» »

Sistem zmzuje

Sistem zmzuje

BLzE556 ::

LP, že kar nekaj časa se mi pojavlja, da mi comp med igricami oz med delom zamrzne. Vceraj sem igral COD, nakar mi je nekdo pisal po msn in seveda sem pritisnil Alt+Tab, nato pa mi je računalnik zamrznil. Slika je takšna kot je ostala zvok pa je kot da bi kakšen stroj hrumel poleg mene in nato se pojavi blue screen (MACHINE_SYSTEM_EXCEPTION). Isto se mi je dogajalo na lan-partyu, kjer je igralec poleg mene rahlo udaril po mizi in mi je računalnik zmrznil... in ko sem hotel comp prenesti v dnevno sobo in ga prikljuciti na TV mi ga ni hotelo Bootati (to se mi tudi ponavadi dogaja), ko sem pa ga nesel nazaj v svojo sobo se je prižgal takoj.
Za to neprijetno dogajanje osebno krivim matično ploščo, ker ni važno ali imam navit sistem ali ne vseeno zmrzne, rami so v redu (sem jih tudi zamenjal), trdi diski in napajalnik in procesor prav tako, pa še zmeraj zmrzuje :(. Ima kdo kakšen nasvet?
Winners do not use drugs!

bluefish ::

preveri nihanje napetosti.

BLzE556 ::

Vcore: 1.483V-1.500V
+3.30V: 3.354V-3.370V
+5.00V: 5.107V
+12.00V: 11.248V-11.308V

Še Slika iz Everesta :


Prej sem poskusno udaril po mizi in se je sprva čudno obnašala miška, šele po približno 9 sekundah se je comp sesul in ga nisem mogel hitro bootati ampak mi ga je uspelo po komaj 13 resetih.

aja, in ko sem včasih na ventrilotu ter ko držim tipko caps lock za govorjenje mi kar naenkrat miška zamrzne in jo moram odklopit in nazaj vklopit, če želim naprej delat
Winners do not use drugs!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BLzE556 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel predstavil Silvermont

Oddelek: Novice / Procesorji
268549 (6574) Jst
»

Računalnik se kar naenkrat ne zažene več, ni slike, lucka na ekranu utripa - pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
2410092 (7875) Tac20
»

Kateri kos opreme povzroča zmrzovanje v igrah? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505279 (4327) lordgreg
»

Nenavadna težava: obešanje sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
151400 (1097) para!
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
837990 (6481) Alexius Heristalski

Več podobnih tem