» »

UPS in router?

UPS in router?

Jose ::

Danes sem kupil poceni UPS PowerMust 600 USB. Še ga nisem redno stestiral a po moje dela. Imam pa problem. Na UPS imam priklopljen PC in monitor. Špila. Potem sem na tretjo vtičnico priklopil še router in ta iz UPSa ne dobi napajanja???

Router (vtikač od routerja) nima ozemljitve. A je mogoče tu problem? Nekje v navodilih je napisano, da na UPS ne smem priklapljati naprav, ki nimajo ozemljitve. Bi lahko tu bil problem? Je mogoče kako na UPS priklopiti router (ASUS WL500gP)?

Hvala, JOSE.

Jose ::

Rešeno. Na kabel iz UPSa sem priklopil električni razdelilec in vanj vklopil tako router kot skener. Sam router ni bil dovolj, sam skener pa.

Je pa software (Winpower) precej požrešen (70MB RAMa) in ga ne štartam ob zagonu windowsov.

METman ::

Pozdravljeni!

Želel bi povezati router (ki je na podstrešju) in modem (ki je eno nadstropje nižje) vsakega s svojim UPS-om. zanima me vaše mnenje, če bi bila zadeva sploh izvedljiva, ali UPS nujno potrebuje PC za komunikacijo z UPS-om?


Lp
Sašo

mat3 ::

Seveda je zadeva izvedljiva. Povezava UPS-a s PC-jem je zgolj dodaten bonbonček da ti UPS (program) sam lepo ugasne računalnik in da vidiš stanje baterij itd. Ni pa povezava obvezna za delovanje UPS-a. Kar si napisal je 100 % izvedljivo.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat3 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Z-5500 in pokanje/prasketanje v zvočnikih?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
547277 (2389) Skater1982
»

UPS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13027865 (9276) Vuli
»

Nakup ups (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23628830 (13112) ender
»

UPS, majhen nasvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
111215 (1010) _Dejan_
»

Nihanje napetosti v vticnicah (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6310356 (8295) Pyr0Beast

Več podobnih tem