» »

WOLFENSTEIN

WOLFENSTEIN

iro ::

KAKO PRIDES VEN IZ 5. STOPNJE? (pridenm na tovornjak pa mi napiše da moram onesposobit vse alarme -1 na bi manjkal)
kaj moram nardit?8-O

bastadu ::

...unesposobit vse alarme:\\
:D

iro ::

je kje kakšen skrit ?

OldSkul ::

Če igraš z kodami:O te plate ni mogoče dokončati!
Vsaj mislim!

nojus ::

Ja res je! To je misija 3/1. Ne je igrat s kodam, ker je res ne moreš dokončat. Sicer se ne spomnim kaj točno je že vzrok, ampak mislim da je novo orožje, ki ga ne moreš pobrati, ker ga že imaš (kode sucks)!!! >:D

OldSkul ::

Ja nekje moraš pobrat ostrostrelko pa je z kodam ne moreš ker to orožje že imaš! pol pa tud plate ne morš nardit!

bobby ::

jst sem tud v tem nivoju obstal. postrelu skor vse,razen zadnjega stražarja k mi skos potem Mission failed prbije. kakšno orožje je treba pobrat???? snajperko za ponoč???
ne igram z kodami.

OldSkul ::

Ja snajperko ki je v eni bajti na mizi.
unega stražarja pa itak ne smeš ubit to pa si že ugotovil¨!

Tiger ::

MSA Sniper al nekaj takega ne dobiš v hiši temveč nekje na prostem, in sicer tam kjer sta zadnja dva velika stolpa.

iro ::

ne igram s kodami tisto ostrostrelsko puško pa sem pobral ko pridem v tovornjak mi napiše da moram onesposobit vse alarme ,sam sem jih že vse alarme in sirene v čem je štos

Tiger ::

Verjetno nisi ubil tistega na krožnem stolpu (v bazi kjer je tudi tovornjak) Si pobil oba častnika v tej bazi? Pobiti moraš vse, razen tistega, ki čaka pri vhodu v zaprt predor, kamor sem boš odpeljal s tovornjakom.

BaRtMaN ::

Sniperka je ob jezeru na enem bregu, tam skor nazačetku. Mogu bi eno padalo vidt. Velik je stražnih stolpov, v tunelu greš na desno v manjši tunelčič, pa prideš vn na enem travniku, kjer hmal zagledaš eno brzostrelsko gnezdo. Na Gamespotu al pa kej tazga si oglej vodič.

iro ::

ne igram s kodami pobral sem obe puški,pobil vse razen tistega zadjega,ko pa pridem v tovorjak mi napiše OBJECTIVES 3/4 da nisem našel vsega?če prtisnem N(zemljevid) imam obkljukane vse zahteve razen da nisem onesposobu vseh alarmov kje je še kakšen alarm?razbil sem pa tistega na stolpih,na vhodu, pri tunelu... še sirene sem razbil

OldSkul ::

Ma kake alarme, jaz nisem nobenga alarma razbil pa sem plato z lahkoto naredil.
Tojo igro nekaj reže!

OldSkul ::

Ma kake alarme, jaz nisem nobenga alarma razbil pa sem plato z lahkoto naredil.
Tvojo igro nekaj reže!

Tiger ::

V tej misiji je navodilo, da nobenega alarma ne sme biti sproženega, očitno si to razumel malce po svoje ter alarme uničeval (sprožal) ali kaj?

iro ::

sam razbil sem jih,še enkrat vse sem pobil razen šoferja,našel skrizi prostor,sam ko pridem na tovornjak se odpre tist okno in tam je z rdečim označena druga vrstica mislim da piše OBJECTIVES 3/4 KAJ to pomeni?

leonius ::

Kolko se jaz spomnim pri tej misiji ne smeš nobenega alarma sprožit...pobit vse stražarje razen zadnjega, pa puško na oknu pobrat...pa it v kamion...nevem kaj je tu nelogičnega?:>

Shadowman-x ::

Tudi sam sem imel isti problem, vendar kot je že bilo napisano, pobrati moraš ostrostrelno puško (če boš pritisnil črnko "N" ti bo izpisalo, kaj moraš vse narediti in kaj od tega si naredil)!
Fora je v puški in da noben od švabov ne sproži alarma!

iro ::

bi lahko prebrali vse kar napišem če prtisnem "N" mam obkljukano vse razen pri drugi (onesposobi vse alarme)kje je štos?pa ve kje bi lahko kaj našel o igrici na netu ne igram s kodami

|might| ::

a je pol kdo ugutovu kdo ta problem, kajti men se isto zgodi ! :(

VuLc4n0 ::

3x si napisal ne igram s kodami:D

Malo više poglej kaj je treba narediti! Nihče ne sme sprožiti alarma. A sem dovolj razumljivo povedal? NE? Okey... nihče ne sme sprožiti alarma!!:D doh

:\
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

Ko je alarm sprožen je že prepozno.
Fora je v puški in da noben od švabov ne sproži alarma!


To je to. Simple as that
http://christinalake.cjb.net

Koci ::

jaz mam isti problem. Ko pridem do konca imam obkljukano vse naloge razen tiste, da ne sme nihče sprožit alarma. Če sem še v igri je itak jasno, da ga ni noben sprožil, ker bi bilo drugače igre konec. V čem je fora?
Panta rei!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koci ()

iro ::

če si že prišel do njihovega štaba te nesme videti tisti stažar ki je pri vhodu v tunel ker je on šofer kovorjnaka na katerga moraš priti .vglavnem cilj ti je prit na tovornjak ne da bi te opazil stist stražar pri tunelu

Koci ::

Iro: Sem mesl isti problem. Deluje. HVala!
Panta rei!!

kontra ::

Fora je vtem da ne smeš uničevat teh alarmov in da se nobeden ne sproži! Ne jih uničevat!

Koci ::

Lahko jih uničiš. Samo nazadnje moraš it v tovornjak tako, da te tist pri tunelu ne vidi.
Panta rei!!

kontra ::

Ja sem se pri tej misiji zaj.... ful cajta, tud v tovornjak sem prišel tako da me uni ni videl pa nisem končal tako dolgo dokler nisem celo misijo rešil brez, da bi uničil en alarm. Ker kakor uničiš en alarm, ne končaš!

Koci ::

jaz sem opa uničil vse razen tistega pri zadnjem stražarju pa sem jo nardil.
Panta rei!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deus Ex: Human Revolution (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62082129 (44103) Bor H
»

Novega bmwja ukradejo v treh minutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
9829768 (21919) šernk
»

SOF 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
614730 (3147) Rus
»

Return to castle Wolfenstein

Oddelek: Igre
271696 (1019) GaPe
»

Project IGI

Oddelek: Igre
51341 (1141) Bajo1

Več podobnih tem