» »

Orodna vrstica izgine

Orodna vrstica izgine

tilinho20 ::

Včeraj sem dobil moj primarni komp. No sem ga pržgal in ptem pridem nazaj čez 3 ure. Sem bil na netu nakar enkrat opazim da orodne vrstice ni. Sem pritisnil start na tipkovnici in nič. Nato resetiram komp in se naloži windows in potem kar naenkrat izgine tista vrstica. Stvar je zelo podobna kot če bi pritisnili ctrl+alt+delete in pod applications zaprli proces ''explorer''. In sedaj ne morem nič narest.
Ali kdo ve kaj bi bilo to? Bo repair system pomagal da spravim podatke na varno in potem format (to bom delal v soboto ko dobim winse)?

AndrejS ::

pritisni ctrl+alt+delete , zaženi "task manager" , nato File --> new task (run) --> exporer.

tilinho20 ::

Hvala AndrejS, samo kaj ko ni pomagalo. Sicer se mi je namizje nazaj pokazalo samo kaj ko je čez nekaj časa spet izginolo in približo 5 s da se je ponovno pokazalo. Ko pa ta vrstica izgine s tem pa tudi ikone na namizju pa se zaprejo vsi programi. :8)
Prejle pa mi je tole pokazalo.
 undefined

undefined


 undefined

undefined


 undefined

undefined

solatko ::

Verjetno si register čistil, pa si ga pre več, ali pa si staknu kakšen virus.

tilinho20 ::

Kašen virus bi rekel ja. Ker register ne bi rekel. Upam da bo danes repair system kaj pomagal sam tok da podatke shranim pol bom pa dal kar format.

Stvar je rešena. Smo izbrisali nesnago v local ... pa restart potem pa je delal. Upam da bo še (trkam).

Zgodovina sprememb…

slitkx ::

Windows 7, 64bit.
Orodne vrstice ni.
Precej sem že poguglal, preizkusil nasveta, no luck.

Kaj mi je še storiti? (Ne, ne bom formatiral ter obnavljal na xyz varnostno kopijo, prav tako mi ni do reinstalla.) Torej kak hiter fix?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

slitkx ::

Hehehe, wtf... :D Fizično sem izklopil TV-tuner, a ga pozabil izklopiti tudi programsko v Windowsih. Zato pa je bila opravilna vrstica "skrita", ker je jo preklopilo na drug monitor. :D

sese12 ::

Na napakah se učimo !
Pa še za vedno si zapomnimo, kaj smo delali narobe !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[(K)Ubuntu] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1069324152 (2460) c23po
»

opravilna vrstica

Oddelek: Pomoč in nasveti
247182 (5880) hearts17
»

moder ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
181200 (944) gogregy
»

ikonce v vrstici z zaznamki

Oddelek: Pomoč in nasveti
241164 (944) soncek27
»

TeŽava z ikonami na namizju

Oddelek: Pomoč in nasveti
132088 (1965) k4vz0024

Več podobnih tem