» »

Problem z grafično!

Problem z grafično!

migič ::

Frend se je danes nekaj igral z grafično in je spisal dva pina!8-O Potem je šel pa merit fps v igri in mu je padel za pet! Kaj je to zaradi tega??, javte hitr ker ga full zanima!! Ma pa V3/2000
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Binji ::

To ni nc..lahko sam da ni ksnega programa zaprl pa mu jemlje resurse
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

migič ::

Naprimer kterega????!!!
Rekel je sm to da je mel Benchmark v Marcedez Benzu 22,8. Potem ko je dal grafično nazaj v comp, pa kr naenkrt 16,9fps???!
Saj sm videl, ni fajn spisan, tk da kej pa vem!!
S to s programom mi pa ni jasen/razloži!!:\
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

nodes ::

Še sintetičen test nikoli ne pokaže 2X 100% enak rezultat. Problem nastane če je vsakič po ponovnem zagonu 5 slik na sek. manj. :O

migič ::

Nodes, ko si glih govoril o testih!
Jez mam tud voodooja2000/flash3500, pa mam fps v ist igri skozi enak ne glede na spreminjanje grafike! MIslim ob 320x..., 1600x....! Zk pa to?? Ko po drugih testih gledam to ne bi smelo bit tko!>> Meril tud v Mbtr!
Drgač v 3d mark2001 pa se razlikuje sm za 20 fps??:\
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Thanatos ::

dej napiš bolj konkretne rezultate. Ni isto razlika med 5 in 25 fpsji in 70 in 90 kajne? Drgač pa, mogoče imaš Vsync vklopljen in ti noče nikoli prek 60 it.

migič ::

Thanatos:
Merim fps v Mbtr tam mi je skoz 17,6 fps ob vseh resolucijah, od 320 naprej pa tja do 1600!
V 3d Marku pa se na koncu izpiše 356, 365, 348,...
Kej si mislu pa s vsync, dej povej ke ga najdem, pa izklopim, če je vklopljen!!:\
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Thanatos ::

vsync je stvar ki ti uravnava FPSje in osveževanje monitorja. Tako recimo pri 75hz ne gre čez 75FPS, pri 60 ne gre čez 60 itd. Prav tako so vse umesne hitrosti odpisane (npr 60hz ima samo 60, 30, 15, 7,5 FPS možnih) Za tazadnjo trditev nisem zihr, vendar mislim da je nekako tako. Ponavadi se štela pri driverjih, kje natančno za voodoo3 pa ne vem. V glavnem to mora bit izklopljen.

migič ::

Vem, sm že našel sm je blo iklopljeno! Itk je pa čist vseen, če je al ni! Pol ko sm vklopu je padlo sm za 1 fsb! Tk da nimam pojma kej je narobe?! Ke sem še jaz od 75 fps!:(
Dej še kej svetujte!
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tok/moč na utičnici PC (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
27436568 (28641) Napajalc
»

Nvidia Geforce GTX 660 Ti

Oddelek: Strojna oprema
191098 (867) TechBeats
»

cod2 fps

Oddelek: Pomoč in nasveti
494918 (2506) racinoto
»

GF4Ti4200 Vs Radeon9000

Oddelek: Kaj kupiti
311906 (1358) malinavc
»

Abit KT7-Raid in AGP???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91500 (1330) ijatebi

Več podobnih tem