» »

Piz..rija - ko vklopim klimo se vklopu tudi TV

Piz..rija - ko vklopim klimo se vklopu tudi TV

Butec123 ::

Ja dost resna in problematična zadeva, zato vse strokovnjake prosim za nasvete.
Se pravi uporabljam klimo Airwell K9 DC INV ter daljinca za klimo Airwell RC-4, ter televizilo Philips pfl7603. Kadar vklopim klimo se vklopi tudi TV, vendar ne vedno ob isti željeni temperaturi (21,22,23,...) ter istem načinu (ogrevanje, hlajenje, razvlaževanje,..). Sepravi vklop TVja ni odvisen od kombinacije pilota od klime, temveč nekakšna naključna stvar.
Prosim za nasvete ... Vsi komentarji da naj zamenjam TV ali klimo odpadejo.

Dr_M ::

Nabavi si ksn locitech univerzalni daljinski upravljalec. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

zcetrt ::

In kaj bo psremenil? Če se koda ujema, se pač ujema. Ciljaj bolj natančno... Ni druge.
4.

Butec123 ::

Ja tudi če daljinec od klime usmerim čisto drugam od TVja še vedno del signala prileti v TV in mi ga vklopi, oz. če je TV že vklopljen se mi lahko naprimer vklopi teleteks ali pa prestavi na drug kanal ali pa ,...
Mogoče še kakšna ideja ali nasvet.

Duhec ::

Ene švoh baterije dej v daljinca klime, glih tolk, da se klima vžge, signal pa se ne odbije preveč. :D

Nagi Bator ::

Ce je daljinec IR se postavi s hrbtom tik pred TV, ali pa z roko zakrij senzor in vklopi klimo.

usavko ::

Se mi zdi, da to glih ni rešitev... Probej, če je možno nastaviti drugo frekvenco za tv (in njegov daljinec), drugače si v p.....

zcetrt ::

Frekvenco? IR prenos je to. Moduilacije pa še nisem videl nastavljive. Pa še to bi jo moral kar precej spremeniti, da bi se poznalo.
4.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera klima (strani: 1 2 3 4127 128 129 130 )

Oddelek: Kaj kupiti
64601248867 (1330) BorutK-73
»

Težava klimatske napravae

Oddelek: Loža
163420 (2994) #000000
»

klima

Oddelek: Loža
144632 (4189) zoricasara
»

Kateri TV 55 cm

Oddelek: Kaj kupiti
181628 (1352) AngelOfDeath
»

Klima v stanovanju

Oddelek: Loža
176140 (3392) maksimvs

Več podobnih tem