če imam puško in kakšne kode. Pobral sem vse kr se je dal, tudi zaklad v bazi, pobil sem vse na opazovalnicah....



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52389465 (7345) Meizu
»

WOLFENSTEIN

Oddelek: Igre
292196 (1603) Koci
»

sniper strikes again! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22511581 (7495) zaj_tam
»

Return to castle Wolfenstein

Oddelek: Igre
271732 (1055) GaPe
»

Project IGI

Oddelek: Igre
81151 (1013) element

Več podobnih tem