» »

PHP skripta - iskalnik

PHP skripta - iskalnik

SloDave ::

A kdo pozna kakšno dobro skripto (naj pove naslov skripte pa kje bi jo dobu). Potrebujem pa jo za iskanje po nekem seznamu, najbolš da dela z mysql bazo.
Odgovorte čimprej!
  • premaknil: Senitel ()

rc-car ::

Hotscripts.com!

-->> Izdelava spletišč...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SloDave ::

A lahko poveš točno katera ker nekatere na hotscripts sem že preiskušal pa sem mel povsot neke probleme!

rc-car ::

Ne, ker sam ne uporabljam tega in ne poznam...
Malo preberi opise pa rankings poglej, pa pol mal probavej...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

cahahopie ::

Mi lahk sam en lepo razlož kaj tak težkega pri teh search skriptah, da ima velik pejđov...tuje (recimo webmasterbase ima Atomz-ov), pa tudi Primož to tak dolg paca.
Kaj za vraga je pol tu tak težk? Ne gre kr z %del tksta% ?
Mal povejte no... :D

rc-car ::

Ja načeloma kadar iščeš ni nujno, da iščeš samo po MySQL bazi, ampak lahko preiščeš tudi vse datoteke na serverju.

Pri velikih straneh z veliko prometa je lahko tak postopek precej dolgotrajen in povzroča preobremenjenost serverja. Zato morajo biti search engini zelo dobro optimizirani.


Pri selectanju iz MySQL baze kot si ti napisal pa ven dobiš tudi vse vpise, ki vsebujejo podani string. Tu potem nič ne določaš kako dober je zadetek itd.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SloDave ::

Ja a poznaš pol kakšen tak skript??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moji strežniki

Oddelek: Omrežja in internet
323391 (2307) Hexx
»

Kako narediti web za...

Oddelek: Izdelava spletišč
151780 (1274) rapvirus
»

Iskalnik na strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
51005 (945) Trubadur
»

Knjiga gostov - za več oseb

Oddelek: Izdelava spletišč
51045 (1013) Trubadur
»

Kako zaceti z PHP in MySQL

Oddelek: Programiranje
222415 (2119) simon

Več podobnih tem