» »

Rajim res nujno pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!grafa crknila al kaj

Rajim res nujno pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!grafa crknila al kaj

wawiii ::

Em šceri je grafa cist ok delala(no kot je ze blo pri prejsni moji temi da mi neka šteka pri igranju)zej prijem iz šole pa przgem rac. Pa mi po ekranu neke crte pa neke cudne barve. Pa dam ven grafo pa dam na intergrirano pa dela ok pa spet mejam pa dela isto. Spet neki cudni znaki. Zaj jaz sn kupo grafo rableno pa mi je on dav naroben racun pa seveda tudi garancijo. Sploh nevem kje bi naj bla kuplena? Tisti racun pa je od funtech. Men je on lasnik lepo povedav da je bla kuplena newem tocno gdaj pa da se ma pol leta garancijo pol pa vidis na racuno da je napisano procesor pa plata (da je kupo plato pa procesor)zej nevem kaj naj nardim. Naj grem do njega pa ga poslem v. Pol pa mu jo vrnem? Al kaj najj
plissss povejte h glih ni bla tak pocen:(:(

bluefish ::

če imaš hčer, potem si verjetno vsaj dovolj star, da znaš spraviti skupaj en spodoben stavek, ki ni na ravni mozoljastega mulota.
Malo se potrudi, saj nekdo, ki ti lahko potencialno pomaga, sedaj ne ve, o čem je sploh govora.
Vrli moderatorji pa te bodo poučili o naslavljanju tem.

edit: aha, sem sedaj razbral, da ščeri pomeni včeraj in lahko prvi del moje pripombe ignoriraš. Kljub vsemu pa ostalo velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Dami ::

Where is grammar nazi when you need one...
Kar se tiče problema, najdi pravi račun pa nesi na funtech, al pa idi vprasat tja pa naj preverijo serijsko. Pa for the love of god, nauči se pisat slovensko in vsaj približno slovnično pravilno. Če si star manj kot 7, ti je oproščeno.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

LuGi ::

Sam si si kriv zakaj si pa kupil takšno ki nima pravega računa. Grafo lahko vrzes samo še v smeti

wawiii ::

ja tnx za pomoc sam pac sn jo dobo po posti:S pisem pa zato k sn pune jezn in sploh se mi neda pisat zato hitro neka pisem sorte ce ni pravilno ampak sn jezn:S

wawiii ::

sam mam od onega pravi naslov pa email tudi!

pa me zanima ce naj grem do njega pa mu pac recem da mi nej da pravi racun?

LuGi ::

A ti to resno sprasujes?

Ja DOH da bos sel iskat racun.

wawiii ::

Ja omg sej zaj vidim kak sn pisov:D opa ,se opravicujem.Nisn pregledav kaj sem pisav kr sem bil pač jezn.Ne zamerite=|

wawiii ::

da čisto resno sprašujem:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wawiii ()

PacificBlue ::

Ja mogel boš dobiti nazaj račun. drugače grafične ne moreš nesti na servis.
I’m out.
:3

dzinks63 ::

"Em šceri je grafa cist ok delala"
Prevod:
Včeraj je grafična kartica še čist OK delala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

dolenska ::

pa skoraj vse n-je zamenjajte za m-je pa bo šlo, dodajte pa vse črke abecede po potrebi.
haha se spomnim ko sem pisal spis brez ločil. na koncu sem pa dodal en kup pik pa vejic in dopisal da si jih naj sama učitelca postavi kot ve, saj mi je vedno črtala tiste vejce pa pike...ok dost je blo.

vglavnem če si prepričan da ti ni dal pravega računa pojdi do njega in ga prosi za pravi račun. sicer pa napiš tlele katere komponente imaš, če se sploh splača zapravlat denar za avtobus, saj vrjetno izpita še nimaš.vrjetno bojo pa na funtechu vljudno zamenjali in uredili zadeve. sem slišal da so glede tega zelo prijazni.

wawiii ::

dej ne je... sn napiso ce znaš brat omg ...Pa ce ces pomagat drgac pa idi drgam zabavat .Si razumev .Omg sak se lah zmoti(al ti se nikul ne zmotiš)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wawiii ()

Utk ::

Ne, ti se ne motiš. Moti se tvoja tršica od slovenščine, ki te je spustila naprej. Če te je.

dolenska ::

ampak res hudo..ne da bi težil pa vendar bolj kot mu govorimo kako naj piše slabše je. Ma seveda se zmotim, vendar ti namenoma tako pišeš, medtem ko pa ostali sprejmemo kritiko in se poiskusimo iz tega tudi kaj naučit.
lej pejt na funtech ter pač povej zgodbo. skoraj 100% sem da ti bojo pomagal, če že ne z garancijo, katero z napačnim računom ne moreš uveljavljat, pa vsaj s popustom.

333333 ::

Kaksna grafa pa je to pa kolk je stala?
Spiritual

Revenant ::

prodajalcu pobij družino, pobrij jajca in ga fukni v ambrus. lahko pa pred tem iztržiš še račun. v vsakemu primeru pa ti priporočam da kišto prodaš
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()

wawiii ::

hahhaah

wawiii ::

Omg midi če te kaj moti kr idi druge jebat

wawiii ::

A razumeš!!!!!Jaz hočem hitro to tezavo odpravit(pa jebe se meni kak sem zaj pisav,sam cem da težave več ni)OK zvala za razumevanje

andromedar ::

Hm, za take bi trebalo dodat kako alinejo v pravila Slo-tech-a...

To je pa že skoraj zrelo za tistih nekaj črk v sliko "avatarja".
Eh?

dolenska ::

kje so tuki admini....

d0rK ::

Odgovor se napise v enmu prispevku ne treh. Se posebi ce vsi trije vsebujejo glih 40 besed.

AnWar ::

Hahahahahaha,to ne more bit res, človek dej se nauči pisat, ker te jst NE RAZUMEM!
[Asus ROG Strix SCAR III]

LuGi ::

Seljak pač

Gandalfar ::

Napisi v normalnem jeziku pa bo ostalo odklenjeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izterjava

Oddelek: Loža
223473 (1516) UganiKdo

Steam-ukradli so mi račun

Oddelek: Igre
494128 (3253) ahac
»

Elektronika.si propadla? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50945503 (20572) Brane2
»

Imate izjušnje z Elektronika.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787496 (3836) __Devil__
»

Primerna grafa za moje računalO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905274 (4316) Klemzz

Več podobnih tem