» »

GSM-PC

GSM-PC

SkIDiver ::

Kako bi preko GSM s PC-jem dostopal na net. Kaj nucam kak modem za gsm al kj tazga. gre za Nokio 3310, ki bi jo rad vezu na PC al pa Notebooka.

Tomi ::

Tvoj telefon ima vgrajen modem, rabiš samo kabel za povezavo, in pa vedi, da je zadeva počasna in draga.
metrodusa.blogspot.com

Stallone ::

Čak mal, sej 3310 nima modema!!!:\\

Tomi ::

Kako nima modema, če ga je imel že moj Siemens C35i?
Mora ga imeti;(
metrodusa.blogspot.com

Stallone ::

Itak da nokia 3310 nima modema-sej tud WAP-a nima!!! Modem pa s tem seveda tudi WAP ima kvečjem nokia 3330!!! Ja to pa ja da ma siemens C-35 modem, saj ima WAP
Torej nokia 3310 nima WAP-a:|

Tomi ::

Mea culpa, mea culpa minora:O
Samo je pa to vseeno čudno, da ta telefon nima modema, glede na to, da zadeva ni nerodna za vgradnjo.
metrodusa.blogspot.com

Stallone ::

JA no sej v bistvu se nokio 3310 teoretično da nadgradit v 3330, samo te to stane 9k sit, zato vsi raje kupujejo 3330:)
No ja jaz nimam nobenih problemov s GSM-jem, saj imam 8310>:D (saj ne da bi se hvalil)

Tomi ::

No, jaz pa 2000 manj..
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

In nismo nč ugotovl ne. Bom mogu kupt C35 za vraga. Kaj ma ta anteno al je brez nje?

Stallone ::

Ta ima anteno, pa "dost slabo" baterijo... Mal si poglej na www.mobisux.com - dost kul stran zate:)

Tomi ::

C35i ima zanič baterijo, saj drži samo dan in pol. Sem skoraj znorel, tako da sem nabavil N6310, kjer pa dela po šest dni:D
metrodusa.blogspot.com

Stallone ::

A veš kaj ma zanima, kok gre SMS-jov praktično na to nokio(6310)??

Tomi ::

Sem jih imel že po 40 gor, pa ni nič jamrala.
Teoretično naj bi jih šlo 150, samo toliko jih pa spet ne dobim, da bi kmalu preskusil.
metrodusa.blogspot.com

Stallone ::

Aja a tolk nej bi jih šlo?!? MEn jih gre 195 z zmoglivejšo sim kartico... Ja vredu pol tud ta nokia 8-)

SkIDiver ::

Moja 3310 drži po 10 dni. Seveda je v času spanja ugasnjena to pa znese cca. 6-8 ur na dan. Seveda tut nima velik klicev. Recimo 30 minut na dan.

Ko sm mel ericssona ga628 sem mal gledu kaj se da dokupit in sem zasledu na listu tut modem za povezavo s PC-jem, da lahko preko njega dostopaš do interneta. Hm, druga možnost pa je motorolca iz mobi paketa k ma IR. No pa mam rešitev:D pa še zadostovala mi bo, ker jo nucam samo za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Gandalfar ::

kje/kako dobis zmogljivejso sim kartico?

Stallone ::

To zmoglivejšo sim kartico lahko kupiš pri Mobitelu, stane pa okoli 2500sit...

SkIDiver ::

Problem rešen. Nabavu bom c35 al pa s35. Zdej nucam kabel oz. načrt za en in drug telefon za kabel in pa programsko opremo, da se bom iz notebooka lahko povezu preko gsm na arnes al pa siol.

Kje dobim to vse?

Vulcano_7+ ::

Jst mam 6210 (upam da kmal 6310:) )
No uglavnem, jst bi se rad povezau na net, s prenosnikom in mobitelom prek IRja, a se da?Al rabiš kabu?
A HSCSD je zastonj?..al je še kva dražje?

Povejte karkoli :) !!!
NOKIA rules

Tomi ::

Ja, preko 6210 in 6310 gre preko IR, ker sem z obema to že poskusil.
HSCSD ni zastonj, ampak je 700/mesec, nisem pa ga še poskusil, ker ne rabim toliko nujno podatkov.
Na obeh tekefonih pa dela bp.
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Tkole. Telefon mam simens M35i kabl mam tut za povezavo PC-GSM. kako sedaj? Kaj potrebujem? Nucam kake gonilnike za GSM al kako to uštimam, da pridem na internet preko GSM-a?

Tomi ::

Daj ga kot standard modem, pa mora delati.
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Kake posebne nastavitve v telefonu? Iz kje povežem? Iz telefona al uporabm dial-up program za povezat kar v winsih?

SkIDiver ::

Tomi tvoj napotek ne potegne. Dej prosm povej kako je treba zadevo nastavt točno. Pod kak modem nastavš? Mam pa WIn Me pa simens M35i Gsm.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi mobitel - se kdo spomne firme in modela? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9334325 (24863) DOOM_er
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810453 (6439) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512793 (8962) Azrael
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612635 (10811) atubbuta
»

ker mobitel mate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705574 (4987) Morpheus

Več podobnih tem