» »

Nov portal isklac.com!!

Nov portal isklac.com!!

--Switch-- ::

No v bistvu je portal še kar star zdej smo ga malo obnovili mu dodali forum!Bi vas prosu če si ga malo ogledate ga pokomentirajte(predvsem forum)...
tukaj so naslovi:
Iskalc.com
iskalc.com forum

cahahopie ::

Hmm....stran je nakam pusta. Enobravno vse skupaj.. no ja. Pa barva tud ni naj-naj. Pa tud logo ni naj-naj. Forum (phpBB 2.0) pa sploh ni naj-naj, ker so le malo spremenjene barvne sheme, pa še subSilver je mnogo lepši.... pa poskus ga prevedti... pa baje nekje na netu obstaja slovenski language pack.

--Switch-- ::

Sej forum bo doživel še veliko sprememb.Barve so pač take stran je delal en moj kolega in si je pač izbral te barvi mogoče bomo kej spremenili barvno shemo,samo dvomim meni se zdijo zelo originalne.Sej smisu te strani ni to da boš ti po njej bral novice...ampak da bos mel vse iskalnike in vse "nujne" stvari kot so vreme,horoskop...takoj pri roki.Logotip bomo v parih dneh zamenjali ker se tudi meni ne zdi vredu.

cahahopie ::

No ja... jaz sem ocenjeval samo grafični izgled. Drgač pa lep začetek.

nemesis ::

barve bodejo v oci ko sto mater...

al zamenjaj barve ali pa daj za ozadje kako drugo kot belo...

SubOrbit ::

anketa vam ne dela... error 404

--Switch-- ::

Zahvaljujem se vam za vaše odgovore.Ampak vam moram povedati da smo začeli s celotno prenovo portala tako oblike kot tudi barve.Vseboval bo dnevne novice,tv spored,vreme...ko bo nared vam bom sporočil.:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anualno sentimentalno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
11112642 (4961) D3m
»

Tekaška ura

Oddelek: Šport
4410308 (6092) Machete
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016710 (10989) Tody
»

Moj hompage

Oddelek: Omrežja in internet
352170 (1283) Tody
»

Spremembe designa

Oddelek: Slo-Tech
491961 (1323) darh

Več podobnih tem