» »

Prenovljena GTX260

Prenovljena GTX260

1 2
3
»

Meizu ::

to je čisti nesmisel.

Meizu ::

Aja, se vidi, da ta tvoja 16 letna logika ne pali ravno na tem forumu. Taki kot ste vi, greste lahko kr v pojsle počivat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

DinoS ::

nVidia v rdečih številkah kdaj se ti je pa to sanjalo...
V letošnjem letu je bilo do marca 60% grafičnih čipsetov na trgu od nVidie medtem, ko je tržni delež Atija le 30%... Plus tega ima nVidia dohodke 4.1 bilijonov dolarjev (v letu 2007), ki rastejo, od tega pa čisti dobiček 797.6 milijonov dolarjev!

Meizu ::

EH to ni nič... To jst porabim mesečno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Invictus ::

Mislim da je to že malo otročje kar se greste. Kar glede na starost članov niti ni presenečenje.

Trenutno je pač ATI s 4870 in 4870x2 sesul Nvidio. Vsi testi to kažejo. Večina strani, kjer opravljajo teste, imajo dolgo zgodovino. Tako da jim najbrž gre verjeti.

Kaj kdo kupi je predvsem njegova osebna odločitev. Nvidia je v super, če uporabljaš CUDA za hitrejše preračunavanje kakršnih koli podatkov že. Zadeva je dovolj zanimiva da bi se je lotil, če bi imel mal več časa.

ATI je ugodna cena za to kar dobiš.

Sam čakam na 4850x2 (4870x2 se po moje preveč greje). Tako bom lahko imel microATX plato brez kakih kasnejših Crossfirov ipd... Me ne zanima nadgradnja. Enkrat dam 100 EUR več, pa imam mir za nekaj let.

Še enkrat, ni treba napadat ljudi zaradi nečesa kar vam ni pogodu. Svetujem psihiatra za podobne primerke ... Mogoče odkrijete vzrok svojih frustracij.

LP I.

tilinho20 ::

Jao, jaz predlagam da se tale tema zaklene pa se naredi novi dve in sicer ''nova GTX260'' pa ''nVidia vs. ATI''. Ker tale tema je že čist posrana.
Kakorkoli: ATI je zadel v polno. nVidio bo kupil le tisti ki je nVidia fanboy, tisti ki pa gleda na p/p pa Ati (trenutno).

Volta ::

+1

buneech ::

DinoS, tale link je zate, tole sem imel v mislih.
http://www.racunalniske-novice.com/main...

Myrel, tu se ne gre o revežih in bogatih (oz. takih, katere vas še starši kompletno financirajo), tukaj je sedaj stekla debata o price/performance oz. nasploh tudi o performansah grafičnih kartic (seveda smo dosti offtopic). In pa seveda o sami logiki uporabnikov. :)

Meizu ::

Sploh pa sm odprl temo, da se pokomentira tanovo GTX260. Sej, dokler ni Myrel prišel noter je blo še ok, potem je pa šlo samo navzdol.

buneech ::

Zgleda uredu, samo predraga bo (verjetno). (Back on topic) :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: buneech ()

DJ MartiNi ::

Tudi prenovljeno GTX260 zna cena tepst.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

tilinho20 ::

Sploh pa sm odprl temo, da se pokomentira tanovo GTX260. Sej, dokler ni Myrel prišel noter je blo še ok, potem je pa šlo samo navzdol.

Vem ja.:8)

mihajlo carr ::

ja pač reveži si boste kupli ati, tisti z malo več dnara si bomo pa kupli nvidio, to je čista logika

kupi dve GTX280 in ju veži v SLI. se boš znebil tistega odvečnega denarja. zraven kupi še plato ki podpira SLI in imej z njo srčkane probleme. pa veliko sreče!
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

jureus ::

Malo sem bral skozi to temo in morem rečt::| kriza!!! To sploh ni več naslov Prenovljena GTX260, ampak ali bomo uspeli Myrel-a pregovoriti da kupi ATI. Mislim da mu je tu uspelo in je vso pozornost potegnil nase, čestitke Myrel.
Jaz sem tisti z malo več dnarja (vseeno gledam kje ga porabim) pa si bom kupil tisto kar je hitrejše in najugodnejše. Mi je vseeno kira firma, sam da laufa kot je treba, lahko zaradi mene Joško.elektoniksGTX gor piše.

Glede prenovljenega GTX260 upam, da bo čiprej tu da bo več konkurence, ker ati je sedaj res v prednosti.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Radeoni na policah trgovin (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
998951 (6254) LordPero
»

285gtx ali 295gtx? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5212890 (12013) BuBBle.D
»

[NVIDIA] GeForce GTX 200 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
24920232 (10481) Jst
»

Radeon 4850 bo zdaj, zdaj tu (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Strojna oprema
70743809 (19303) Music Man
»

Gamerski računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
412856 (2082) d0rK

Več podobnih tem